Січень 12, 2016 4 2259 Переглядів

Удвічі більший молитовний будинок побудували та посвятили у селі Воронки, що на Рівненщині

     Коли церква росте – це ознака того, що вона здорова. Відчуття, що місця у молитовному буднику села Воронки (Володимирецький р-н, Рівненської обл.) стає замало, з’явилося вже давно. Братерська рада прийшла до висновку: треба будувати новий Дім молитви.  І вже напередодні новорічно-різдвяних свят, 27 грудня, відбулося посвячення новозбудованого молитовного будинку села

     Новий Дім молитви, розташований на тому ж подвір’ї, він у два рази більший і розрахований маже на 1,5 тисячі людей. Приміщення старого будинку теж не пустуватиме: там і далі працюватиме недільна школа, молодіжне служіння тощо.

     На свято  до Воронок з’їхалися гості з різних місць. Дім молитви ледве вміщав всіх бажаючих. Сотні людей стояли, оскільки не вистачало місць. На  посвячення прибули і представники влади: голова райради, сільський голова, директор школи, які звернулися із привітаннями до присутніх. Посадовці висловили вдячність за те, що церква несе добру науку, світло і сприяє  духовному розвитку суспільства. Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко від імені церкви висловив представникам влади та інтелігенції села вдячність за таку увагу і подарував їм Біблії в пам’ять про цю подію.

     Гарно співав хор, звучали слова вітання від десятків пасторів. Володимирецький район має близько 35 церков – це один із найбагатших  на церкви ХВЄ районів України. Пастором церкви у Воронках служить Микола Хомич.

     За свідченням учасників святкове зібрання (три з половиною години) пройшло як на одному диханні. До посвячення Дому молитви підвів старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Рівненської області Віктор Боришкевич. А заключну проповідь мав старший єпископ Михайло Паночко.

Попередня Михайло Паночко привітав церкву «Скинія» з розширенням Дому молитви
Наступна У Барселоні відкрито нову місіонерську церкву ХВЄ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Став відомий план заходів святкування 100-ліття п’ятидесятницького руху в Україні у 2020 році

Рішенням Комітету УЦХВЄ, засідання якого відбулося 12 грудня, затвердили  план

Новини братерства

В КБС «Благодать і істина» вперше вручили дипломи фельдшерам-місіонерам

 В стінах Київської богословської семінарії  «Благодать і істина» 12 червня святкували випуск. 47 студентів магістрів та бакалаврів служіння, бакалаврів богослов’я і  християнської освіти, а також фельдшерів-місіонерів отримали дипломи.

Новини братерства

Всеукраїнська Рада Церков закликає віруючих брати участь в обороні Батьківщини

  Дорогі брати і сестри, співвітчизники! Вперше від часу відновлення своєї незалежності Україна постала перед загрозою зовнішньої небезпеки та особливими внутрішніми викликами.