21 Червня, 2013 0 1145 Переглядів

В КБС «Благодать і істина» вперше вручили дипломи фельдшерам-місіонерам

В стінах Київської богословської семінарії  «Благодать і істина» 12 червня святкували випуск. 47 студентів магістрів та бакалаврів служіння, бакалаврів богослов’я і  християнської освіти, а також фельдшерів-місіонерів отримали дипломи.

   – Поєднання місіонерства із лікарською діяльністю – це нова практика не тільки для семінарії, а й загалом в історії нашого братства, – зазначив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко. – І ми вважаємо, що це є дуже корисний і правильний напрямок. Молоді люди, які мають на руках диплом фельдшера, можуть працювати у будь-якій місцевості, допомагаючи уже діючим місіонерам, або ж проводити самостійну роботу  на Божій ниві. Як відомо, люди досить відкриті, щоб приймати Слово Боже від тих, хто надає їм медичну допомогу.

   Перший поток студентів, які вчилися одразу в двох навчальних закладах – медучилищі та семінарії –  становить 21 особу.

Попередня Привітання з Трійцею
Наступна В КБС «Благодать і істина» вперше вручили дипломи фельдшерам-місіонерам

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/chve/chve.org.ua/www/wp-content/themes/trendyblog-theme/includes/single/post-tags-categories.php on line 7

Вам також може сподобатися

Освіта

Випуск місіонерської школи «Ковчег Спасіння»

   28 червня 2015 року в Церкві «Ковчег» відбулося святкове служіння. Церква благословляла благовісників – місіонерів, які будуть трудитися в Україні та за її межами (18 в Україні, 2 в Європі)

Освіта

Зустріч випускників Рівненської Семінарії

  «Оце яке добре та гарне яке, щоб жити братам однокупно!» (Пс.132:1)

  Наприкінці червня Рівненська Духовна Семінарія зібрала у своїх стінах випускників 2003 року, що 10 років тому навчались на  факультеті Християнської освіти, програма «Вчитель недільної школи».

Освіта

Молодь та інтернет: як уникнути підводних течій?

      24-25 травня 2013 р. у Луганську  відбулася молодіжна конференція на тему: «Небезпеки віртуального світу – підводні течії». Головним спікером зібрання був завідувач відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк.