Жовтень 28, 2013 0 268 Переглядів

Питання державно-конфесійних відносин обговорили керівники ВЦІРО з депутатами фракції «Батьківщина» у ВР України

          Під час зустрічі з депутатами, яка відбулася 23 жовтня 2013 року у Верховній Раді, представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВЦІРО) підняли ряд питань, що турбують наше суспільство та церкву.

     Зокрема керівники церков запропонували усунути ті негативні зміни у Закон України «Про свободу совісті та релігійні організації», які були внесені 16 жовтня 2012 року. Та зняти з розгляду або відхилити у першому читанні поданий Кабміном проект Закону про внесення змін до ЗУ «Про захист суспільної моралі» (щодо державного нагляду). Тобто, вкотре закликали депутатів перешкодити ліквідації в Україні Національної експертної комісії з питань захисту суспільної  моралі.

     Також духовенство звернуло особливу увагу на директиву Ради №2000/78/ЄС, що закріплює права сексуальних меншин у трудових відносинах. Депутатам було запропоновано під час перемовин з представниками ЕС відстоювати право України на захист традиційних сімейних цінностей. А під час розгляду змін до антидискримінаційних законів України не допускати впровадження у законодавство понять «сексуальні меншини», «сексуальна орієнтація» з метою захисту суспільства від пропаганди гомосексуалізму  та збереження інституту традиційної репродуктивної сім’ї.

     Ще одним із  важливим питань, висловлених духовенством, стала підтримка низки законодавчих ініціатив у сфері освіти. Зокрема мова йшла про внесення змін до законів, які регламентували б право релігійних організацій щодо заснування навчальних закладів, визнання документів про освіту та наукові ступені, що видаються духовними навчальними закладами, а також впровадження духовно-моральних цінностей в навчально-виховний процес у школах та інших навчальних закладах.

     Крім того, представники Ради Церков  запропонували депутатам підтримати проект Закону про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо об’єктів житлової нерухомості релігійних організацій), який передбачає звільнення релігійних організацій від нового податку на житлову нерухомість. А також зробили наголос на необхідності систематичної діяльності представників ВО «Батьківщина», делегованих до складу ПАРЄ, у сфері традиційних моральних і сімейних цінностей на рівні Ради Європи та ЄС.

Попередня Християни подарували тюремному «пастору»… весілля
Наступна О ЧУВСТВЕ ДОЛГА

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Єпископ Цвор: «На суспільство може впливати лише Церква сповнена Духом Святим»

27 жовтня, в рамках святкування 20-ліття київської церкви християн віри євангельської «Філадельфія» (вул.Голосіївська, 57) відбулася конференція «Вплив євангельського руху в історії»…

Відділи

Розвивати сімейне служіння у місцевих церквах навчалися на Тернопільщині

Сімейне служіння Української церкви ХВЄ перебуває на стадії формування та

Новини братерства

«Як підвищити ефективність дитячих та підліткових євангелізацій?» – конференція дитячих євангелістів України

16 та 17 березня на базі Київського біблійного інститут відбулася Всеукраїнська конференція Євангелістів, які працюють з дітьми та підлітками.