Січень 23, 2016 0 1102 Переглядів

Майже півсотні нових членів церков ХВЄ Києва прийняли водне хрещення 19 січня (ФОТО)

     Традиційно 19 січня у багатьох церквах християн віри євангельської проводиться водне хрещення.  Цього дня  у Домі молитви церкви «Філадельфія» зібралися віруючі кількох церков київського об’єднання ЦХВЄУ.  У заповіт із Господом вступили 46 нових членів кількох церков Києва та області.

     Розпочав святкове служіння Микола Каленик, пастор «Церкви на Кар’єрній». У своєму напутньому слові до охрещуваних він наголосив, що голос Іоанна Хрестителя звучить до людей і сьогодні через Церкву Христову. «Під час хрещення ми входимо у воду, тим самим, згідно Євангелія, занурюємося в Ісуса. І там, у воді, маємо  залишити своє старе гріховне життя» – зауважив він.

     Старший пастор церкви «Скинія» Рустам Фатуллаєв, наставляючи нових членів церкви, наголосив: «Найбільш цінне – це зберегти довіру Богу до кінця», як  це було в житті апостола Павла. «У житті будуть моменти, коли може здатись, що навіть Бог залишив вас, але залишайтеся вірними до кінця!» – сказав пастор, він наголосив на особливій ролі у житті християнина Святого Духа.

     Не боятися труднощів і звертатися за допомогою до служителів наставляв нових членів церков старший пресвітер церков ХВЄ м. Києва, пастор церкви «Філадельфія» Анатолій Козачок. «Адже ми – одна родина!» – наголосив він.

     Цього дня охрещені уперше взяли участь у служінні хлібопереломлення. За них була звершена ревна молитва. А наприкінці служіння усі охрещені отримали подарунки – особисті Біблії та християнську літературу.

Попередня Випуск місіонерської школи «Ковчег Спасіння» (ВІДЕО)
Наступна Душпастирська рада Державної пенітенціарній служби України готує положення про капеланство в тюрмах

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Президентська сім’я молилася за сиріт разом із віруючими різних віросповідань

9 листопада 2014 року, у День молитви за сиріт, на Михайлівській площі Києва разом із віруючими різних віросповідань молилося сім’я  Президента.  Подружжя просило Бога про захист, благословення та щасливі родини для всіх дітей-сиріт, а також про Божу ласку для тих, хто приймає та виховує їх у своїх сім’ях.


Новини братерства

У Джанкої відбулася конференція Кримських служителів ЦХВЄУ

22 листопада 2014р. у м. Джанкої відбулася конференція служителів Кримських церков. Брати і сестри зібралися для молитви та спілкування, аби підкріпитися Словом Божим .

Новини братерства

Литовці насолоджувались псалмами під звуки української бандури

Анатолій Коренівський, завідувач відділу аудіо-відео служіння ЦХВЄУ, багатьом відомий як талановитий бандурист, який виконує християнські псалми під бандуру.