Лютий 25, 2020 0 393 Переглядів

Календар  сестринського  служіння: Волинь, лютий 2020

У церквах Волині плідно розвиваються всі напрямки служіння, у тому числі й жіноче. Слово Боже заохочує старших, досвідчених і духовно зрілих жінок за дорученням служителів навчати «добра… жінок молодих любити своїх чоловіків, любити дітей, щоб були помірковані, чисті, господарні, добрі, слухняні своїм чоловікам, щоб не зневажалося Боже Слово» (Тит. 2:3-5).

29 січня у церкві Святої Трійці м. Нововолинська відбулась святкова зустріч сестер поважного віку. «Не бійся, бо Я тебе викупив, Я покликав ім’я твоє, Мій ти!» – такими словами із Священного Писання звернувся до присутніх пастор Володимир Тачинський. Він нагадав сестрам, що в Бога ніхто не забутий і у Своїй вірності Він обіцяє: «Я буду Той Самий до старости вашої, і до сивини вас носитиму, Я вчинив, і Я буду носити… й порятую!».

Катерина Мацик та Світлана Царук підбадьорили сестер поетичними рядками про прекрасний плідний період життя – «золотий» вік. Любов Капран ділилася роздумами про те, як набути серце мудре і навіть у пізній старості бути «соковитими та свіжими, аби сповіщати, що праведний Господь… і нема в Ньому неправди».

Старший пастор церкви Володимир Грицак наголосив на тому, що важливо зберегти віру і чекати з любов’ю дня Його приходу за нами: «Наостанку мені призначається вінок праведності, якого мені того дня дасть Господь, Суддя праведний; і не тільки мені, але й усім, хто прихід Його полюбив» (2 Тим. 4:8). Співом служили сім’ї Леоніда та Ліни Демчуків, а також Анатолія та Ангеліни Луциків.

Сестри свідчили, як вони уперше зустрілися із християнами та як ці доленосні зустрічі змінили їхнє життя і привели у церкву. Ну і звичайно ж, яке свято без подарунків та святкової атмосфери? Тому молодь церкви потурбувалася, щоб усе під час спілкування було вишукано, смачно і красиво.

8 лютого у церкві села Воєгощі відбувся молодіжний вечір спілкування із сестрами Камінь-Каширського району на тему: «Про все по секрету». Словом служили сестри із міста Нововолинська Світлана Федун та Катерина Мацик – відповідальна за жіноче служіння у Волинській області, а також із смт. Благодатного – Валентина Вронська.

Говорили про розуміння Божого характеру, Його незмінну любов, вірність та піклування. На основі Слова Божого та власного християнського досвіду сестри підготували відповіді на найпоширеніші запитання, що турбують молодь, яка планує одружуватися. На закінчення служитель церкви побажав кожній присутній щасливої долі від Бога та звершив за них молитву.

16 лютого у церкві «Божий храм», що у селищі Локачі, відбулося служіння благовісту та підбадьорення для вдів району.

18 лютого у церкві села Млинове Ратнівського району відбулася сестринська зустріч. Говорили про відносини свекрухи та невістки, закон сіяння та жнив, принесення плоду та служіння Господу незалежно від віку. Словом служили сестри із міста Луцька Віта Сьомочкіна і Діна Рибак.

Попередня Розкривши потенціал місцевої громади, можна досягти неабияких результатів: досвід церкви «Благодать» м. Вараш
Наступна Час для особистого свідчення: благовісники братерства ділилися  досвідом євангелізації в сучасних умовах

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

Жіноча конференція на Полтавщині (ВІДЕО)

    3 серпня у місті Кременчук Полтавської області відбулася обласна жіноча конференція.

Відділ сестринського служіння

На передовій соціального служіння

Українське суспільство сьогодні потребує жертовних, милосердних людей, здатних не лише побачити чуже горе, чиюсь потребу, а й зробити все можливе, щоб допомогти потребуючим.

Новини

Яким було жіноче служіння на Львівщині у 2020 році

РІК У ДАТАХ І ФАКТАХ.  У церквах Львівської області за