Січень 23, 2016 0 1371 Переглядів

Майже півсотні нових членів церков ХВЄ Києва прийняли водне хрещення 19 січня (ФОТО)

     Традиційно 19 січня у багатьох церквах християн віри євангельської проводиться водне хрещення.  Цього дня  у Домі молитви церкви «Філадельфія» зібралися віруючі кількох церков київського об’єднання ЦХВЄУ.  У заповіт із Господом вступили 46 нових членів кількох церков Києва та області.

     Розпочав святкове служіння Микола Каленик, пастор «Церкви на Кар’єрній». У своєму напутньому слові до охрещуваних він наголосив, що голос Іоанна Хрестителя звучить до людей і сьогодні через Церкву Христову. «Під час хрещення ми входимо у воду, тим самим, згідно Євангелія, занурюємося в Ісуса. І там, у воді, маємо  залишити своє старе гріховне життя» – зауважив він.

     Старший пастор церкви «Скинія» Рустам Фатуллаєв, наставляючи нових членів церкви, наголосив: «Найбільш цінне – це зберегти довіру Богу до кінця», як  це було в житті апостола Павла. «У житті будуть моменти, коли може здатись, що навіть Бог залишив вас, але залишайтеся вірними до кінця!» – сказав пастор, він наголосив на особливій ролі у житті християнина Святого Духа.

     Не боятися труднощів і звертатися за допомогою до служителів наставляв нових членів церков старший пресвітер церков ХВЄ м. Києва, пастор церкви «Філадельфія» Анатолій Козачок. «Адже ми – одна родина!» – наголосив він.

     Цього дня охрещені уперше взяли участь у служінні хлібопереломлення. За них була звершена ревна молитва. А наприкінці служіння усі охрещені отримали подарунки – особисті Біблії та християнську літературу.

Попередня Випуск місіонерської школи «Ковчег Спасіння» (ВІДЕО)
Наступна Душпастирська рада Державної пенітенціарній служби України готує положення про капеланство в тюрмах

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рада євангельських протестантських церков України закликає спільно відстоювати інтереси украінського народу

Про це йшлося під час засідання Секретаріату Ради, що відбулося 20 лютого під головуванням пастора Максима Мамакіна (АМЦ).

Новини братерства

Молитовне віче: «Невже для того, щоб Україна молилася разом, треба щоб падали бомби?»

   6 квітня молитовне віче на Майдані Незалежності в Києві оголосили на голину пізніше, о 17.00. Попри це християнам все одно довелося чекати поки на сцену вийдуть пастори євангельських протестантських церков.

Новини братерства

Зберіть різдвяний подарунок для дітей в інтернат – коробки можна отримати безкоштовно

   Міжнародна християнська організація «Місія Євразія», спільно зі “Школою без стін”, розпочинає новий сезон різдвяного проекту “Подаруй Надію”.