Травень 15, 2018 0 1137 Переглядів

Відбулася конференція для працівників християнських таборів – 2018

«Я – християнин!?» – під такою назвою пройшла конференція для служителів християнських таборів у МОЦ «Фавор», м. Радомишль Житомирської області з 28 квітня  по 1 травня 2018р. Захід проводив Відділ служіння дітям та підліткам УЦХВЄ.

Близько 200 осіб приїхали з шістнадцяти областей України, щоб навчатися та обмінюватися досвідом. Брати і сестри, які служать для дітей в християнських таборах, організованих церквами ХВЄ, вже з першого дня взяли активну участь у програмі «Я – християнин!?.»  Щоб зареєструватися на конференцію, вони спілкувалися з «ангелами», яких грали працівники, і відповідали на питання: «Ваші докази, що Бог існує?» Діалог був досить цікавий. Після чого вони сформували колажі на тему: «Мої очікування від конференції».

Серед викладачів конференції були  В. Вознюк, завідувач відділу освіти УЦХВЄ, М.Савчук – пастор церкви «Спасіння»,  М. і Т. Мошковські – викладачі з «Церкви Бога Живого», м.Вишгород.

Цікаву і практичну інформацію директори християнських таборів отримали від О. Скурихіна, координатори служіння – від Т.Царук, наставники і викладачі Біблійних уроків – від Н. Берник та І.Грицюк. Про душе опікунство викладала І. Алконова, а про наставництво – О. Павлюк.

 Змістовно і цікаво проводили навчання щодо спортивних служінь Дуброва А., щодо музичних уроків – С.Ярошенко, щодо предметних уроків – Г. Риба-Ганнусин. Про те, як вести роботу з дітьми після проведеного табору, не втрачаючи з ними зв’язок,  дала інформацію Т. Сердюк.

Досить гарно працювала організаційна команда, яку очолювала Н.П.Савчук. Ведучі конференції Анастасія Марченко, Тетяна Царук та Роман Рязанцев активно взаємодіяли з аудиторією, щодня визначаючи переможців програми.

Бог сильно благословив учасників конференції через спів, проповіді, навчання та збудовуючі молитви, які ми мали протягом чотирьох днів. Благословення ми вбачали у тому, що отримали хороші умови для навчання та проживання, смачне харчування і гарний час на природі на території  МОЦ «Фавор». Щиро дякуємо Богові за благословенні дні, братам та сестрам за участь в служіння і спонсорам за оплату книг «Я – християнин!?.», які отримали учасники.

З вдячністю, Лариса Мурах, Заввідділом СДП

Попередня Петиції на захист сімейних цінностей набрали понад 25 тисяч підписів
Наступна Старшим єпископом УЦХВЄ уже вшосте обрано Михайла Паночка

Вам також може сподобатися

Відділ дитячого служіння

І все робіть… від душі, як для Господа: КОНФЕРЕНЦІЯ

ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ – 15 травня відділ дитячого служіння Хмельницької області провів конференцію вчителів недільних шкіл. Тема конференції «І все робіть… від душі, як для Господа». Більше сімдесяти вчителів і пасторів області приїхали для того, щоб спільно обговорити актуальні теми, проаналізувати роботу, поділитися досвідом і внести необхідні пропозиції для розвитку служіння серед дітей- повідомляє Інформаційний Центр обласного обєдннання церков християн віри євангельської.

Відділ дитячого служіння

Лариса Мурах: «Сьогодні зростає цифрове покоління, яке виховується поколінням книжкових батьків»

23-24 листопада 2018 р.відбулася звітна конференція Відділу служіння дітям та підліткам УЦХВЄ в  м. Київ на тему: «Як зберегти покоління?»

Відділ дитячого служіння

У Богуславі провели табір «Шлях переможця»

     19-23 липня 2016 року у м. Богуславі, що на Київщині, християнська  молодь провела табір для дітей від шести до п’ятнадцяти років.