Березень 6, 2012 0 649 Переглядів

Олена Коваль із церкви ХВЄ м. Тернополя визнана найкращим вчителем предметів духовно-морального спрямування

Національний університет “Острозька академія” за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Українського Біблійного товариства провів Всеукраїнський конкурс “Учитель року з предметів духовно-морального спрямування”. Конкурс тривав з 24 по 25 лютого. У ньому взяли участь вчителі, що викладають предмети “Етика”, “Основи християнської етики”, “Християнська етика в українській культурі”, “Етика: духовні засади”, “Людина і світ”, “Людина і суспільство”.

“Пропагуючи християнську етику і мораль, Україна може стати прикладом для інших країн, – говорить ректор Острозької академії Ігор Пасічник. – Наразі Європа більшу увагу звертає на матеріальний достаток. Тому ми не можемо орієнтуватися лише на європейські цінності, ми повинні сформувати свої”.

В якості одного з членів жюрі на конкурс був запрошений керівник відділу освіти Церкви ХВЄ України Віктор Вознюк. На відкритті конкурсу, звертаючись до присутніх, Віктор Володимирович прочитав уривок із книги Приповістей Соломона 24:11 “Рятуй узятих на смерть, також тих, хто на страчення хилиться” і зауважив: “Ми щиро дякуємо всім вам, шановні вчителі, що ви є рятівниками молодих сердець. Не зважаючи на виклики сьогодення, які пов’язані з гендерною політикою та ювенальною юстицією, ви на власному ентузіазмі рухаєте Божу справу”.

Керівник відділу освіти ЦХВЄУ також побажав успіху конкурсантам в особистому житті і наголосив, що праця, яку звершують вчителі, торкається питань вічності.

Переможцем конкурсу стала Олена Коваль, яка, до речі, є членом церкви ХВЄ м. Тернополя. Друге місце посіла Алла Кириченко, а Ганна Клименко і Любов Баранова розділили третє місце.

Організатори конкурсу вручили конкурсантам пам’ятні відзнаки та подарункові книги, що допоможуть у викладанні предметів духовно-морального спрямування, а членам жюрі – подячні грамоти.

Організатори сподіваються, що їм вдалося привернути увагу широкої науково-педагогічної та батьківської громадськості до предметів духовно-морального спрямування. Професор Василь Жуковський впевнений, що такі конкурси сприятимуть професійному становленню вчителів предметів духовно-морального спрямування, здійснюватимуть обмін досвідом викладання предметів духовно-морального спрямування, допоможуть зростанню професійної майстерності вчителів.

Довідка:

Такі конкурси проводяться в Острозькій академії систематично. Також під керівництвом декана гуманітарного факультету професора Василя Жуковського, який і курував роботу конкурсу, в університеті видано навчальні програми та підручники з предметів “Християнської етики”, які наразі затверджені Міністерством освіти і науки, молоді та спорту та використовуються у загальноосвітніх та середніх школах всієї України.

Національний університет “Острозька академія”.

Прес-служба відділу освіти ЦХВЄУ.


Попередня Вийшов у світ "Каталог ідей" проекту "Дорожче за кубок"
Наступна Більше тисячі молодих людей в Чернівцях говорили про цінність служіння Богу

Вам також може сподобатися

Новини братерства

100-річний ювілей відзначила церква ХВЄ в с. Машів, що на Волині

     Недільного дня, 9 липня 2017 року на подвір’ї Молитовного дому християн віри євангельської у селі Машів Волинської області було людно. Тут відзначали столітній ювілей церкви: разом молились, раділи, згадували історію.

Новини братерства

Кілька тисяч християн зібралися на стадіоні «Арена Львів» напередодні Фестивалю надії

     Християни із восьми областей західного регіону приїхали до Львова ділитися надією. 19 червня, за день до Фестивалю, відбулося служіння посвяти. Усі присутні молилися про успішне проведення довгоочікуваної події цього року, а також за мир для України.

Новини братерства

Капеланів навчать азам лікування посттравматичної стресової реакції у військових

   Френк Пьюселік, всесвітньовідомий вчений у сфері психотерапії и реабілітації, який нині проводить курси для капеланів українських церков, які несуть служіння у зоні АТО.