Жовтень 28, 2013 0 301 Переглядів

Питання державно-конфесійних відносин обговорили керівники ВЦІРО з депутатами фракції «Батьківщина» у ВР України

          Під час зустрічі з депутатами, яка відбулася 23 жовтня 2013 року у Верховній Раді, представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВЦІРО) підняли ряд питань, що турбують наше суспільство та церкву.

     Зокрема керівники церков запропонували усунути ті негативні зміни у Закон України «Про свободу совісті та релігійні організації», які були внесені 16 жовтня 2012 року. Та зняти з розгляду або відхилити у першому читанні поданий Кабміном проект Закону про внесення змін до ЗУ «Про захист суспільної моралі» (щодо державного нагляду). Тобто, вкотре закликали депутатів перешкодити ліквідації в Україні Національної експертної комісії з питань захисту суспільної  моралі.

     Також духовенство звернуло особливу увагу на директиву Ради №2000/78/ЄС, що закріплює права сексуальних меншин у трудових відносинах. Депутатам було запропоновано під час перемовин з представниками ЕС відстоювати право України на захист традиційних сімейних цінностей. А під час розгляду змін до антидискримінаційних законів України не допускати впровадження у законодавство понять «сексуальні меншини», «сексуальна орієнтація» з метою захисту суспільства від пропаганди гомосексуалізму  та збереження інституту традиційної репродуктивної сім’ї.

     Ще одним із  важливим питань, висловлених духовенством, стала підтримка низки законодавчих ініціатив у сфері освіти. Зокрема мова йшла про внесення змін до законів, які регламентували б право релігійних організацій щодо заснування навчальних закладів, визнання документів про освіту та наукові ступені, що видаються духовними навчальними закладами, а також впровадження духовно-моральних цінностей в навчально-виховний процес у школах та інших навчальних закладах.

     Крім того, представники Ради Церков  запропонували депутатам підтримати проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо об’єктів житлової нерухомості релігійних організацій), який передбачає звільнення релігійних організацій від нового податку на житлову нерухомість. А також зробили наголос на необхідності систематичної діяльності представників ВО «Батьківщина», делегованих до складу ПАРЄ, у сфері традиційних моральних і сімейних цінностей на рівні Ради Європи та ЄС.

Попередня Християни подарували тюремному «пастору»… весілля
Наступна О ЧУВСТВЕ ДОЛГА

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Полковник збройних сил вручив єпископу Ростиславу Мураху відзнаку міністра оборони «Медаль за сприяння Збройним силам України»

   До Головного офісу ЦХВЄУ полковник Василь Світак прийшов без попередження. Тож єпископа Ростислава Мураха відкликали із лекції КБІ…

Новини братерства

Головний офіс ЦХВЄУ з ознайомчою метою відвідав пастор Марк Сломка зі США

У світлі останніх подій у світі значно зріс інтерес до нашої країни.  Старший єпископ  ЦХВЄУ Михайло Паночко за останній рік провів немало зустрічей з єпископами та пасторами Церков різних країн, зокрема США та Західної Європи

Новини братерства

Молитовне віче: «Жертви небесної сотні не будуть марними, якщо народ прийме жертву Христа»

   30 березня на Майдані Незалежності відзначали жалобу по небесній сотні – цими днями минуло 40 днів від трагічних подій 18–20 лютого, під час яких загинули люди. Під час Молитовного віче, християни ходотайствували за родини загиблих та традиційно благали Бога про мир.