Березень 24, 2016 0 524 Переглядів

АНОНС: 2 квітня 2016 р. відбудеться молодіжна конференція Східного регіону

     Регіональна молодіжна конференція ХВЄ Сходу України пройде 2 квітня 2016 р у  Запоріжжі за адресою: вул. Незалежної України, 39 б (Колишня вул. 40 років Рад. України), в церкві «Слово життя».

     Як повідомляє сайт Запорізького обласного об’єднання, на конференції будуть присутні молодіжні делегації зі східних областей України: Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Луганської, Полтавської та Запорізької.

     Тема конференції: «Перемога, що світ перемогла – віра наша». Організатори кажуть: «Ми віримо, що молитви, навчання, прославлення, участь представників з різних областей, групи, соло, спілкування, знайомства і багато іншого, послужать рясним благословенням для молоді Сходу України».

     Під час конференції буде звучати Слово і вчення про те, як важливо перебувати у вірі. Також буде семінар про можливості інтернет-євангелізацій. Також  буде прекрасний час для спілкування неодружених і незаміжніх «Щастя поруч».

Попередня Стартувала підготовка до відзначення 500-ліття Реформації
Наступна Про капеланів, владу і власні вуста молилися члени церков м. Києва під час з’їздного зібрання у Бучі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

49 людей прийняли святе водне хрещення в Івано-Франківську

30 червня 2012 року на березі р. Бистриці Надвірнянської церква ХВЄ м. Івано-Франківська провела святкове богослужіння.

Новини братерства

Михайло Паночко: «Тарас Шевченко радів би сьогодні за українців» (ВІДЕО)

Під час урочистостей з нагоди з 200-ліття від дня народження Тараса Шевченка, що пройшли 9 березня в Києві, з привітальним словом на Майдані Незалежності виступив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко.

Новини братерства

Заява ВРЦіРО за підсумками зустрічі з Головою Верховної Ради України Олександром Турчиновим

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, яка упродовж останніх майже трьох місяців, послідовно виступала на захист мирних протестів, проти застосування сили й за покарання винуватих, за підсумками зустрічі…