Січень 22, 2014 0 379 Переглядів

Візит до серця Азії: старший єпископ ЦХВЄУ відвідав Узбекистан

     11-17 січня старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко здійснив робочий візит до Узбекистану. Він відвідав церкви у Ташкенті та Бухарі, провів ряд зустрічей з керівниками церков і державних установ. 

     Під час зустрічі з головою Центру християн Повного Євангелія Узбекистану єпископом Сергієм Нечитайло було обговорено цілу низку питань, що стосуються життя та діяльності Церкви Христової в цій азійській країні. Зокрема, були обговорені теми, ініційовані керівництвом Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської. Єпископи Ніколай Гриб (президент МАХВЄ, Латвія), Йоган Прайзель та Валентин Ботте (Німеччина) долучилися до зустрічей з місцевими священнослужителями 16-17 січня.

     «Ще однією метою поїздки була підтримка та сприяння розвитку Біблійного товариства Узбекистану, – говорить Михайло Паночко. –  Нині його  очолює п’ятидесятницький пастор Халмат Ашаров». Разом з главою БТУ та іншими пасторами Михайло Степанович відвідав старовинне місто Бухару, розташоване за 650 км від столиці Узбекистану. Там він мав нагоду послужити Словом проповіді у місцевій церкві християн віри євангельської  та оцінити неповторний колорит місцевої архітектури, і звичайно, славновідому східну гостинність.

     Крім того, старший єпископ провів зустріч із Головою Комітету у справах релігій Кабінету Міністрів Республіки Узбекистан Ортикбеком Юсуповим, обговоривши державно-релігійну ситуацію в країні. Зустрівся також з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Узбекистан Юрієм Савченко.

Попередня Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди Дня Соборності та Свободи України
Наступна Комюніке засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій від 22.01.2014 р.

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: лютий 2015 року

Продовжуємо рубрику, започатковану на початку нинішнього року. У «Щоденнику старшого єпископа»  розміщується інформація, про окремі робочі поїздки Михайла Паночка, які не увійшли до новинної стрічки протягом місяця.

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ обговорив з директором Іnternational Aid Trust перспективи подальшої співпраці

2 жовтня 2012 року старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Степанович Паночко провів зустріч з Бернардом Кокером…

Церкви в Європі