Грудень 6, 2013 0 374 Переглядів

«Голос надії» в Йошкар-Олі

     20-21 листопада у столиці республіки Марій Ел Йошкар-Олі відбулася регіональна конференція місії «Голос надії». Місіонери з Астраханської, Нижегородської, Кіровської, Іркутської областей, а також з Татарії, Чувашії, Мордовії, Комі-республіки спільно дякували Бога та інформували про своє служіння.

     23 листопада у м. Казань було проведено ювілейне служіння – 20 років з часу заснування церкви ХВЄ. Присутні ділилися спогадами про свій шлях до Бога, згадували непрості часи і дні становлення церкви. Із заключним словом на тему «Розбита посудина» до присутніх звернувся Микола Синюк. Він підкреслив наступне: «Бог користується розбитими посудинами наших сердець і нашого духа, бо тільки визнання нашої  немочі і неспроможності, дає можливість Богу діяти в нас».

     У наступні дні свого візиту до Росії Микола Синюк відвідав та послужив словом у церквах у м. Ядрин (Чувашія) та Лисково (Нижегородська обл.) Разом з ним у поїздці взяли участь заступники директора місії служителі церкви Євген Мельничук та Віталій Оніщук. 

Попередня МАХВЄ оголосила місяць молитви за Україну
Наступна Відбулася конференція Південно-західного регіону Церкви ХВЄ України

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рада Церков пояснила депутатам свої зауваження до Стамбульської Конвенції

   Представники Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій вважають, що ратифікація Стамбульської Конвенції несе в собі серйозні ризики для українського суспільства та сім’ї…

Новини братерства

Старші пресвітери і єпископи апробують нову навчальну програму для місіонерів

   У незвичний спосіб співробітники відділу освіти УХЦВЄ вирішили презентувати новий навчальний проект братерства з підготовки координаторів за Програмою заснування нових церков.

Новини братерства

Розвивати сімейне служіння у місцевих церквах навчалися на Тернопільщині

Сімейне служіння Української церкви ХВЄ перебуває на стадії формування та