Березень 6, 2012 0 544 Переглядів

Олена Коваль із церкви ХВЄ м. Тернополя визнана найкращим вчителем предметів духовно-морального спрямування

Національний університет “Острозька академія” за підтримки Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України та Українського Біблійного товариства провів Всеукраїнський конкурс “Учитель року з предметів духовно-морального спрямування”. Конкурс тривав з 24 по 25 лютого. У ньому взяли участь вчителі, що викладають предмети “Етика”, “Основи християнської етики”, “Християнська етика в українській культурі”, “Етика: духовні засади”, “Людина і світ”, “Людина і суспільство”.

“Пропагуючи християнську етику і мораль, Україна може стати прикладом для інших країн, – говорить ректор Острозької академії Ігор Пасічник. – Наразі Європа більшу увагу звертає на матеріальний достаток. Тому ми не можемо орієнтуватися лише на європейські цінності, ми повинні сформувати свої”.

В якості одного з членів жюрі на конкурс був запрошений керівник відділу освіти Церкви ХВЄ України Віктор Вознюк. На відкритті конкурсу, звертаючись до присутніх, Віктор Володимирович прочитав уривок із книги Приповістей Соломона 24:11 “Рятуй узятих на смерть, також тих, хто на страчення хилиться” і зауважив: “Ми щиро дякуємо всім вам, шановні вчителі, що ви є рятівниками молодих сердець. Не зважаючи на виклики сьогодення, які пов’язані з гендерною політикою та ювенальною юстицією, ви на власному ентузіазмі рухаєте Божу справу”.

Керівник відділу освіти ЦХВЄУ також побажав успіху конкурсантам в особистому житті і наголосив, що праця, яку звершують вчителі, торкається питань вічності.

Переможцем конкурсу стала Олена Коваль, яка, до речі, є членом церкви ХВЄ м. Тернополя. Друге місце посіла Алла Кириченко, а Ганна Клименко і Любов Баранова розділили третє місце.

Організатори конкурсу вручили конкурсантам пам’ятні відзнаки та подарункові книги, що допоможуть у викладанні предметів духовно-морального спрямування, а членам жюрі – подячні грамоти.

Організатори сподіваються, що їм вдалося привернути увагу широкої науково-педагогічної та батьківської громадськості до предметів духовно-морального спрямування. Професор Василь Жуковський впевнений, що такі конкурси сприятимуть професійному становленню вчителів предметів духовно-морального спрямування, здійснюватимуть обмін досвідом викладання предметів духовно-морального спрямування, допоможуть зростанню професійної майстерності вчителів.

Довідка:

Такі конкурси проводяться в Острозькій академії систематично. Також під керівництвом декана гуманітарного факультету професора Василя Жуковського, який і курував роботу конкурсу, в університеті видано навчальні програми та підручники з предметів “Християнської етики”, які наразі затверджені Міністерством освіти і науки, молоді та спорту та використовуються у загальноосвітніх та середніх школах всієї України.

Національний університет “Острозька академія”.

Прес-служба відділу освіти ЦХВЄУ.


Попередня Вийшов у світ "Каталог ідей" проекту "Дорожче за кубок"
Наступна Більше тисячі молодих людей в Чернівцях говорили про цінність служіння Богу

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Блаженні миротворці» – під таким гаслом пройшла Всеукраїнська звітна конференція ЦХВЄУ

   26 березня 2015 року  відбулася чергова річна звітна конференція Церкви християн віри євангельської України.

Новини братерства

«Голос церкви повинен бути почутий у Європі”

25-26 жовтня в Києві відбулося чергове засідання Виконавчого комітету П’ятидесятницької Європейської Співдружності (Pentecostal European Fellowship, далі PEF).

Новини братерства

Мюзикл «Біла хустинка» – сучасна інтерпретація притчі про блудного сина – знайшов свого глядача у виправних колоніях

Виїзне служіння театральної групи  церкви «Скинія» (м. Київ)  7 і 8 листопада 2014 стало особливим. На сценах БК виправних колоній…