Січень 15, 2013 0 457 Переглядів

Відбулися звітні зустрічі працівників духовної освіти Церкви ХВЄ України

З 25 по 27 грудня 2012 року в приміщенні Київського біблійного інституту відбулися зустрічі працівників академічної та церковної освіти Церкви ХВЄ України, а також робочої групи зі створення підручника “Богослужбова практика Церкви ХВЄ України. Посібник для служителя”.

На підсумкову зустріч працівників академічної освіти ЦХВЄУ з’їхалися керівники найбільших духовних навчальних закладів братерства – Рівненської богословської семінарії, Львівської богословської семінарії, Євангельської теологічної семінарії (Київ), Слов’янської біблійної школи, Коростенського біблійного коледжу, Дніпропетровського біблійного коледжу, Тернопільської біблійної семінарії, Полтавської біблійної семінарії, Київської богословської семінарії “Благодать та істина”, Київського біблійного інституту, а також деяких їхніх філіалів.

Кандидат технічних наук, доцент КПІ, академічний декан семінарії “Благодать та істина” Віктор Шевчук розпочав зустріч вступним словом та молитвою благословення, а керівник відділу освіти ЦХВЄУ пастор Віктор Вознюк подав інформацію про стан християнської освіти в Україні.

Після того керівники духовних навчальних закладів звітували за власні здобутки та втрати на освітніх полях у 2012 році.

Віктор Володимирович Вознюк подякував братам і сестрам за вірність у служінні Богові та Його Церкві і надав слово ректору Слов’янського християнського університету (Сієтл, США) Миколі Віннічуку.

Гість розповів про стан християнської освіти серед слов’янського населення США, а також поділився планами про створення профільних кафедр на базі різних християнських навчальних закладів.

Після того присутні обговорювали ряд важливих питань, серед яких питання про порозуміння між навчальними закладами в контексті освітнього процесу ЦХВЄУ, реєстру викладачів та оплати їхньої праці.

Наступного дня, 26 грудня 2012 року, відбулася звітна зустріч керівників обласних відділів освіти ЦХВЄУ. Привітавши присутніх, а також керівника відділу освіти ЦХВЄ Херсонської області Віктора Федоровича Котяша, який цього дня відзначав день народження, Віктор Вознюк надав слово першому заступнику старшого єпископа ЦХВЄУ єпископу Миколі Синюку, який підбадьорив та заохотив освітян до ревного служіння.

Після того керівник відділу освіти ЦХВЄУ дав звіт за власне служіння в 2012 році, а також надав слово ректору Слов’янського християнського університету (Сієтл, США) Миколі Віннічуку,який поділився інформацією про стан християнської освіти серед слов’ян США.

Після того присутні звітували за працю власних відділів освіти в областях, а також за стан реалізації проекту “Засади віровчення ЦХВЄУ” в церквах України.

По обіді освітяни продовжили обговорення ряд важливих питань.

В четвер, 27 грудня 2012 року, відбулася зустріч робочої групи з підготовки підручника “Богослужбова практика Церкви ХВЄУ. Посібник для служителя”. Було враховано та внесено ряд поправок до існуючих тем, а також вирішено ряд організаційних питань.

Нагадаємо, відділ освіти ЦХВЄУ працює над створенням підручника “Богослужбова практика Церкви ХВЄ України. Посібник для служителя”, в якому будуть подані корисні поради для служителів місцевих громад Церкви ХВЄ України щодо звершення різноманітних богослужінь – як на основі Священного Писання, так і з досвіду, практики і розуміння, яких притримується наше братство.

Вихід підручника запланований на березень 2013 року.

Прес-служба відділу освіти ЦХВЄУ


Попередня Різдвяний трамвай у Запоріжжі
Наступна "Радість приходить туди, де є прощення!" - стверджує старший єпископ ЦХВЄУ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Нагодувати, одягнути… визволити з полону», – список потреб, якими опікуються служителі церков ХВЄ на сході України, розширюється

Єпископ Володимир Бричка –  один із тих служителів, хто сьогодні найбільш активно опікується допомогою віруючим та усім постраждалим у Донецькій та Луганській областях.

Церкви в Європі

«Церкви в Іспанії динамічно ростуть, оскільки Мадридська церква дбає про заснування дочірніх громад» – Михайло Паночко

Щороку у жовтні-листопаді  старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко здійснює поїздку

Новини братерства

Всім церквам християн віри євангельської України:

     Дорогі брати, дорогі сестри, дорога наша молоде!  Звертаюся до Вас у цей доленосний для України час з великою просьбою і закликом встати в проломі за нашу країну у молитві та пості з 20 по 22 лютого (триденний загальний піст) і щоденно…