Січень 22, 2020 2 1012 Переглядів

Близько сорока новонавернених людей прийняли водне хрещення 19 січня в Києві

Для п’ятидесятницьких церков Києва стало доброю традицію на свято хрещення Ісуса Христа, 19 січня, проводити спільне водне хрещення. Цього року, як і торік, свято провели у церкві «Філадельфія», що на вул. Голосіївській, 57.

Десятки братів і сестер із  київських церков «на Кар’єрній,44», «Філадельфія», «Божий Мир», «Сілоам», «Свобода», «Ковчег» та ірпінської церкви «Філадельфія» вступили у заповіт із Господом, публічно пообіцявши Йому служити в чистій совісті.

«Ви добре зробили, що вирішили слідувати за Господом і в хрещенні, бо Христос говорить: «Так належить виконати всю правду», – розпочинаючи святкове служіння, сказав  пастор церкви «Божий Мир» Юрій Кулакевич. Звертаючись до охрещуваних, він нагадав, що коли Іван Хреститель почав проповідувати, його проповідь була дуже проста: «Покайтесь, бо наблизилося Царство Небесне!» ці Юдеї знали П’ятикнижжя напам’ять, але, коли прозвучало слово «покайтеся», люди йшли із всіх навколишніх земель, каялися і христилися…

Пастор церкви «Сілоам» Сергій Вознюк у своїй проповіді акцентував увагу на трьох основних умовах, які є складовою водного хрещення: це – віра, бажання та побожне життя. Служитель ще раз нагадав усім, що водне хрещення – це не омиття плоті, а обіцянка служити Богу в добрій совісті.

Пастор «Церкви на Кар’єрній,44» Микола Каленик зачитав послання до Римлян 8:11 та зазначив, що всі, хто пообіцяв служити Богу в добрій совісті, поєднані з Господом через смерть та воскресіння Ісуса Христа.

Після хрещення наші брати та сестри, які охрестились, вперше брали участь у Вечері Господній разом з усією київською Церквою.

Завершальну проповідь сказав старший пресвітер київського міського об’єднання Анатолій Козачок. Він побажав щоб кожен, хто склав заповіт із Богом, зміг дотримати його впродовж усього земного життя. А для цього потрібно завжди триматися Творця, мати з Ним відносини, перебувати в Його Слові, бути вдячним Господу та бути частиною Його церкви.

За матеріалами ФБ церкви «Філадельфія» 

Попередня Кількість церков на Донеччині й Луганщині планомірно зростає: увага до місіонерського  служіння дає добрі плоди (оновлено)
Наступна Юрій Кулакевич: «Зростання ворожості до християн у суспільствах, що ратують за толерантність, потребує нашої уваги»

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Старший єпископ відвідав Житомирщину

Церква у райцентрі Олевськ, що в Житомирській області, минулої неділі, 7 квітня, мала особливе богослужіння. Громаду віруючих відвідав старший єпископ ЦХВЄ України Михайло Паночко, який взяв участь у зібранні та разом із пасторами оглянув приміщення нового Дому молитви.

Новини братерства

Представники церков та державні діячі привітали старшого єпископа Михайла Паночка з ювілеєм

   12 листопада старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко відзначив 65-річний ювілей.

Новини братерства

Водохреще у київських церквах

19 січня 2012 року, в день святкування Хрещення Господнього, у приміщенні церкви «Філадельфія» м. Києва відбулося водне хрещення.