Березень 14, 2012 0 291 Переглядів

Євангельські Церкви висловили подяку Президенту та депутатам за заборону пропаганди цигарок

Представники євангельських Церков підтримали ухвалення Закону України №3778-VI про заборону реклами, спонсорства та стимулювання продажу тютюнових виробів. Відповідне рішення було ухвалене на засіданні Секретаріату Ради Євангельських Протестантських Церков України (РЄПЦУ), яке відбулось 7 березня під головуванням Андрія Мурзіна, пастора Асоціації місіонерських Церков євангельських християн України.

З огляду на підписання Президентом України цього Закону, незважаючи на спротив лобістів від тютюнових компаній, РЄПЦУ вирішила звернутись із подякою до Глави держави та ініціаторів законопроекту за зусилля у сфері забезпечення здоров’я дітей, молоді та усього українського суспільства.

Окрім цього, Секретаріат РЄПЦУ спланував низку заходів з метою недопущення розпалювання в Україні міжконфесійної ворожнечі. Підставою для цього стали наклепницькі публікації у низці друкованих ЗМІ та Інтернет-видань.

Учасники засідання також сформували порядок денний зустрічі глав євангельських протестантських Церков, яка відбудеться наступного тижня.

Джерело: http://www.irs.in.ua 

Попередня Сила Божого покликання
Наступна Всеукраїнська Рада Церков заявляє про недоліки Закону про захист персональних даних

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Рукопокладення служителів в церквах ХВЄ Житомирщини

7-8 квітня 2012 року в церквах ХВЄ Житомирщини відбулися святкові богослужіння, на яких старші брати рукопокладали молодших на служіння. 7 квітня таке богослужіння відбулося в с. Лисівка Попільнянського району.

Новини братерства

На зустрічі з Президентом глави конфесій закликали ветувати зміни до Закону про свободу совісті

Відповідний лист був переданий особисто Віктору Януковичу під час його зустрічі з членами Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій (ВРЦіРО), що відбулась 17 жовтня 2012 року у приміщенні Адміністрації Президента України, повідомляє Інститут релігійної свободи.

Новини братерства

Про капеланів, владу і власні вуста молилися члени церков м. Києва під час з’їздного зібрання у Бучі

   24 березня 2016 р. у церкві «Асамблея Божа», що розташована в м. Буча по вул. І. Руденка, 37 (яка входить до Київського міського об’єднання нашого братерства) відбулося чергове зїздне зібрання та молитва за Україну.