Серпень 8, 2013 0 3210 Переглядів

Заява Всеукраїнського Союзу ЦХВЄ щодо діяльності Володимира Мунтяна

      З тривогою та болем в серці звертаємось до церков і християн в Україні та за її межами з приводу діяльності керівника Духовного центру «Відродження» Володимира Мунтяна в Україні.

      Аналізуючи його діяльність, яка популяризується через засоби масової інформації та відео ресурси, ми констатуємо, що В. Мунтян відхилився від євангельського вчення та знаходиться у духовній омані і зведенні, про що, зокрема, свідчать наступні та інші ознаки:

1. Акцент на практиці звільнення від родових проклять, зняття «порчи», зняття «вінків безшлюбності», що не відповідає євангельській науці, а скоріше належить до розряду окультної практики.

2. Маніпуляції із зціленням та вигнанням демонів, у тому числі, оманне використання у своїй діяльності фактів зцілень та звільнень людей від злих духів, що відбулися в інших церквах.

3. Використання психологічних прийомів для навіювання страху перед прокляттям, що є обманом, бо кожен хто щиро покаявся перед Богом звільнений від всякого прокляття. Подібне навіювання знецінює жертву Христа, як  недостатню, для повного звільнення людини.

4. Величезний акцент на гроші, псевдовчення про збагачення, яке, на прикладі діяльності громадянина Нігерії С. Аделаджі, може призвести до дискредитації євангельського руху та загалом християнства в Україні (1Тим. 6:5-10).

     Враховуючи вище викладене, ми рішуче заявляємо про наше відмежування від вчення і діяльності В. Мунтяна (Духовний центр «Відродження») та про те, що він немає жодного відношення до Церкви ХВЄ України.

     Закликаємо всіх християн остерігатись цього діяча, беручи до уваги застереження Апостола Павла: «Ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадить не будуть, і будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою» (Дії 20:29-30).

          Нехай Господь благословить Україну та береже наш край від духовних збочень і потрясінь!

          Комітет та Правління Всеукраїнського Союзу Церков Християн Віри Євангельської

      24.07.2013

Попередня Жіноча конференція на Полтавщині (ВІДЕО)
Наступна Поблизу Луцька відбувся третій з’їзд волинської молоді ХВЄ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Євангельські Церкви засудили насильство проти учасників мирних протестів

   Рада Євангельських Протестантських Церков України категорично засуджує факти насилля та особливої жорстокості по відношенню до учасників мирних акцій протесту тими представниками влади, які…

Новини братерства

Напередодні  Міжнародного дня захисту дітей  УЦХВЄ виступила із зверненням  щодо проблеми сурогатного материнства

  ЗВЕРНЕННЯ Української Церкви Християн Віри Євангельської щодо проблеми сурогатного

Новини братерства

«У фокусі – робота з переселенцями, пораненими воїнами, молоддю» – нотатки з облаcних конференцій у Запоріжжі та Каменському

   10-11 березня 2017р. відбулися річні звітні конференції церков ХВЄ у двох південно-східних областях України…