Квітень 17, 2019 0 433 Переглядів

«Для служителя знання – хороший інструмент, який коштує дорого», – Василь Войтович випускникам ЄТС 2019

Весняний випуск у Євангельській теологічні семінарії (ЄТС), що відбувся 11 квітня 2019 року, об’єднав студентів одразу чотирьох спеціальностей.

Зокрема дипломи про закінчення богословського вузу отримали магістри богослов’я у сфері християнської освіти (п’ятеро випускників), магістри богослов’я у сфері християнського лідерства (четверо випускників), доктори практичного служіння (четверо випускників). А також перший випускник онлайн-програми «Бакалавр Біблії і теології», ним став Олександр Побережнюк із США.

Свято розпочалося традиційно – урочистим внесенням, під звуки «Оди до радості» Бетховена, Біблії та церемоніальної булави. Після чого єпископ Ніколай Гриб (Латвія) зачитав  уривок із Писання Дії 8:4-8, а єпископ Іванас Шкуліс (Литва) повів присутніх у молитві благословення.

У вітальній промові  президент ЄТС Василь Войтович подякував Раді директорів, партнерам із Global University (США),  викладачам та студентам семінарії за співпрацю. Звертаючись до випускників, він зачитав уривок з Книги Екклезіаста і згадав цитату Авраама Лінкольна, який у юності працював лісорубом: «Якби мені сказали рубати ліс вісім годин, я б шість годин витратив на заточування моєї сокири». Так спікер наголосив на важливості використання у служінні якісних інструментів: «Кілька років ви, дорогі випускники, відточували свої знання у нашій семінарії, щоб після завершення навчання мати успішне служіння. Знання є тим інструментом (а хороший інструмент коштує дорого!), що допомагатиме вам виконати роботу, доручену Богом», – підкреслив Василь Миколайович.

У свою чергу від імені одногрупників випускники Денис Пасенко та Василь Біля щиро подякували викладацькому колективу семінарії за їх працю та вручили символічні презенти для своєї альма-матер. Потім з вітальним словом до присутніх звернулись єпископ Віктор Павловський (Молдова) та представник Global University Тед Хістон, який на прикладі служіння апостола Павла наголосив на тому, як важливо навчитись працювати у команді.

Настала урочиста частина вручення дипломів. Випускникам-магістрам поверх академічних мантій одягнули капюшони, а випускникам-докторам змінили китички на академічній шапці із чорних на золотисті: дії, які у продовж віків здійснюють вчені у всьому світі.

«Із отриманням диплому ваше навчання не припиняється. Завжди будьте учнями Христа. Бажаю, щоб у цей останній час ви не втратили курс Євангеліє. Хай у центрі вашої віри, служіння і життя завжди буде Ісус Христос», – підкреслив  старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, який повів присутніх у молитві посвячення.

Щирі слова привітання та настанов виголосили також викладачі і гості з Америки Джим Харріс та Віктор Лимонченко.

Завершилось свято  урочистим прийомом у банкетній залі семінарії.

          

 

Попередня газета "Жива надія" №95, 2019 рік
Наступна «Як зберегти покоління для Господа» – під таким гаслом пройшла конференція на Тернопільщині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Церква на Квітовій,19 у Тернополі відзначила 90-річчя

«…Був час духовного пробудження, росту церкви, був час лихоліть,  війни, це також історія нашої церкви, був час войовничого атеїзму і ми пройшли тією дорогою за що Слава Господу»

Новини братерства

Обращение епископа РЦ ХВЕ Эдуарда Грабовенко в связи с разрушением церкви “Святой Троицы” в Москве

Давайте поддержим в посте и молитве 10, 11 и 12 сентября Российскую Церковь Христиан Веры Евангельской


Новини братерства

Життя без проклять та уроки Ковчегу

На річній пасторській конференції Київського міського об’єднання церков ХВЄ підсумовували результати роботи та слухали вагоме слово наставляння. Одна із тем – руйнування родових проклять. Як розповів сайту chve.org.ua старший пресвітер Києва…