Квітень 14, 2018 0 1102 Переглядів

У Верховній Раді вперше провели Молодіжний молитовний сніданок

12 квітня 2018 року у Києві, відбувся перший Молодіжний молитовний сніданок.  Захід, на який зібралося понад 100 учасників, пройшов за підтримки Міжфракційного депутатського об’єднання «За духовність, моральність та здоров’я України» і Міністерства молоді та спорту України.

Керівники молодіжних організацій, молоді політики, науковці, студенти, молодіжні керівники церков і релігійних організацій об’єдналися у молитві за  Україну. Зокрема здійснили молитви за сиріт, дітей з інвалідністю, молоді сім’ї, духовні і моральні цінності молодих людей, утвердження миру і державності.

Привітав учасників молитовного сніданку заступник Глави Адміністрації Президента України Ростислав Павленко, а також Міністр молоді і спорту Ігор Жданов. Особливим гостем заходу був Даг Берлі, співорганізатор Президентського молитовного сніданку США. Він наголосив на важливості утвердження християнського світогляду серед молодого покоління. Музичний супровід здійснювали християнський гурт «Квант» та Сергій Фоменко, соліст гурту «Мандри».

«Молитовні сніданки слугують місцем духовного єднання і порозуміння. Дуже тішить, що сьогодні зібралися молоді, амбіційні, небайдужі, позитивно налаштовані і з вірою у серці люди! Україна як ніколи потребує міцності духу та єдності дій. Тому молодим керівникам організацій, молодим політикам,  науковцям, активним студентам, молодіжним лідерам церков і релігійних організацій дійсно потрібно об’єднатися та активно діяти, щоби підійняти нашу державу! Тому що молодь – це творці майбутнього України», – прокоментував подію народний депутат Павло Унгурян, координатор Національного молитовного сніданку.

Нагадаємо, що молитовні сніданки проходять понад 65 років у США, Європарламенті, державах Європейського союзу та багатьох інших країнах світу. В Україні за останнє десятиліття стало доброю традицією проведення щороку Національних молитовних сніданків у яких беруть участь керівники держави, народні депутати України, парламентарі країн Євросоюзу та Конгресу США, представники дипломатичних місій, релігійних і громадських організацій. А в останні роки цю традицію підхопили Обласні державні адміністрації та мерії великих міст.

Попередня Триста молодіжних служителів п’ятидесятницьких церков взяли участь у конференції «Елементи лідерства»
Наступна Перша конференція українських місіонерів в Іспанії відбулася у місті Аліканте

Вам також може сподобатися

Місіонерський відділ

Місія «Агапе» продовжує завойовувати дитячі серця для Бога

Міжнародна місія «Агапе» – одна з найпотужніших в Україні місій,

Новини