Січень 12, 2016 4 1944 Переглядів

Удвічі більший молитовний будинок побудували та посвятили у селі Воронки, що на Рівненщині

     Коли церква росте – це ознака того, що вона здорова. Відчуття, що місця у молитовному буднику села Воронки (Володимирецький р-н, Рівненської обл.) стає замало, з’явилося вже давно. Братерська рада прийшла до висновку: треба будувати новий Дім молитви.  І вже напередодні новорічно-різдвяних свят, 27 грудня, відбулося посвячення новозбудованого молитовного будинку села

     Новий Дім молитви, розташований на тому ж подвір’ї, він у два рази більший і розрахований маже на 1,5 тисячі людей. Приміщення старого будинку теж не пустуватиме: там і далі працюватиме недільна школа, молодіжне служіння тощо.

     На свято  до Воронок з’їхалися гості з різних місць. Дім молитви ледве вміщав всіх бажаючих. Сотні людей стояли, оскільки не вистачало місць. На  посвячення прибули і представники влади: голова райради, сільський голова, директор школи, які звернулися із привітаннями до присутніх. Посадовці висловили вдячність за те, що церква несе добру науку, світло і сприяє  духовному розвитку суспільства. Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко від імені церкви висловив представникам влади та інтелігенції села вдячність за таку увагу і подарував їм Біблії в пам’ять про цю подію.

     Гарно співав хор, звучали слова вітання від десятків пасторів. Володимирецький район має близько 35 церков – це один із найбагатших  на церкви ХВЄ районів України. Пастором церкви у Воронках служить Микола Хомич.

     За свідченням учасників святкове зібрання (три з половиною години) пройшло як на одному диханні. До посвячення Дому молитви підвів старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Рівненської області Віктор Боришкевич. А заключну проповідь мав старший єпископ Михайло Паночко.

Попередня Михайло Паночко привітав церкву «Скинія» з розширенням Дому молитви
Наступна У Барселоні відкрито нову місіонерську церкву ХВЄ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Завершилася шоста Міжнародна місіонерська школа: сертифікати отримали студенти із семи країн

23 серпня 2017 р. відбулося урочисте закриття шостої Міжнародної місіонерської школи, яка традиційно проходить на базі Київського біблійного інституту за сприяння місії «Світло для народів» (Швеція).

Новини братерства
Новини братерства

Київська церква провела мюзикл «Мир землі» у Березанській виправній колонії

    Театральне служіння – це гарний спосіб достукатись до сердець людей зі звісткою Євангелії.  У котре цей факт підтвердила молодь київської церкви «Скинія», яка 23 січня разом із тюремними капеланами служила в Березанській виправній колонії №95 (Київська обл). Ставили різдвяний мюзикл «Мир землі».