Травень 1, 2013 1 418 Переглядів

На річницю відкриття церква приймала інвалідів

Вітальним словом до гостей звернувся пастор місцевої церкви Василь Гламазда. У своїй проповіді він наголосив: «Фізичні вади — це не недолік, коли людина духовно здорова. Страждання прикрашають, але ми часом хочемо взяти прикраси без страждань, — не вдасться». Зібрання було незвичайне тим, що в ньому служили самі інваліди. Брати й сестри з обмеженими можливостями ділилися свідченнями, віршами і піснями. Вразило те, що від цих людей не було чути нарікань, а навпаки — подяка Богові.
До присутніх говорив завідувач соціального служіння Церкви ХВЄ України Павло Смаль, який  підкреслив: «Життя віруючого — це добрі справи! Бог дав тобі руки — роби ними що можеш; Бог дав тобі ноги — іди туди, куди хоче Він; Бог дав тобі очі — бач те, що хоче Він».Ведучим був Іван Міщук, який у завершальній проповіді закликав роздумувати над Господніми ділами, за основу взявши слова зі Святого Писання: «Розваж Божий учинок, — бо хто може те випростати, що Він покривив?» (Екл.7:13). Закінчилося зібрання гарячою молитвою.
Після обіду присутні ділилися пережитим, співали пісні, інваліди отримали подарунки. Вражала щирість і теплота, яка струменіла від цих людей. Невже потрібно мати «колючку» в своєму тілі, щоб бачити й чути того, хто поряд?!
Також на з’їзді координатори соціального служіння визначили дату засідання комітету щодо подальшої роботи відділу.

Попередня Леонід Якобчук буде гостем робочої зустрічі освітян ЦХВЄУ
Наступна Сім днів у Іспанії

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

День Біблії у Бердичеві

Незважаючи на величезний попит і шанування, Біблія є найбільш гнаною Книгою. Історія протягом 2000 років не знає іншої книги, проти якої б видавалися державні закони, порушників яких карали навіть смертю.

Новини регіонів

Поїздка на Волинь – Голоби, Цміни

    13 листопада старший єпископ Михайло Паночко відвідав церкву ХВЄ в смт. Голоби Волинської області, де місцева громада відзначала свій 15-річний ювілей. Святкували на День подяки за врожай.

Новини регіонів

У Дніпропетровській області була створена Рада Євангельських Протестантських Церков

У четвер, 26 травня 2011 року, у канцелярії Дніпропетровського Обласного Об’єднання Церков ХВЄ України було підписано Декларацію про утворення Ради Євангельських Протестантських Церков Дніпропетровської області.