Лютий 12, 2019 0 596 Переглядів

Волинь звітує: заходи в рамках жіночого служіння у листопаді-січні 2018/2019 року

25.11.2018 у смт Локачі, церква «Божий храм», відбулася зустріч сестер-вдів району. Тема зібрання: «Завжди радійте! Безперестанку моліться! Подяку складайте за все, бо така воля Божа щодо вас».

 9.12. 2018 у м. Луцьк, церква «Віфанія», – молодіжна сестринська бесіда на тему: «Дошлюбні відносини».

10.12.2018 у м. Нововолинськ, церква «Святої Трійці», – жіноче служіння. Тема зібрання: «Створена допомагати». Відповідальні за проведення: Тетяна Матюхіна, Катерина Мацик.

20.12.2018  у смт Благодатне, церква «Спасіння», відбулася зустріч сестер-вдів помісної церкви на тему: «Згадуйте милості Божі». Відповідальні за проведення: Валентина Вронська, Катерина Мацик.

 22.01.2019 у м. Нововолинськ, сестри церкви «Святої Трійці»  організували зустріч із дітьми центру «Стежинка», розташованого  у м. Великі Мости, Львівської області.

Попередня Місіонери на Гаїті: про медичну допомогу, землетрус і Божу славу
Наступна Як посилити служіння жінкам у суспільстві, що стрімко змінюється – про це йшлося на нараді Відділу жіночого служіння

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

Сестри-тернополянки розмірковували над темою: «Думка, слово, життя»

     Обласна сестринська конференції церков ХВЄ Тернопільської області, відбулася 14 лютого в церкві, що в Тернополі на вулиці Довженка, 4.

Відділ сестринського служіння

Календар  сестринського  служіння: Волинь, лютий 2020

У церквах Волині плідно розвиваються всі напрямки служіння, у тому числі й жіноче.

Відділ сестринського служіння

Сестри з Волині відвідали жіночу конференцію у Львові

    На жіночу конференцію «Прийдіть і побачте», що відбувалася у рамках Фестивалю надії, прибуло близько 700 сестер із Західного регіону України, у тому числі і з Волині. Зустріч відбулася у приміщенні центральної церкви ЄХБ Львова.