Січень 22, 2014 0 367 Переглядів

Візит до серця Азії: старший єпископ ЦХВЄУ відвідав Узбекистан

     11-17 січня старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко здійснив робочий візит до Узбекистану. Він відвідав церкви у Ташкенті та Бухарі, провів ряд зустрічей з керівниками церков і державних установ. 

     Під час зустрічі з головою Центру християн Повного Євангелія Узбекистану єпископом Сергієм Нечитайло було обговорено цілу низку питань, що стосуються життя та діяльності Церкви Христової в цій азійській країні. Зокрема, були обговорені теми, ініційовані керівництвом Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської. Єпископи Ніколай Гриб (президент МАХВЄ, Латвія), Йоган Прайзель та Валентин Ботте (Німеччина) долучилися до зустрічей з місцевими священнослужителями 16-17 січня.

     «Ще однією метою поїздки була підтримка та сприяння розвитку Біблійного товариства Узбекистану, – говорить Михайло Паночко. –  Нині його  очолює п’ятидесятницький пастор Халмат Ашаров». Разом з главою БТУ та іншими пасторами Михайло Степанович відвідав старовинне місто Бухару, розташоване за 650 км від столиці Узбекистану. Там він мав нагоду послужити Словом проповіді у місцевій церкві християн віри євангельської  та оцінити неповторний колорит місцевої архітектури, і звичайно, славновідому східну гостинність.

     Крім того, старший єпископ провів зустріч із Головою Комітету у справах релігій Кабінету Міністрів Республіки Узбекистан Ортикбеком Юсуповим, обговоривши державно-релігійну ситуацію в країні. Зустрівся також з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Узбекистан Юрієм Савченко.

Попередня Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди Дня Соборності та Свободи України
Наступна Комюніке засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій від 22.01.2014 р.

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На житловому масиві «Львівський маєток» закладено перші цеглини нового Дому молитви

   За останні роки навколо Києва з’явилося немало затишних житлових комплексів з новим сучасним плануванням та інфраструктурою. Один з них – «Львівський маєток» на території  села  Софіївська Борщагівка. 16 грудня 2015 р. там було здійснено посвячення та закладено перші цеглини нового Дому молитви.

Новини братерства

Святкування 450-ліття Пересопницького Євангелія на Волині

Волинською землею впевнено крокує наметове служіння, яке організоване Волинським об’єднанням християн віри євангельської у рамках заходів, присвячених святкуванню 450-річчя Пересопницького Євангелія на виконання відповідних указів Президента, Верховної Ради та Кабінету Міністрів.

Новини братерства

” На небі будуть лише преображені люди” – навчав молодь в Чернівцях єпископ Михайло Паночко

2 вересня 2012 року у Чернівцях пройшла обласна молодіжна конференція, учасниками якої була християнська молодь з багатьох церков ХВЄ Буковини.