Лютий 25, 2020 0 188 Переглядів

Календар  сестринського  служіння: Волинь, лютий 2020

У церквах Волині плідно розвиваються всі напрямки служіння, у тому числі й жіноче. Слово Боже заохочує старших, досвідчених і духовно зрілих жінок за дорученням служителів навчати «добра… жінок молодих любити своїх чоловіків, любити дітей, щоб були помірковані, чисті, господарні, добрі, слухняні своїм чоловікам, щоб не зневажалося Боже Слово» (Тит. 2:3-5).

29 січня у церкві Святої Трійці м. Нововолинська відбулась святкова зустріч сестер поважного віку. «Не бійся, бо Я тебе викупив, Я покликав ім’я твоє, Мій ти!» – такими словами із Священного Писання звернувся до присутніх пастор Володимир Тачинський. Він нагадав сестрам, що в Бога ніхто не забутий і у Своїй вірності Він обіцяє: «Я буду Той Самий до старости вашої, і до сивини вас носитиму, Я вчинив, і Я буду носити… й порятую!».

Катерина Мацик та Світлана Царук підбадьорили сестер поетичними рядками про прекрасний плідний період життя – «золотий» вік. Любов Капран ділилася роздумами про те, як набути серце мудре і навіть у пізній старості бути «соковитими та свіжими, аби сповіщати, що праведний Господь… і нема в Ньому неправди».

Старший пастор церкви Володимир Грицак наголосив на тому, що важливо зберегти віру і чекати з любов’ю дня Його приходу за нами: «Наостанку мені призначається вінок праведності, якого мені того дня дасть Господь, Суддя праведний; і не тільки мені, але й усім, хто прихід Його полюбив» (2 Тим. 4:8). Співом служили сім’ї Леоніда та Ліни Демчуків, а також Анатолія та Ангеліни Луциків.

Сестри свідчили, як вони уперше зустрілися із християнами та як ці доленосні зустрічі змінили їхнє життя і привели у церкву. Ну і звичайно ж, яке свято без подарунків та святкової атмосфери? Тому молодь церкви потурбувалася, щоб усе під час спілкування було вишукано, смачно і красиво.

8 лютого у церкві села Воєгощі відбувся молодіжний вечір спілкування із сестрами Камінь-Каширського району на тему: «Про все по секрету». Словом служили сестри із міста Нововолинська Світлана Федун та Катерина Мацик – відповідальна за жіноче служіння у Волинській області, а також із смт. Благодатного – Валентина Вронська.

Говорили про розуміння Божого характеру, Його незмінну любов, вірність та піклування. На основі Слова Божого та власного християнського досвіду сестри підготували відповіді на найпоширеніші запитання, що турбують молодь, яка планує одружуватися. На закінчення служитель церкви побажав кожній присутній щасливої долі від Бога та звершив за них молитву.

16 лютого у церкві «Божий храм», що у селищі Локачі, відбулося служіння благовісту та підбадьорення для вдів району.

18 лютого у церкві села Млинове Ратнівського району відбулася сестринська зустріч. Говорили про відносини свекрухи та невістки, закон сіяння та жнив, принесення плоду та служіння Господу незалежно від віку. Словом служили сестри із міста Луцька Віта Сьомочкіна і Діна Рибак.

Попередня Розкривши потенціал місцевої громади, можна досягти неабияких результатів: досвід церкви «Благодать» м. Вараш
Наступна Час для особистого свідчення: благовісники братерства ділилися  досвідом євангелізації в сучасних умовах

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

Незримий вогонь краси

 У чому полягає секрет привабливості і жіночності? Які риси характеру важливі, і в чому справжня цінність жінки? Відповіді на безліч важливих питань приготували сестри з церкви «Щит віри» м. Запоріжжя для служіння в територіальному центрі соціальної служби Орджонікіджевсього району, яке проходило 11 березня 2015 р.

Відділ сестринського служіння

Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать

   7 квітня 2015 року у день свята Благовіщення у м. Луцьку Волинської області в церкві «Віфанія» відбулася зустріч сестер з церков Луцького регіону.

Відділ сестринського служіння

На прикладі Єви

   30 листопада в м. Камінь-Каширському Волинської області відбулася обласна жіноча конференція. Тему «Уроки праматері Єви» виклала Людмила Бендус з Івано-Франківська. На прикладі життя першої у світі жінки с. Людмила розкривала ціль призначення жінки – бути помічницею чоловікові, робити йому добро, але в його, а не нашому, жіночому, розумінні добра.