Березень 24, 2016 0 375 Переглядів

АНОНС: 2 квітня 2016 р. відбудеться молодіжна конференція Східного регіону

     Регіональна молодіжна конференція ХВЄ Сходу України пройде 2 квітня 2016 р у  Запоріжжі за адресою: вул. Незалежної України, 39 б (Колишня вул. 40 років Рад. України), в церкві «Слово життя».

     Як повідомляє сайт Запорізького обласного об’єднання, на конференції будуть присутні молодіжні делегації зі східних областей України: Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Луганської, Полтавської та Запорізької.

     Тема конференції: «Перемога, що світ перемогла – віра наша». Організатори кажуть: «Ми віримо, що молитви, навчання, прославлення, участь представників з різних областей, групи, соло, спілкування, знайомства і багато іншого, послужать рясним благословенням для молоді Сходу України».

     Під час конференції буде звучати Слово і вчення про те, як важливо перебувати у вірі. Також буде семінар про можливості інтернет-євангелізацій. Також  буде прекрасний час для спілкування неодружених і незаміжніх «Щастя поруч».

Попередня Стартувала підготовка до відзначення 500-ліття Реформації
Наступна Про капеланів, владу і власні вуста молилися члени церков м. Києва під час з’їздного зібрання у Бучі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Участники Конгресса обратились ко всем пятидесятникам мира с заявлением

Заявление

участников Первого Международного Конгресса христиан веры евангельской

(10 – 13 октября 2013г., Львов, Украина)

Мы, епископы, пасторы  и все служители  пятидесятнических церквей из четырнадцати стран…

Новини братерства

Звернення Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій на підтримку благодійництва та волонтерської діяльності

  Україна переживає один з найважчих моментів своєї історії. Тому зараз в нашому суспільстві як ніколи потрібними є взаємна допомога, підтримка, милосердя та благодійність.

Новини братерства

В Пересопниці пройшло свято духовної музики

2 вересня 2012 року у селі Пересопниця, що на Рівненщині, пройшло свято духовної музики «Блага вість», куди завітали більше десятка хорових колективів області від різних конфесій та багато гостей. Захід відбувався на території культурно-археологічного центру «Пересопниця».