Липень 11, 2014 0 221 Переглядів

Всеукраїнська Рада Церков посилює співпрацю в наданні соціальної допомоги переселенцям

     Глави Церков і релігійних організацій вирішили посилити спільні зусилля у наданні практичної, духовної та психологічної допомоги переселенцям зі Сходу України та Криму, а також людям похилого віку та іншим потребуючим.

     З цього приводу відбулося обговорення під час засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій 9 липня 2014 року, яке проходило у приміщенні Мистецького Арсеналу, повідомляє Інститут релігійної свободи.

     Представники конфесій заслухали звіт Комісії ВРЦіРО у справах соціального служіння,  про результати роботи церков за останній час. Потім глави Церков та міжнародні експерти обмінялися думками і розглянули можливості об’єднання зусиль в соціальній сфері.

     ВРЦіРО ухвалила звернення щодо ситуації на Сході України, в якому засудила релігійні переслідування віруючих та закликала «всіх, хто незаконно тримає зброю, скласти її та припинити кровопролиття», а також якнайшвидше звільнити всіх заручників.

     Окреме звернення глави конфесій України спрямували на адресу Глави держави, Прем’єр-міністра та голови Парламенту із закликом зберегти та забезпечити подальшу діяльність Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. У цьому контексті глави конфесій висловили занепокоєння з приводу все більшого поширення засобами реклами, зокрема на телебаченні та біг-бордах, реклами алкогольних напоїв. Тому, на їх переконання, державі слід за участі громадськості упорядкувати інформаційний простір, щоб сприяти моральному вихованню дітей та оздоровленню суспільства.

     Засідання завершилось передачею головування у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій від УПЦ МП до УПЦ КП.

923_gol
Попередня Розпочав роботу «Малинфест-2014»
Наступна ВРЦіРО закликає сепаратистів скласти зброю та звільнити заручників

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Інструменти, необхідні для заснування нових церков, разом шукали служителі центрального регіону

     20-21 листопада 2015 р. священнослужителі церков ХВЄ м. Києва, Київської, Вінницької, Сумської, Чернігівської та Черкаської областей провели консультацію щодо заснування нових церковних громад.

Новини братерства

Завершився молитовний тур групи фінських християн

  У квітні відбувся молитовний тур групи фінських християн, які прилетіли до України пасхальної неділі (з 12 по 17 квітня 2015), щоб засвідчити свою підтримку українському народові. Група зібрала 13 молитовників віком від 18 до 80 років.

Новини братерства

Михайло Паночко про зустріч з Президентом: «Коли бюджетники б’ють народ, який їх годує, це те саме, якби діти напали на маму»

   Старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко розповів подробиці зустрічі глав Церков з Президентом України.