Травень 30, 2012 0 986 Переглядів

«Скажіть собі, що я як-небудь не вмію!»

45 студентів отримали кваліфікацію регента хору. Випускниками стали християни з Рівненської, Житомирської, Львівської і Київської областей. Навчання проводилося на базі Степанської  церкви ХВЄ. Люди, які відчули покликання у своєму серці бути регентом, навчались на п’ятьох сесіях, кожна з яких тривала 2 тижні. Викладачами були регенти цієї ж церкви, які не жалкуючи часу, викладалися на повну, аби закласти та розвинути у молодих людей музичний потенціал.  Сольфеджіо викладав Анатолій Крот, хороведення – Павло Казимірець, теорію музики – Валерій Зданевич.

     «Я прийду незабаром. Тримай, що ти маєш, щоб твого вінця ніхто не забрав», – це вірш із Євангелії став центральною темою проповідей. Говорилось про велику відповідальність цього служіння. «Регент повинен мати близькість з Богом, жити і ходити перед Ним свято, а, вибираючи пісню, він мусить звернути увагу на характер, тип і її слова, і, головне, – він повинен відчути серцем, що це дійсно буде тією хвалою, яка приємна Господу», – наголошували служителі.
Свідоцтва випускникам вручили єпископ ЦХВЄ Рівненщини Віктор Боришкевич та відповідальний за навчання Анатолій Крот. Віктор Дем’янович звернувся з подякою до пресвітера  Миколи Яреми,  до  вчителів та до церкви. «Навчання не закінчилося, а воно лише розпочинається, адже настав час невтомної праці – праці на ниві Божій», – зауважив Віктор Дем’янович. Кожен за нас найперше повинен мати страх Божий, а тоді уже й здібність, талант, говорив він. Радив випускникам-регентам у своїй діяльності керуватися таким девізом: «Я як-небудь не вмію». Свою промову Віктор Дем’янович закінчив словами Апостола Павла: «А що ще шукається в доморядниках – щоб кожен був знайдений вірним», адже Бог шукає вірних, щоб зробити їх здібними, а не навпаки.
Світлана ВОЙТКО

Попередня В «Острозькій академії» презентовано книгу «З темряви до світла» протестантського автора Леоніда Якобчука
Наступна На Рівненщині більше 50 жінок-вдів побували у таборі відпочинку

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

10 порад для жіночого щастя

Більше 200 жінок змогли побувати на Обласній сестринській конференції, яка відбулася 10 грудня у Рівному у приміщенні церкви «Святої Трійці». Щоб збагатитися духовною їжею, отримати бачення та мудрість від Бога на подальше життя, сюди приїздили не лише сімейні люди, але й молоді неодружені дівчата.

Новини регіонів

Церква «Хліб життя» відсвяткувала свій ювілей!

Святкування 10-ї річниці християнської церкви “Хліб Життя” відбулось 18 червня 2011 року у смт. Петриківка. У святкуванні приймали участь гості та представники церков області. Програма почалась о 16.00. з дитячго свята – діти приймали участь у різноманітних іграх, конкурсах. О 18.00. почалась святкова частина.