Січень 22, 2014 0 507 Переглядів

Візит до серця Азії: старший єпископ ЦХВЄУ відвідав Узбекистан

     11-17 січня старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко здійснив робочий візит до Узбекистану. Він відвідав церкви у Ташкенті та Бухарі, провів ряд зустрічей з керівниками церков і державних установ. 

     Під час зустрічі з головою Центру християн Повного Євангелія Узбекистану єпископом Сергієм Нечитайло було обговорено цілу низку питань, що стосуються життя та діяльності Церкви Христової в цій азійській країні. Зокрема, були обговорені теми, ініційовані керівництвом Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської. Єпископи Ніколай Гриб (президент МАХВЄ, Латвія), Йоган Прайзель та Валентин Ботте (Німеччина) долучилися до зустрічей з місцевими священнослужителями 16-17 січня.

     «Ще однією метою поїздки була підтримка та сприяння розвитку Біблійного товариства Узбекистану, – говорить Михайло Паночко. –  Нині його  очолює п’ятидесятницький пастор Халмат Ашаров». Разом з главою БТУ та іншими пасторами Михайло Степанович відвідав старовинне місто Бухару, розташоване за 650 км від столиці Узбекистану. Там він мав нагоду послужити Словом проповіді у місцевій церкві християн віри євангельської  та оцінити неповторний колорит місцевої архітектури, і звичайно, славновідому східну гостинність.

     Крім того, старший єпископ провів зустріч із Головою Комітету у справах релігій Кабінету Міністрів Республіки Узбекистан Ортикбеком Юсуповим, обговоривши державно-релігійну ситуацію в країні. Зустрівся також з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Узбекистан Юрієм Савченко.

Попередня Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди Дня Соборності та Свободи України
Наступна Комюніке засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій від 22.01.2014 р.

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Сила і порядність – одежа її, і весело дивиться вона у майбутнє»

20 січня відбулося звітне засідання комітету жіночого віділу Церкви ХВЄ України. Проходило воно в Ірпіні у домі Маргарити Федорчук. Три місяці тому Бог покликав чоловіка сестри Рити у Свої чудові оселі, але його дім і надалі відчинений для дітей Божих.

Новини братерства

Різдво Христове в колонії

07 січня 2012 року команда з церкви «Скеля Спасіння» відвідала колонію суворого режиму 94. У цьому місці знаходяться люди, позбавлені волі за різні злочини.

Новини братерства

17 вересня в центрі столиці відбулося наймасштабніше в Україні Свято подяки

День подяки розпочався о 10-й, ранковим богослужінням на Хрещатику, на яке прибули тисячі віруючих, не лише киян, але й з усіх регіонів нашої держави.