Квітень 20, 2020 1 239 Переглядів

Як жити у світі фейкових новин та сприймати сумнівний «християнський» контент – на питання відповідають Михайло Паночко та Анатолій Козачок. Частина 2 (ВІДЕО)

Сьогодні, як ніколи, ми живемо у вирі інформації: люди, обмежені у живому спілкуванні, перебувають у віртуальному спілкуванні, багато часу проводять у соцмережах та за перегляданням новин.
Як християнину сьогодні відрізнити здорову інформацію від нездорової, відрізнити фейки від справжніх новин? Наприклад, чи довіряти інформації про те, що причиною захворюваності у світі є не COVID-19, а особливості технології мобільного зв’язку 5G?
Також сьогодні у різних церковних спільнотах (вайбер, телеграм і т.ін.) поширюється маса різної інформації, перевіреної та неперевіреної: пророцтва, нерідко діаметрально протилежні, програми й думки різних проповідників. Як серед такого засилля контенту знайти здорове і розпізнати нездорове?
Відповіді на ці запитання та поради, як перемагати в інформаційній війні, у відеоінтерв’ю пастора Олега Богомаза дають старший єпископ Михайло Паночко та його перший заступник Анатолій Козачок.

Попередня Привітання старшого єпископа УЦХВЄ Михайла Паночка зі світлим святом Пасхи. Христос Воскрес! Воістину Воскрес!
Наступна Пам’ятайте наставників ваших: відійшов у вічність старійшина братерства Василь Миколайович Сарафінчан

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Він залишиться добрим прикладом полум’яного, безкомпромісного проповідника Євангелія Ісуса Христа

 Від імені Церкви християн віри євангельської України висловлюємо Вам щире співчуття і разом з Вами сумуємо з приводу відходу у вічність дорогої нам людини, пастора Сергія Вінковського. Перестало битися серце Христового служителя, яке вболівало за долю  сім’ї, Церкви, а також за долю усієї України.

Новини братерства

Член Палати лордів Великобританії Роберт Едмістон зустрівся в Україні із єпископами ЦХВЄУ та християнами-підприємцями

   19 травня 2015 року відбулася робоча зустріч членів правління ЦХВЄУ та відділу підприємців із відомим британським…

Новини братерства

Двадцять два студенти Міжнародної місіонерської школи при КБІ отримали сертифікати за спеціальністю «місіонер» (ВІДЕО)

     18 серпня відбувся випуск п’ятої Міжнародної місіонерської школи, що проходить на базі КБІ у співпраці з місією «Світло для народів» (Швеція).