Травень 18, 2016 0 296 Переглядів

Глави церков виступили за незалежне і справедливе судочинство

     Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій висловила готовність до діалогу та співпраці з керівниками і всім суддівським корпусом України задля становлення справедливості в державі на основі верховенства права, повідомляє Інститут релігійної свободи.

     17 травня під час засідання Ради Церков релігійні діячі прийняли спільне Звернення щодо становлення справедливості в Україні. «Закликаємо українських суддів більше шукати справедливості у нормах законодавства, беручи до уваги не тільки букву, але й дух закону, оснований на справедливості, а також сміливіше знаходити в собі мужність відмежовуватись від недоброчесних колег – від осіб, чиї дії чи бездіяльність є несумісними з високим становищем судді», – наголошується у Зверненні ВРЦіРО.

     Водночас Рада Церков засудили радикальні дії окремих діячів, які «розпалюють ненависть та зневагу до суду, підбурюючи людей до відверто незаконних, а іноді і злочинних, насильницьких дій проти суддів». На думку релігійних діячів, такі дії нищать авторитет суду та повагу до нього, руйнують віру у справедливість та право, стають перепоною на шляху судової реформи.

1248     Перед розглядом Звернення учасники засідання заслухали Суддю Конституційного Суду України Петра Стецюка, який розповів про етапи становлення судової системи України, столітню історію сучасного українського судівництва, виклики й особливості проведення судової реформи.

     Під час засідання представники церков також спланували міжнародні заходи на цей рік. Зокрема, задля зміцнення дружніх польсько-українських відносин було вирішено здійснити в найближчому часі візит офіційної делегації ВРЦіРО до Республіки Польща задля укріплення добросусідських відносин та налагодження стосунків між громадянськими суспільствами України та Польщі.

     Відповідно до Положення головування у ВРЦіРО на наступний піврічний період перейшло до голови Всеукраїнського Союзу Церков євангельських християн-баптистів Валерія Антонюка.

Попередня Слово старшого єпископа Михайла Паночка у програмі «Вічне»,Перший національний телеканал:
Наступна Викладачі богословських навчальних закладів братерства пройшли навчання на базі КБІ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Стартувала підготовка до відзначення 500-ліття Реформації

Рада Євангельських Протестантських Церков України розпочала підготовчі заходи до організації широкомасштабних святкувань з нагоди 500-ї річниці Реформації, яка припадає на 2017 рік.

Новини братерства

Лідери церков запрошують долучитися до Національного дня молитви за Україну (ВІДЕО)

 Багатотисячна молитва християн різних конфесій і деномінацій відбудеться 27 травня 2017 у Палаці спорту в м. Києві. Початок о 17:00

Новини братерства

На Львівщині у рамках Міжнародного фестивалю надії пройшли служіння, присвячені Андріївському руху

   Тематичні богослужіння, присвячені так званому Андріївському руху, що є підготовчим етапом до Міжнародного фестивалю надії пройшли  14 грудня 2014 року в євангельських церквах…