Квітень 13, 2020 1 581 Переглядів

Коротко про важливе: Михайло Паночко та Анатолій Козачок – про відзначення Пасхи під час карантину. Частина 1 (ВІДЕО)

Карантин змінив ритм життя багатьох із нас. Церква стала перед новими викликами. Багато людей шукають відповіді щодо ситуації з коронавірусом: дехто каже, що це суд Божий, інші – що це якась світова змова, або «репетиція» перед приходом антихриста.
Про те як бачать ситуацію служителі братерства, та як цього  року святкуватимемо Пасху – у відео інтерв’ю Олега  Богомаза зі старшим єпископом Михайлом Паночком та його першим заступником Анатолієм Козачком.  

 «Ми маємо ставитись до подій з позиції Божого Слова. Щоб там люди не казали, без Божої волі нічого не стається, – розмірковує Михайло Паночко. –  Для нас, віруючих людей, це є добрий час перевірити основу, як ми стоїмо. Що принесла інформація про пандемію вам: чи це страх, розпач, безнадія?! Коли ви стоїте на Божому слові, віруєте, що все в Божих руках, у вашому серці має бути мир і надія на Господа».

Щодо карантину, за словами Анатолія Козачка навіть Слово Боже  вчить ізраїльський народ у часи нещасть і епідемій зайти до себе додому, закритися і перечекати, доки біда пройде. Так само Бог вчить ізолювати людей, які мають заразну хворобу.

«У США провели дослідження скільки людей читає Біблію: на даному етапі це 44%, до карантину було вдвічі менше, – розповідає  Анатолій Козачок. – Є цікаві приклади й у нас: один з пасторів поділився як на початку карантину утворив в інтернеті групу із вивчення Біблії, кількість учасників якої кожні три дні подвоювалась. Зараз практично усі мешканці села, які мають смартфони, приєдналися до групи, там спілкуються, ведуть дискусії. Тому маємо надія, що ми з цієї епідемії вийдемо не зі збитками».

Також в інтерв’ю – про особливості святкування Пасхи-2020. Причастя під час карантину: чи обов’язково проводити? Поради для служителів помісних церков.

Попередня Ростислав Мурах: «Маю мрію — щоб у кожному райцентрі області була церква нашого братерства»
Наступна Викрито фейк про луцьку «Церкву Христа Спасителя»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Церква в Башуках відзначила 90-річчя

 В неділю, 22 вересня урочисто святкувала свою чергову річницю  церква християн віри євангельської в селі Башуки, Кременецького району, Тернопільської області – 90 років з часу створення громади.

Новини братерства
Новини братерства