Листопад 1, 2016 0 466 Переглядів

9 листопада 2016 року в Києві стартує шостий Східноєвропейський Лідерський Форум

     Форум – це платформа для християнських лідерів, служителів і служінь різних деномінацій для побудови мостів, учнівства і популяризації проектів, спрямованих на благовістя для східноєвропейських народів з врахуванням особливостей їх культур.

     Протягом чотирьох днів роботи Форуму, з 9 по 12 листопада, виступлять 60 авторитетних спікерів зі Східної Європи та Сполучених Штатів Америки, які представлять більше 120 тем, що стосуються найрізноманітніших сфер служіння і професійної діяльності.

     Фокус нинішнього Східноєвропейського Лідерського Форуму – Реформація 500. У 2017 році євангельські християни відзначатимуть 500-річчя з початку масштабного духовного відродження, яке назавжди змінило хід історії. Президент України П. Порошенко підписав указ «Про відзначення 500-річчя Реформації в Україні».

     На зустрічі оргкомітету з підготовки святкування ювілею Реформації Ради євангельських протестантських церков України (РЄПЦУ) директор СЄЛФ Ярослав Лукасик сказав: «Німецький мислитель Георг Вільгельм Фрідріх Гегель назвав Реформацію «сенсом історії нового часу». Реформація є поверненням людини, церкви і суспільства до біблійних стандартів. Це повернення до особистості Ісуса Христа – Сина Божого, віковічного Слова, Яке стало плоттю. Саме в цьому полягає її сутність, зміст і сила. А ювілей «500 років Реформації» – прекрасна можливість для євангельської Церкви в Східній Європі реалізувати Велике Доручення Христа – «вчити народи».

     Заявлена фокус-тема знайде відображення в пленарних сесіях, 12 секціях, 40 семінарах, круглих столах та майстер-класах. Форум, у якому візьме участь в якості спікерів  ціла низка служителів ЦХВЄУ, стане грандіозною майданчиком для підготовки до ювілею в масштабах Східної Європи.

Для участі у форумі, будь ласка, реєструйтеся на сайті: http://2016.forumeast.eu/registratsiya

Наш сайт: http://2016.forumeast.eu/

Для довідок: +38 097-003-14-25, info@forumeast.eu

Прес-центр СЄЛФ  

2015foto

Попередня «Дякуйте Господу, добрий бо Він!» - київські церкви відсвяткували День подяки
Наступна Заява учасників ІІ Світового конгресу християн віри євангельської (6-9 жовтня 2016р., м. Львів, Україна)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Фільм «Послідовники вчення, що змінило їх світ» першими побачили учасники Малинського молодіжного з’їзду

      Асоціація «Поклик» підготувала спеціальний фільм до 1025-річчя Хрещення Київської Русі. Це – світоглядна стрічка…

Новини братерства
Новини братерства

Оргкомітет Всеукраїнської ходи на захист прав дітей і сім’ї озвучив програму свята та пообіцяв приємну несподіванку для батьків і малечі

 31 травня, під час прес-конференції, присвяченої Всеукраїнській ході на захист прав дітей і сім’ї, представники оргкомітету оприлюднили…