Вересень 27, 2011 0 337 Переглядів

Вчені-християни України звернулися до керівництва країни

Вчені-християни України звернулися з відкритим листом до керівництва України з пропозицією встановити День подяки і зробити його національним святом. Повний текст відкритого листа наводимо нижче.

Президентові України В.Ф. ЯНУКОВИЧУ
Голові ВР України В.М. ЛИТВИНУ
Прем’єр-міністру М.Я. АЗАРОВУ
Депутатам Верховної Ради України
Священнослужителям християнських Церков

Ми, християни, вчені Академій Наук України, вкрай занепокоєні духовним станом нашого сучасного суспільство, особливо молоді. В повсякденному житті стаємо свідками зростання обману, корупції, насилля. Пияцтво, наркоманія, проституція, злочинність, мають місце навіть серед неповнолітніх дітей. Як свідчить статистика, збільшилась кількість ВІЛ-інфікованих людей, що загрожує генофонду нашої нації. Люди вже починають сприймати гомосексуалізм як звичайне, нормальне явище. Під виглядом боротьби за права людини і демократію пропагується терпиме ставляться до одностатевих відносин, легалізації одностатевих шлюбів, прирівнюючи такі «союзи» до традиційних сімей, надавши їм навіть право всиновлювати дітей. Таким чином, іде руйнування інституту сім’ї — основної ланки держави. Наслідки гомосексуалізму цілком очевидні: поширення СНІДу і низька народжуваність, адже одностатеві шлюби не дають потомства. Так спотворюється саме поняття про суспільну мораль. Аморальність почала втілюватися в душі людей через пресу, телебачення, інтернет , які пропагують насильство, порнографію, відкритий секс, жорстокість. Якщо людство не зупиниться у своєму безглузді та розбещеності, порушуючи Божі фізичні і духовні закони,то воно само себе прирече до самознищення Усе це є наслідком бездуховності і втрати моральних цінностей. Духовне відродження можна здійснити тільки на основі християнської моралі, яка базується на вченні нашого Господа і Спасителя Ісуса Хреста, яке замість ненависті сповідує любов, замість помсти — прощення, чого нема в інших релігіях. Людство хворе і йому треба повернутись до Бога з покаянням, як попереджує і закликає нас Господь Ісус Христос: «…якщо не покаєтесь усі так саме загинете» (Лука 13 : 5).

Перші американські президенти (Дж. Вашингтон, Дж. Адамс, Дж. Медісон, Авраам Лінкольн та інші), визнавали свою залежність від Бога і в часи небезпеки для країни призначали день посту, примирення і молитви, закликали народ разом з владою і священнослужителями до каяття. І Бог відводив від них біду. Після цього президенти разом з Конгресом визначали день урочистої подяки і поклоніння Всемогутньому Богу за Його велику милість, явлену їм у відбудові мирного життя В нашій же державі нема такого дня, хоча Господь достойний подяки вже за те, що подарував нашій країні безкровну свободу, мирне небо і врожай. Господь бажає бачити нас вдячними людьми не тільки до Нього, а і один до одного. Такий приклад буде значним внеском у вихованні нашої молоді. Що посіємо, те і пожнемо.

Ми звертаємось до усіх вас з пропозицією, призначити день ПОДЯКИ БОГУ і зробити його національним святом. У призначений день примирення, посту і молитви ми закликаємо весь український народ до каяття разом з владою і священнослужителями за власні гріхи, гріхи минулих поколінь таких як атеїзм (не визнання Бога як Творця Всесвіту) і антисемітизм, Тоді Господь зніме прокляття з нашої землі і пошле Своє благословення, як написано у Святому Письмі: «… і впокоряться люди Мої, що над ними кличеться Ім’я Моє, і помоляться, і будуть шукати ім’я Мого. І повернуть зо злих своїх доріг, то Я вислухаю з небес, і прощу їхній гріх, та й вилікую їхній Край!» (2 Хронік 7 : 14) . Ми молимось за спасіння українського народу, за владу, щоб Господь надав мудрості правильно керувати нашою державою і Україна по суті стала християнською, процвітаючою країною. Нехай Господь Вас рясно благословить! Слава Богу Отцю, нашому Господу і Спасителю Ісусу Хресту і Святому Духу! А м і н ь!

З любов’ю і повагою до Вас, християни, вчені Академій Наук України:

Академік Української Академії Наук О.М. Князюк
Академік Української Академії мед. наук Е.І. Суслов
Доктор медичних наук України В.І. Малюк
Доктор фізико-математичних наук В.С. Дверняков
Доктор фізико-математичних наук Т.В. Тернова
Кандидат медичних наук Т.П. Підгаєвська
Кандидат хімічних наук Л.Г. Гаврилова
Кандидат технічних наук В.Ф. Селех
Кандидат физико.-математичних наук Н.В. Ткаченко
Кандидат педагогічних наук В.Н. Шевченко
Кандидат хімічних наук Н.А. Дрізд
Кандидат педагогічних наук В.А. Пав ленчик
Кандидат технічних наук В.О. Шевчук

e-mail: alfa250@ukr.net

Попередня Выставка картин напомнила о важности Библии в жизни каждого человека
Наступна На передовій соціального служіння

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Греко-католики надіслали звернення до ЦХВЄУ, у якому високо оцінили співпрацю церков на ниві Божій

   Священний синод Української греко-католицької церкви (УГКЦ) надіслав листа на ім’я  старшого єпископа Церкви християн віри євангельської України  Михайла Паночка, у якому висловив подяку за приклад віри і молитви у цей непростий для країни час. 

Новини братерства

Відбулася установча зустріч об’єднання християн-науковців ЦХВЄУ

6 жовтня у приміщенні Львівської богословської семінарії зустрілися християни-науковці з усієї України.
Ініціатором зустрічі став відділ освіти ЦХВЄУ за сприяння першого заступника старшого єпископа Церкви Миколи Синюка.

Новини братерства

Як  позбутися стереотипів та побудувати щасливу сім’ю – репортаж з міжобласної молодіжної конференції у Сумах

2 березня у м. Суми відбулася міжобласна молодіжна конференція. 280 юнаків та дівчат із Сумської, Чернігівської, Харківської та Полтавської областей з’їхалися для навчання та знайомства.