Травень 25, 2011 0 598 Переглядів

Відділ освіти ЦХВЄУ розвиває нові освітні проекти

КИЇВ – 17 травня в приміщенні канцелярії ЦХВЄУ пройшло засідання відділу освіти за участю обласних керівників відділів, на якому були присутні представники 22-х областей України та АР Крим. На початку зустрічі адміністратор відділу освіти Василь Попудник привітав присутніх та звершив молитву благословення.

Першим керівник відділу освіти Віктор Вознюк, зважаючи на збільшення обсягу діяльності відділу та важливість цього служіння, представив учасникам засідання Богдана Галюка, який покликаний звершувати служіння секретаря відділу освіти. За згодою присутніх Віктор Володимирович звершив молитву благословення за брата Богдана та його працю у відділі освіти.

Після того освітяни перейшли до обговорення робочих питань. Спочатку керівник відділу Віктор Вознюк представив віддрукований підручник «Засади віровчення». Згадавши про історію його написання, Віктор Володимирович подякував робочій групі під керівництвом Ігора Капустіна за сумлінну працю у написанні посібника.

Наступним питанням порядку денного стало формування структури обласних відділів освіти. Віктор Вознюк наголосив на важливості утворення команди вчителів при кожному регіональному відділі для ефективнішої праці. Керівники обласних відділів розповіли про роботу, яка ведеться на місцях. Як виявилося, майже в кожній області проводяться семінари, спеціальні заняття для проповідників, молодіжні, жіночі, пасторські навчальні конференції, які організовують керівники обласних відділів. Вислухавши інформацію про реальну ситуацію в областях, Віктор Вознюк зауважив: «Нам потрібна структура не задля самої структури, щоб потім просто віддзвітувати, але нам потрібна команда людей, яка б змогла ефективно служити церквам своєї області».

Після обіду засідання розпочалося із представлення та обговорення євангелізаційного проекту «Біблійні читання». Пастор церкви «Філадельфія» (Київ) Анатолій Козачок – ініціатор даного проекту – нагадав про його суть та представив друкований рекламний матеріал. «2011 рік на державному рівні визнаний роком 450-річчя Пересопницького Євангелія, – сказав А. Козачок, – саме тому проект «Біблійні читання» можна використати як євангелізаційний інструмент для досягнення людей Доброю Новиною».

Після того до зібрання долучився старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. Він привітав присутніх і звернувся зі словом підбадьорення та настанови: «Друзі, на вас лежить відповідальність навчати людей. Ми живемо в час благодаті, тому наголошуйте про це у всіх церквах, чітко показуйте різницю між Старим і Новим Заповітом. У Слові Божому нема запаху нафталіну». Також Михайло Степанович зауважив, що «в церкві мають діяти і Слово і сила Божа». Старший єпископ також дав свої коментарі та рекомендації до підручника «Засади віровчення». Результатом засідання стало ухвалення декількох важливих рішень: зокрема, визначення терміну – до 31 липня 2011 року – для надходження зауважень та пропозицій до підручника «Засади віровчення», а також утворення команди вчителів кожного обласного відділу освіти до 31 серпня.

Прес-служба відділу освіти ЦХВЄУ

Попередня Глави євангельських Церков України спільно виступили на захист моралі
Наступна У Дніпропетровській області була створена Рада Євангельських Протестантських Церков

Вам також може сподобатися

Новини братерства

ВРЦіРО звернулася до українського народу із закликом голосувати на виборах Президента

     Українська держава сьогодні переживає кардинальні зміни: попри численні виклики наше суспільство отримало унікальний шанс будувати власне майбутнє…

Новини братерства

“Бог відкрив очі мого серця…”

З 16-21 січня на базі Київського Біблійного Інституту, пройшла третя навчальна сесія Біблійної Школи «Агапе» на тему душеопікунство. 

Новини братерства

Михайло Паночко привітав Патріарха Філарета із 85-річчям

23 січня 2014 року старший єпископ ЦХВЄУ відвідав резиденцію Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, предстоятеля Української Православної Церкви Київського Патріархату. Він прибув  привітати патріарха з днем народження, адже йому в цей день виповнилося 85 років.