Жовтень 25, 2020 0 423 Переглядів

Пам’ятайте наставників ваших: відійшов у вічність єпископ Володимир Бровка

24 жовтня відійшов до вічних осель Бровка Володимир Іванович, старший пресвітер Кіровоградського обласного об’єднання церков УЦХВЄ.

Від імені Правління, Комітету єпископів та всієї Української Церкви Християн Віри Євангельської висловлюємо щире співчуття дружині Тамарі Іванівні, дітям Євгену, Ользі, Олександру, Віталію та всій родині. Надія на Воскреслого із мертвих Ісуса Христа спонукає нас очікувати славної зустрічі з дорогими нам людьми в Божому Царстві. Приклад життя та служіння Володимира Івановича хай будуть для нас підтримкою та спонукають наслідувати його люб’язність, порядність та жертовність.

Володимир Іванович народився 12 вересня 1960 р. в с.Колодно, Тернопільської області в християнській сім’ї. Має брата Василя та сестру Ольгу.

У 1983р. він прийняв водне хрещення. 1984 року переїхав на Кіровоградщину, служив молодіжним керівником церкви с. Свердловка.

21.08.1994 р. рукопокладений в дияконський сан у церкві м. Світловодська. Через чотири роки, у 1998 р., був рукопокладений на пастора церкви в тій же церковній громаді.

У лютому 2010 р. рукопокладений на служіння старшого пресвітера п`ятидесятницьких церков Кіровоградської області.

Меморіальне служіння та прощання з тілом відбулося в неділю 25 жовтня за місцем проживання родини.

Попередня ПОЛТАВЩИНА: пастори відвідали місіонерські сім’ї
Наступна «Місіонери запалили в мені надію на нове життя!» - Галина Гарсіа місіонерка в Мексиці

Вам також може сподобатися

Новини братерства

МЗС України налагоджує співпрацю з релігійними організаціями

    При Міністерстві закордонних справ України створена Громадська рада з питань співпраці з релігійними організаціями.

Новини братерства

Валерія Чорнобай: «Сучасна протестантська євангельська церква в Україні: маргінальна спільнота чи місто на верховині гори?»

Завершено роботу над першим в Україні науковим соціологічним дослідженням, метою якого було дослідити ставлення населення України до п’ятидесятницьких) церков…

Новини братерства

Київський Біблійний Інститут зібрав своїх випускників на конференцію

КИЇВ – 6-7 травня в Києві відбулася 5 конференція випускників Київського Біблійного Інституту, одного з ключових навчальних закладів Церкви християн віри євангельської України. Оргкомітет Конференції заявив метою”.