Травень 1, 2013 1 366 Переглядів

На річницю відкриття церква приймала інвалідів

Вітальним словом до гостей звернувся пастор місцевої церкви Василь Гламазда. У своїй проповіді він наголосив: «Фізичні вади — це не недолік, коли людина духовно здорова. Страждання прикрашають, але ми часом хочемо взяти прикраси без страждань, — не вдасться». Зібрання було незвичайне тим, що в ньому служили самі інваліди. Брати й сестри з обмеженими можливостями ділилися свідченнями, віршами і піснями. Вразило те, що від цих людей не було чути нарікань, а навпаки — подяка Богові.
До присутніх говорив завідувач соціального служіння Церкви ХВЄ України Павло Смаль, який  підкреслив: «Життя віруючого — це добрі справи! Бог дав тобі руки — роби ними що можеш; Бог дав тобі ноги — іди туди, куди хоче Він; Бог дав тобі очі — бач те, що хоче Він».Ведучим був Іван Міщук, який у завершальній проповіді закликав роздумувати над Господніми ділами, за основу взявши слова зі Святого Писання: «Розваж Божий учинок, — бо хто може те випростати, що Він покривив?» (Екл.7:13). Закінчилося зібрання гарячою молитвою.
Після обіду присутні ділилися пережитим, співали пісні, інваліди отримали подарунки. Вражала щирість і теплота, яка струменіла від цих людей. Невже потрібно мати «колючку» в своєму тілі, щоб бачити й чути того, хто поряд?!
Також на з’їзді координатори соціального служіння визначили дату засідання комітету щодо подальшої роботи відділу.

Попередня Леонід Якобчук буде гостем робочої зустрічі освітян ЦХВЄУ
Наступна Сім днів у Іспанії

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

День подяки в Криму

Святкове служіння з нагоди загальнокримського Дня подяки відбулося 25 жовтня у м. Сімферополі.

Новини регіонів

Церковь на Карьерной стала колыбелью «приезжих» верующих почти со всех уголков Украины


Из истории церкви
История нашей церкви началась с 1958 года, с приездом пастыря Озе­руги Владимира Ивано­вича. Небольшая группка веру­ющих тогда начала собираться в разных районах Киевской области.

Новини регіонів

Церква села Будки на Волині відсвяткувала 90-річчя

   У вересні-жовтні в багатьох церквах християн віри євангельської  святкують День жнив, дякуючи Господу за зібраний урожай. У селі Будки, Маневицького району, що на Волині свято жнив відзначали 28 вересня 2014 р., а заразом відсвяткували і «круглу дату» – 90 років з часу заснування церкви в селі.