Березень 31, 2014 0 596 Переглядів

Молитовне віче: «Жертви небесної сотні не будуть марними, якщо народ прийме жертву Христа»

     30 березня на Майдані Незалежності відзначали жалобу по небесній сотні – цими днями минуло 40 днів від трагічних подій 18–20 лютого, під час яких загинули люди. Під час Молитовного віче, християни ходотайствували за родини загиблих та традиційно благали Бога про мир.   

     Пастор Андрій Мурзін, який представляє Асоціацію місіонерських церков євангельських християн України, зокрема, зазначив: «Нам необхідно зрозуміти – щоби жертви небесної сотні не були марними, люди мають прийняти жертву Ісуса Христа… А основне питання, яке українці повинні ставити сьогодні – має бути адресоване Богу: «Господи, що ти бажаєш від нас?»

     До молитви за родини тих, хто загинув під час лютневих подій, закликав  голова Об’єднання церков  Євангельських християн баптистів м. Києва Михайло Андрашко:  «Ніхто більшої любови не має над ту, як хто свою душу поклав би за друзів своїх», – процитував він слова із Євангеліє від Івана. – А люди, яких сьогодні називають героями небесної сотні поклали своє життя за те, щоб їхні друзі мали мир і спокій».

     Про мир та єдність церкви закликав молитися єпископ Об’єднання незалежних харизматичних церков України (Повного Євангелія) Віктор Сливка: «Сьогодні треба, щоби церква була єдина. На цій землі можуть знайти мир і благодать усі, хто хоче жити» – сказав він.

     У завершальному слові президент Об’єднання незалежних харизматичних християнських церков України (повного Євангелія) Анатолій Гаврилюк нагадав: «У радянські часи ми тільки мріяли про те, що будуть такі молитви на площах. Сьогодні люди ще не розуміють всієї важливості цих зібрань. Коли немає звідки чекати помочі для України, молімося до Бога, і Він захистить її заради молитви своїх дітей».

     Під час віче  здійснили також молитви за Росію, країни Європи, Америки та держави інших частин світу. 

Попередня У Луцьку пройшла розширена рада місії «Голос надії»
Наступна Михайло Паночко на молитовному віче у Херсоні (ВІДЕО)

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В КБС «Благодать і істина» вперше вручили дипломи фельдшерам-місіонерам

 В стінах Київської богословської семінарії  «Благодать і істина» 12 червня святкували випуск. 47 студентів магістрів та бакалаврів служіння, бакалаврів богослов’я і  християнської освіти, а також фельдшерів-місіонерів отримали дипломи.

Новини братерства

Команда українських богословів взяла учаcть у науковій конференції у Вільнюсі

   «Реформація: історія та сучасність» – під такою назвою 24–25 квітня 2015 року в м. Вільнюс (Литва) пройшла Міжнародна науково-практична конференція.

Новини братерства

Делегати з двадцяти країн відвідали Світовий конгрес ХВЄ у Львові, у прямому ефірі за подіями слідкували у сорока шести країнах

За останніми даними на Світовий конгрес ХВЄ з’їхалися  учасники із двадцяти країн світу. Найбільш віддалені – це Бразилія, Канада, США, Велика Британія.