Квітень 24, 2012 0 2136 Переглядів

У Ківерцях на Волині відкрито новий дім молитви

22 квітня стало урочистою датою для церкви ХВЄ м. Ківерці — новий просторий будинок молитви вперше наповнився людьми. Його будівництво почалося ще 6 років тому, коли виникла потреба у більшому приміщенні для проведення богослужінь. Зала дому молитви була переповнена ще до початку святкового зібрання, яке відвідали гості із Волинської, Рівненської та Львівської областей.

Урочиста частина служіння складалася із короткого огляду пастором Василем Гламаздою історії ківерцівської церкви, та виступу єпископа Степана Веремчука. Степан Васильович, зокрема, згадав про служіння у Соломоновому храмі, коли його наповняла Божа слава: «Цей храм — був центром Ізраїлю. І це місце (дім молитви) — особливе! Найголовніше — щоби від сьогоднішнього дня тут йшло служіння і сходила слава Божа. Сюди прийде молода пара, щоб попросити благословення на своє спільне життя, хтось принесе маленьку дитину, щоб посвятити її Господу… Я знаю, що тут підніматимуться молитви — люди приноситимуть свої потреби до Ісуса — і я вірю, що Бог почує їх!»

Протягом зібрання лунали подяки усім, хто взяв участь у будівництві. Служителі звершили молитву посвяти молитовного будинку і єпископ Михайло Близнюк, привітавши ківерцівську церкву від імені обласного об’єднання, вручив їм у подарунок навчальну Біблію.

Святковий з’їзд прикрасило служіння зведеного хору під керуванням Олександра Величка, а також великодня дитяча програма недільної школи.

У другій частині служіння гостям було надане слово для привітання та проповіді.

«Ми повинні навчитися, як поводитися в домі Божому!» — наголосив пастор церкви с. Рованці Петро Янюк, який закликав, залишаючи усі тягарі, завжди бути готовими почути голос Божий у домі Божому.

Гості зі Львова — Левій Туз із дружиною Галиною — служили співом. Левій Гнатович згадавши у своєму привітанні історію життя патріарха Якова, зазначив, що: «Із відкриттям цього нового дому молитви — ще одна драбина приставлена до неба. Це місце — де можуть бути вислухані молитви і люди можуть приходити до Бога!»

Петро Карплюк, пастор с. Звіздівка (Рівненська обл.), наголосив, що головне — не посвятити дім Господу, а повністю посвятити Йому власні серця.

Темою проповіді єпископа Михайла Близнюка була любов до Бога. «Любов — єдине, чим ми можемо відповісти на Божу любов до нас. Але чи маємо ми дерзновіння сказати: «Я люблю Тебе!»? Чи виявляємо у любові до ближніх — свою любов до Ісуса Христа?»

Також ківерцівську церкву приїхали привітати гості із Липного, Колок, Башликів, Рожищ тощо.

Для заключної проповіді було надане слово заступнику голови ЦХВЄ України Миколі Синюку. Микола Петрович, передавши привітання від єпископа Михайла Паночка, звернув увагу присутніх на Перше послання апостола Петра, 2 роділ, 5 вірш: «І самі, немов те каміння живе, будуйтеся в дім духовний…» «Будуватися — це перш за все довіритися Будівничому, — зауважив служитель. — Я більше ніж впевнений, що ці дошки, які у нас під ногами, до яких бруд прилипне, не сперечалися із тими, які йшли на виготовлення цієї розкішної гарної кафедри. Або ці два світильники — кому з них висіти ближче до кафедри. Майстер — вирішує, де їм бути!.. Довірмося Майстру, який краще знає наше місце у Своїй будівлі!»

На завершення пастор Василь Гламазда подякував усім гостям, які приїхали розділити їхню радість і запросив відвідувати богослужіння ківерцівської церкви. Спілкування і привітання продовжилося за святковим обідом у підвальному приміщенні дому молитви.

Інформація з сайту Місії “Голос надії”

Попередня Ювілейне богослужіння у древньому Володимирі
Наступна «Агапівці» — це люди, покликані змінювати життя дітей-сиріт»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

В Острозькій академії встановили рекорд одночасного читання текстів Біблії

  Водночас 1475 осіб читали Острозьку Біблію під час урочистості, присвяченої Дню Європи (17 травня), що проходила у Національному університеті «Острозька академія».

Новини братерства

Час відкриттів та зцілення душі і тіла – нотатки із Всеукраїнської сестринської конференції

    Рiчна конференція жіночого служiння УЦХВЄ відбулася з 13 по 16 червня 2017 р. на території християнської бази відпочинку «Азовський маяк», що неподалік Мелітополя. Під час богослужінь, семінарів та навчальних секцій сестри…

Новини братерства

Члени Громадської ради при МЗС обговорили шляхи захисту прав вірян на тимчасово окупованих територіях України

3 лютого 2016 р. відбулося IV засідання Громадської ради з питань співпраці з релігійними організаціями при Міністерстві закордонних справ України.