Березень 14, 2012 0 424 Переглядів

Євангельські Церкви висловили подяку Президенту та депутатам за заборону пропаганди цигарок

Представники євангельських Церков підтримали ухвалення Закону України №3778-VI про заборону реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Секретаріату Ради Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ), яке відбулось 7 березня під головуванням Андрія Мурзіна, пастора Асоціації місіонерських Церков євангельських християн України.

З огляду на підписання Президентом України цього Закону, незважаючи на спротив лобістів від тютюнових компаній, РЄПЦУ вирішила звернутись із подякою до Глави держави та ініціаторів законопроекту за зусилля у сфері забезпечення здоров’я дітей, молоді та усього українського суспільства.

Окрім цього, Секретаріат РЄПЦУ спланував низку заходів з метою недопущення розпалювання в Україні міжконфесійної ворожнечі. Підставою для цього стали наклепницькі публікації у низці друкованих ЗМІ та Інтернет-видань.

Учасники засідання також сформували порядок денний зустрічі глав євангельських протестантських Церков, яка відбудеться наступного тижня.

Джерело: http://www.irs.in.ua 

Попередня Сила Божого покликання
Наступна Всеукраїнська Рада Церков заявляє про недоліки Закону про захист персональних даних

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Мокієнко: «Ювілей п’ятидесятництва — це демонстрація справедливості»

— В історії є явища, час виникнення яких визначають із

Новини братерства

Бог бажає бачити в нас результати Своєї праці

29 січня, коли зима порадувала землю міцними морозами, відбулося служіння за участю команди глухих та перекладачів  з Івано-Франківської області в селі Коршеві Коломийського району.

Новини братерства

“Україна гостро потребує заступницької молитви” – вважає старший єпископ ЦХВЄУ

Підтримуючи ініціативу “2012 – Рік Молитви за Україну” кожну останню неділю місяця в церкві “Божий мир” особливе богослужіння – тут моляться за різні сфери життя нашої країни.