Жовтень 15, 2018 0 328 Переглядів

У Вишгороді по-особливому дякувала за урожай, церкву і Україну

14 жовтня у м. Вишгороді, що на Київщині, громада «Церкви Бога Живого» відзначала Свято подяки.

Урочисте богослужіння розпочав дитячий хор спільно із групою прославлення церкви.

Пастор Юрій Петров, привітавши учасників, проповідував про мотиви вдячності. «За що і кому дякувати?» – це питання, сповнене іронії й розчарування, все частіше звучить серед людей у світі» – зауважив він. Християни ж люди, які мають вдячні серця.

Є багато речей у повсякденному житті, за які ми дякуємо Богу. Вишгородська громада християн віри євангельської на Свято жнив по-особливому дякувала за урожай, за церкву і за Україну. До молитви зібрання привів старший диякон Олександр Яремич, людина, яка присвятила багато років праці на землі.

Основну проповідь  виголосив  та  звершив молитву за церкву пастор місцевої громади, старший пресвітер Київського обласного об᾽єднання церков ХВЄ  Олександр Озеруга.

Також старші служителі Вишгородської громади здійснили молитву подяки за хліб насущний і Боже слово.

Попередня «Переконаний, що християни мають бути більш сміливими у поширенні Доброї Звістки через інтернет» - Олег Матюхов, регіональним директор Christian Vision
Наступна Вийшов друком журнал «Благовісник», №3,2018

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Святкова зустріч для дітей пройшла в Нікополі

     У школі-інтернат №1 м. Нікополь, Дніпропетровської області 21 квітня служителями місцевої церкви ХВЄ провели Пасхальну зустріч з дітьми.

Новини регіонів

На Дніпропетровщині побільшало богословів

   У Біблійному коледжі «Світло Євангелія» та «Львівській Богословській семінарії»  міста Дніпропетровськ 29 червня відбувся випуск. Після кількох років наполегливої праці майже три десятка студентів нарешті отримали дипломи бакалаврів та магістрів.

Новини регіонів

Зарічанська молодь подарувала сиротам нове взуття

   19 грудня 2015 року сестри з церкви ХВЄ с. Заріччя, що на Івано-Франківщині, відвідали школу-інтернат в Микуличині тієї ж області.