Серпень 8, 2013 0 3317 Переглядів

Заява Всеукраїнського Союзу ЦХВЄ щодо діяльності Володимира Мунтяна

      З тривогою та болем в серці звертаємось до церков і християн в Україні та за її межами з приводу діяльності керівника Духовного центру «Відродження» Володимира Мунтяна в Україні.

      Аналізуючи його діяльність, яка популяризується через засоби масової інформації та відео ресурси, ми констатуємо, що В. Мунтян відхилився від євангельського вчення та знаходиться у духовній омані і зведенні, про що, зокрема, свідчать наступні та інші ознаки:

1. Акцент на практиці звільнення від родових проклять, зняття «порчи», зняття «вінків безшлюбності», що не відповідає євангельській науці, а скоріше належить до розряду окультної практики.

2. Маніпуляції із зціленням та вигнанням демонів, у тому числі, оманне використання у своїй діяльності фактів зцілень та звільнень людей від злих духів, що відбулися в інших церквах.

3. Використання психологічних прийомів для навіювання страху перед прокляттям, що є обманом, бо кожен хто щиро покаявся перед Богом звільнений від всякого прокляття. Подібне навіювання знецінює жертву Христа, як  недостатню, для повного звільнення людини.

4. Величезний акцент на гроші, псевдовчення про збагачення, яке, на прикладі діяльності громадянина Нігерії С. Аделаджі, може призвести до дискредитації євангельського руху та загалом християнства в Україні (1Тим. 6:5-10).

     Враховуючи вище викладене, ми рішуче заявляємо про наше відмежування від вчення і діяльності В. Мунтяна (Духовний центр «Відродження») та про те, що він немає жодного відношення до Церкви ХВЄ України.

     Закликаємо всіх християн остерігатись цього діяча, беручи до уваги застереження Апостола Павла: «Ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадить не будуть, і будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою» (Дії 20:29-30).

          Нехай Господь благословить Україну та береже наш край від духовних збочень і потрясінь!

          Комітет та Правління Всеукраїнського Союзу Церков Християн Віри Євангельської

      24.07.2013

Попередня Жіноча конференція на Полтавщині (ВІДЕО)
Наступна Поблизу Луцька відбувся третій з’їзд волинської молоді ХВЄ

Вам також може сподобатися

Без категории

Старшим єпископом УЦХВЄ уже вшосте обрано Михайла Паночка

Делегати звітно-виборної конференції проголосували за нового главу  Української Церкви Християн

Місіонерський відділ

Єпископ Анатолій Безкровний: «Запрошуємо церкви до співпраці із новими  громадами у прифронтовій зоні»  (ВІДЕО)

Старший пресвітер Донецької та Луганської областей Анатолій Безкровний під час

Новини братерства

Європейська п’ятидесятницька спільнота провела саміт для лідерів та молодих служителів Східної та Західної Європи

 4-6 березня, 2015 року в Амстердамі (Нідерланди) відбувся перший Саміт для лідерів Європейської п’ятидесятницької спільноти (PEF) «I15».