Квітень 17, 2019 0 733 Переглядів

«Для служителя знання – хороший інструмент, який коштує дорого», – Василь Войтович випускникам ЄТС 2019

Весняний випуск у Євангельській теологічні семінарії (ЄТС), що відбувся 11 квітня 2019 року, об’єднав студентів одразу чотирьох спеціальностей.

Зокрема дипломи про закінчення богословського вузу отримали магістри богослов’я у сфері християнської освіти (п’ятеро випускників), магістри богослов’я у сфері християнського лідерства (четверо випускників), доктори практичного служіння (четверо випускників). А також перший випускник онлайн-програми «Бакалавр Біблії і теології», ним став Олександр Побережнюк із США.

Свято розпочалося традиційно – урочистим внесенням, під звуки «Оди до радості» Бетховена, Біблії та церемоніальної булави. Після чого єпископ Ніколай Гриб (Латвія) зачитав  уривок із Писання Дії 8:4-8, а єпископ Іванас Шкуліс (Литва) повів присутніх у молитві благословення.

У вітальній промові  президент ЄТС Василь Войтович подякував Раді директорів, партнерам із Global University (США),  викладачам та студентам семінарії за співпрацю. Звертаючись до випускників, він зачитав уривок з Книги Екклезіаста і згадав цитату Авраама Лінкольна, який у юності працював лісорубом: «Якби мені сказали рубати ліс вісім годин, я б шість годин витратив на заточування моєї сокири». Так спікер наголосив на важливості використання у служінні якісних інструментів: «Кілька років ви, дорогі випускники, відточували свої знання у нашій семінарії, щоб після завершення навчання мати успішне служіння. Знання є тим інструментом (а хороший інструмент коштує дорого!), що допомагатиме вам виконати роботу, доручену Богом», – підкреслив Василь Миколайович.

У свою чергу від імені одногрупників випускники Денис Пасенко та Василь Біля щиро подякували викладацькому колективу семінарії за їх працю та вручили символічні презенти для своєї альма-матер. Потім з вітальним словом до присутніх звернулись єпископ Віктор Павловський (Молдова) та представник Global University Тед Хістон, який на прикладі служіння апостола Павла наголосив на тому, як важливо навчитись працювати у команді.

Настала урочиста частина вручення дипломів. Випускникам-магістрам поверх академічних мантій одягнули капюшони, а випускникам-докторам змінили китички на академічній шапці із чорних на золотисті: дії, які у продовж віків здійснюють вчені у всьому світі.

«Із отриманням диплому ваше навчання не припиняється. Завжди будьте учнями Христа. Бажаю, щоб у цей останній час ви не втратили курс Євангеліє. Хай у центрі вашої віри, служіння і життя завжди буде Ісус Христос», – підкреслив  старший єпископ УЦХВЄ Михайло Паночко, який повів присутніх у молитві посвячення.

Щирі слова привітання та настанов виголосили також викладачі і гості з Америки Джим Харріс та Віктор Лимонченко.

Завершилось свято  урочистим прийомом у банкетній залі семінарії.

          

 

Попередня газета "Жива надія" №95, 2019 рік
Наступна «Як зберегти покоління для Господа» – під таким гаслом пройшла конференція на Тернопільщині

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Коли церква стає лідером у селі: на Святі Подяки у Тарасівці влада дякувала церкві за активну позицію

Помісна церква «Дім Євангелія» у селі Тарасівка Броварського району, що

Новини братерства

Президент України підписав указ про відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі

Президент України Віктор Янукович підписав 21 січня 2013 року Указ про організацію та проведення заходів, що будуть відбуватися в Україні в цьому році з нагоди 1025-річчя хрещення Київської Русі.

Новини братерства

«Коли церква йде до людей» – фрагменти зустрічі для літніх мешканців Івано-Франківська

Учасниця зустрічі для людей похилого віку, яку на початку жовтня провела команда жіночого відділу Івано-Франківської церкви ХВЄ, підійшла до однієї з організаторів і сказала.