Березень 24, 2016 0 388 Переглядів

АНОНС: 2 квітня 2016 р. відбудеться молодіжна конференція Східного регіону

     Регіональна молодіжна конференція ХВЄ Сходу України пройде 2 квітня 2016 р у  Запоріжжі за адресою: вул. Незалежної України, 39 б (Колишня вул. 40 років Рад. України), в церкві «Слово життя».

     Як повідомляє сайт Запорізького обласного об’єднання, на конференції будуть присутні молодіжні делегації зі східних областей України: Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Луганської, Полтавської та Запорізької.

     Тема конференції: «Перемога, що світ перемогла – віра наша». Організатори кажуть: «Ми віримо, що молитви, навчання, прославлення, участь представників з різних областей, групи, соло, спілкування, знайомства і багато іншого, послужать рясним благословенням для молоді Сходу України».

     Під час конференції буде звучати Слово і вчення про те, як важливо перебувати у вірі. Також буде семінар про можливості інтернет-євангелізацій. Також  буде прекрасний час для спілкування неодружених і незаміжніх «Щастя поруч».

Попередня Стартувала підготовка до відзначення 500-ліття Реформації
Наступна Про капеланів, владу і власні вуста молилися члени церков м. Києва під час з’їздного зібрання у Бучі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Вийшов у світ “Каталог ідей” проекту “Дорожче за кубок”

Церква християн віри євангельської України бере участь у проекті благовістя під час чемпіонату Європи з футболу в Україні і Польші “Дорожче за кубок”. Організатори проекту підготували каталог ідей для проведення євангелізаційних заходів під час Євро 2012.

Новини братерства

Євангельські Церкви хочуть почути позицію кандидатів у Президенти щодо свободи віросповідання

   Представники Ради Євангельських Протестантських Церков України вважають важливим, щоб кандидати на пост Президента України у своїх передвиборчих програмах не оминали питання…

Відділ праці з людьми із вадами слуху

У КБІ вручали дипломи випускникам першої групи служителів для людей з вадами слуху

     У п’ятницю, 23 жовтня у Київському біблійному інституті святкували випуск. Цього року разом з іншими групами уперше в КБІ завершила навчання спеціалізована група служіння людям з вадами слуху…