Січень 28, 2021 0 270 Переглядів

«Нашим наріжним каменем мусить бути духовна складова» – Михайло Паночко учасникам засідання ВРЦіРО

У середу, 27 січня, відбулося чергове засідання Всеукраїнської Ради Церков та релігійних організацій, під час якого  глави церков обговорили питання вакцинації, тарифів для релігійних організацій, взаємодії з центральними органами влади, підсумували діяльность Ради за останні шість місяців.

Під час засідання Старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко порушив питання виховання дітей і молоді на високих моральних засадах.  «Якщо нашим наріжним каменем не стане духовна складова, що нас чекає? – запитував Михайло Степанович. – Чи ми знаємо, що Україна займає перше місце в Європі з підліткового алкоголізму? Перше місце по корупції? Що близько 10 тисяч щороку вмирає від алкоголю? Десятки тисяч молоді щороку гинуть від інших наркотиків?»

Саме тому, за словами старшого єпископа, чимало вчених, викладачів і батьківських об’єднань закликають МОН України сприяти подальшому впровадженню у школах предметів духовно-морального спрямування («Християнської етики» та інших).

Глави конфесій погодилися про необхідність окремої зустрічі з Міністром освіти й науки України для обговорення та взаємодії по цілому ряду питань у цій сфері.

Члени ВРЦіРО також проаналізували стан виконання доручення Прем’єр-міністра України щодо розв’язання актуальних питань державно-церковних відносин, виданого у листопаді 2020 року, повідомляє ІРС. У обговоренні цього питання взяли участь голова Державної служби з етнополітики та свободи совісті Олена Богдан і завідувач відділу з питань релігій, забезпечення права громадян на свободу світогляду і віросповідання Секретаріату Кабінету міністрів України Андрій Юраш.

Відповідно до Положення про ВРЦіРО головування у Раді Церков на наступний піврічний період перейшло до Блаженнішого Святослава, Глави Української Греко-Католицької Церкви.

Фото: о. Андрій Сидор

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Попередня У селі Супрунівка Полтавської області відкрили Дім молитви церкви «Нове життя»
Наступна За рік на Рівненщині прийняли хрещення понад 1400 нових членів церкви та відкрито п’ять нових громад

Вам також може сподобатися

Новини

«Проблема суспільства знаходиться не в екології землі, а в екології нашого духу»  – Михайло Паночко   

Всеукраїнська науково-практична конференція «Духовність особистості у вимірі цілей сталого розвитку

Новини

«Ці кадри вкотре переконують, що діти мають жити й виховуватись у сім’ї» – Михайло Паночко

Вийшов документальний фільм про життя дітей в інтернатах – правда

Новини

Про біблійне розуміння влади говорили новообрані депутати місцевих рад та держслужбовці

27 грудня у столиці відбулася перша зустріч депутатів, які належать