Квітень 1, 2021 0 106 Переглядів

Рада Церков і парламентарі обговорили питання соціального служіння

29 березня в Києві  відбулася  чергова, зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з міжфракційним депутатським об’єднанням «Цінності. Гідність. Родина». Позицію УЦХВЄ представляв перший заступник старшого єпископа Анатолій Козачок.  Предметом обговорення стали особливості соціального служіння церков і релігійних організацій.

Учасники засідання обмінялися баченням подальшого розвитку соціальних проєктів церков і релігійних організацій, зокрема в сфері надання паліативної допомоги та функціонування хосписів повідомляє сайт ВРЦіРО.

У цьому контексті йшлося також про формування справедливих тарифів на природний газ та електроенергію для населення, релігійних організацій та соціальних закладів для осіб з обмеженими можливостями здоров’я, людей похилого віку, сиріт, тощо.

Крім цього, релігійні діячі пояснили народним депутатам сутність пропозицій ВРЦіРО до законопроєкту № 4298 стосовно збереження підрозділів у справах національностей та релігій у структурі обласних державних адміністрацій, зважаючи на заплановану адмінреформу.

Міжфракційне депутатське об’єднання «Цінності. Гідність. Родина» представляли: його співголова Святослав Юраш та народні депутати Ростислав Тістик, В’ячеслав Рубльов («Слуга народу»), Михайло Бондар («Європейська солідарність»), Андрій Шараськін («Голос»), голова Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування Андрій Клочко та голова Комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус, а також координатор об’єднання Олександр Васюк.

Парламентарі розповіли представникам Всеукраїнської Ради Церков про основні пріоритети бюджетної політики щодо захисту суспільної моралі, розвитку державно-конфесійних відносин, підтримки соціальної діяльності релігійних організацій, ремонту та реставрації культових споруд, які є пам’ятками архітектури.

Це вже четверта зустріч Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з міжфракційним депутатським об’єднанням «Цінності. Гідність. Родина», які проходять щомісяця, починаючи з грудня 2020 року.

Попередня #ОднимРеченнямПроЖиття
Наступна Що робити, коли страх перемагає

Вам також може сподобатися

Новини

Учасники мітингу за сім’ю застерегли владу від обмеження свободи слова

Біля тисячі громадян зібралися в урядовому кварталі Києва, щоб захистити

Відділ освіти

Понад шістдесят юнаків вчилися проповідувати краще протягом установчої сесії школи PROMOVA

24-27 березня в с. Скригалівка Київської області, на християнській базі

Відділ освіти

Місіонерська школа «Глобальне партнерство» продовжує набір студентів на новий навчальний рік

Школа міжнародного місіонерства «Глобальне партнерство» при Київському обласному об’єднанні УЦХВЄ