Жовтень 15, 2018 0 455 Переглядів

У Вишгороді по-особливому дякувала за урожай, церкву і Україну

14 жовтня у м. Вишгороді, що на Київщині, громада «Церкви Бога Живого» відзначала Свято подяки.

Урочисте богослужіння розпочав дитячий хор спільно із групою прославлення церкви.

Пастор Юрій Петров, привітавши учасників, проповідував про мотиви вдячності. «За що і кому дякувати?» – це питання, сповнене іронії й розчарування, все частіше звучить серед людей у світі» – зауважив він. Християни ж люди, які мають вдячні серця.

Є багато речей у повсякденному житті, за які ми дякуємо Богу. Вишгородська громада християн віри євангельської на Свято жнив по-особливому дякувала за урожай, за церкву і за Україну. До молитви зібрання привів старший диякон Олександр Яремич, людина, яка присвятила багато років праці на землі.

Основну проповідь  виголосив  та  звершив молитву за церкву пастор місцевої громади, старший пресвітер Київського обласного об᾽єднання церков ХВЄ  Олександр Озеруга.

Також старші служителі Вишгородської громади здійснили молитву подяки за хліб насущний і Боже слово.

Попередня «Переконаний, що християни мають бути більш сміливими у поширенні Доброї Звістки через інтернет» - Олег Матюхов, регіональним директор Christian Vision
Наступна Вийшов друком журнал «Благовісник», №3,2018

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Пробудження у Будимлі

«Багато може посилена молитва праведного» – говорить Біблія.  У невеличкому

Новини регіонів

Брати з Мотовилівки доставили допомогу на Донбас

 Старший пастор Київського обласного обєднання ЦХВЄУ Олександр Озеруга і ще троє братів церкви ХВЄ с. Червона Мотовилівка 3 вересня 2014 р. доставили на Донеччину допомогу. Зокрема близько 7 тон гуманітарного вантажу було розвантажено у місті Красноармійську, де місцеві церкви проводять велику роботу з переселенцями із сусідніх  районів, що окуповані сепаратистами і в яких  ведуться бойові дії.  

Новини регіонів

Результати дослідження «Інтеграція молодої людини у християнську спільноту»

Молодіжна конференція східного регіону відбулась на прикінці березня 2011 року, під час якої організаторами було проведено анкетування серед молоді. Анкети заповнили 443 учасники.

Результати дослідження виявились наступними: