Січень 22, 2014 0 440 Переглядів

Візит до серця Азії: старший єпископ ЦХВЄУ відвідав Узбекистан

     11-17 січня старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко здійснив робочий візит до Узбекистану. Він відвідав церкви у Ташкенті та Бухарі, провів ряд зустрічей з керівниками церков і державних установ. 

     Під час зустрічі з головою Центру християн Повного Євангелія Узбекистану єпископом Сергієм Нечитайло було обговорено цілу низку питань, що стосуються життя та діяльності Церкви Христової в цій азійській країні. Зокрема, були обговорені теми, ініційовані керівництвом Міжнародної Асамблеї Християн Віри Євангельської. Єпископи Ніколай Гриб (президент МАХВЄ, Латвія), Йоган Прайзель та Валентин Ботте (Німеччина) долучилися до зустрічей з місцевими священнослужителями 16-17 січня.

     «Ще однією метою поїздки була підтримка та сприяння розвитку Біблійного товариства Узбекистану, – говорить Михайло Паночко. –  Нині його  очолює п’ятидесятницький пастор Халмат Ашаров». Разом з главою БТУ та іншими пасторами Михайло Степанович відвідав старовинне місто Бухару, розташоване за 650 км від столиці Узбекистану. Там він мав нагоду послужити Словом проповіді у місцевій церкві християн віри євангельської  та оцінити неповторний колорит місцевої архітектури, і звичайно, славновідому східну гостинність.

     Крім того, старший єпископ провів зустріч із Головою Комітету у справах релігій Кабінету Міністрів Республіки Узбекистан Ортикбеком Юсуповим, обговоривши державно-релігійну ситуацію в країні. Зустрівся також з Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Узбекистан Юрієм Савченко.

Попередня Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з нагоди Дня Соборності та Свободи України
Наступна Комюніке засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій від 22.01.2014 р.

Вам також може сподобатися

Новини братерства

У день Фестивалю надії на найбільший стадіон Львова прийшло близько сорока тисяч людей (репортаж)

   Відкритий для світу, дружній для людей Львів зустрів Фестиваль надії за участю Франкліна Ґрема. Найосвітленіший в Україні стадіон «Арена Львів» 20 червня був переповнений – близько сорока тисяч людей відвідали найочікуванішу християнську подію року. 

Новини братерства

Як розпоряджатися фінансами вчилися молодіжні служителі церков під час конференції «Елементи лідерства»

19-20 квітня 2019 р. у Києві відбулася друга щорічна конференція молодіжних лідерів та служителів УЦХВЄ «Елементи лідерства».

Новини братерства

Київська церква «Божий Мир» відзначила своє 18-річчя конференцією на тему «Батьки і діти»

Сімейна конференція християн віри євангельської, головним спікером якої був Віктор Шевчук, багатодітний батько та досвідчений сімейний консультант, відбулася 14-15 вересня на базі київської церкви «Божий Мир».