Липень 11, 2014 0 234 Переглядів

Всеукраїнська Рада Церков посилює співпрацю в наданні соціальної допомоги переселенцям

     Глави Церков і релігійних організацій вирішили посилити спільні зусилля у наданні практичної, духовної та психологічної допомоги переселенцям зі Сходу України та Криму, а також людям похилого віку та іншим потребуючим.

     З цього приводу відбулося обговорення під час засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій 9 липня 2014 року, яке проходило у приміщенні Мистецького Арсеналу, повідомляє Інститут релігійної свободи.

     Представники конфесій заслухали звіт Комісії ВРЦіРО у справах соціального служіння,  про результати роботи церков за останній час. Потім глави Церков та міжнародні експерти обмінялися думками і розглянули можливості об’єднання зусиль в соціальній сфері.

     ВРЦіРО ухвалила звернення щодо ситуації на Сході України, в якому засудила релігійні переслідування віруючих та закликала «всіх, хто незаконно тримає зброю, скласти її та припинити кровопролиття», а також якнайшвидше звільнити всіх заручників.

     Окреме звернення глави конфесій України спрямували на адресу Глави держави, Прем’єр-міністра та голови Парламенту із закликом зберегти та забезпечити подальшу діяльність Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. У цьому контексті глави конфесій висловили занепокоєння з приводу все більшого поширення засобами реклами, зокрема на телебаченні та біг-бордах, реклами алкогольних напоїв. Тому, на їх переконання, державі слід за участі громадськості упорядкувати інформаційний простір, щоб сприяти моральному вихованню дітей та оздоровленню суспільства.

     Засідання завершилось передачею головування у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій від УПЦ МП до УПЦ КП.

923_gol
Попередня Розпочав роботу «Малинфест-2014»
Наступна ВРЦіРО закликає сепаратистів скласти зброю та звільнити заручників

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На місію зі студентської лави – випускники четвертої Міжнародної місіонерської школи розпланували, де будуть служити

  «Цього року я особливо задоволений результатами роботи Міжнародної місіонерської школи, –  ділиться її координатор Антон Кукса…

Новини братерства

У КБІ вручали дипломи випускникам першої групи служителів для людей з вадами слуху

     У п’ятницю, 23 жовтня у Київському біблійному інституті святкували випуск. Цього року разом з іншими групами уперше в КБІ завершила навчання спеціалізована група служіння людям з вадами слуху…

Новини братерства

Рада місії «Голос надії» з корейським колоритом

19 та 20 березня на базі Київської богословської семінарії «Благодать та істина» (заснованої корейськими місіонерами) відбулася розширена рада місії «Голос надії».