Липень 11, 2014 0 329 Переглядів

Всеукраїнська Рада Церков посилює співпрацю в наданні соціальної допомоги переселенцям

     Глави Церков і релігійних організацій вирішили посилити спільні зусилля у наданні практичної, духовної та психологічної допомоги переселенцям зі Сходу України та Криму, а також людям похилого віку та іншим потребуючим.

     З цього приводу відбулося обговорення під час засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій 9 липня 2014 року, яке проходило у приміщенні Мистецького Арсеналу, повідомляє Інститут релігійної свободи.

     Представники конфесій заслухали звіт Комісії ВРЦіРО у справах соціального служіння,  про результати роботи церков за останній час. Потім глави Церков та міжнародні експерти обмінялися думками і розглянули можливості об’єднання зусиль в соціальній сфері.

     ВРЦіРО ухвалила звернення щодо ситуації на Сході України, в якому засудила релігійні переслідування віруючих та закликала «всіх, хто незаконно тримає зброю, скласти її та припинити кровопролиття», а також якнайшвидше звільнити всіх заручників.

     Окреме звернення глави конфесій України спрямували на адресу Глави держави, Прем’єр-міністра та голови Парламенту із закликом зберегти та забезпечити подальшу діяльність Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі. У цьому контексті глави конфесій висловили занепокоєння з приводу все більшого поширення засобами реклами, зокрема на телебаченні та біг-бордах, реклами алкогольних напоїв. Тому, на їх переконання, державі слід за участі громадськості упорядкувати інформаційний простір, щоб сприяти моральному вихованню дітей та оздоровленню суспільства.

     Засідання завершилось передачею головування у Всеукраїнській Раді Церков і релігійних організацій від УПЦ МП до УПЦ КП.

923_gol
Попередня Розпочав роботу «Малинфест-2014»
Наступна ВРЦіРО закликає сепаратистів скласти зброю та звільнити заручників

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Пастор Віталій Яцюк: «Ми завезли допомогу на блокпост, а наступного дня його обстріляли з «Градів». Хлопці, яким ми свідчили, загинули…»

   Ця розмова  із старшим пресвітером Тернопільської області Віталієм Яцюком відбулася в канцелярії братерства у Києві, через кілька днів після того, як він повернувся із зони АТО.

Новини братерства

Унікальна історія багатодітної сім’ї Володимира Савочки: як діють Божі благословення у поколіннях

Коли відвідуєш церкву ХВЄ у смт. Степань, одразу впадає в око велика кількість дітей та молоді. Активне життя християнських сімей позитивно впливає на благополуччя селища

Новини братерства

Пастори київських церков запланували дати проведення з’їздних зібрань та оголосили 2016-й роком англійської мови

     Планова пасторська нарада Київського міського об’єднання ЦХВЄУ відбулася у Києві 8 лютого 2016 року.