Березень 24, 2016 0 462 Переглядів

АНОНС: 2 квітня 2016 р. відбудеться молодіжна конференція Східного регіону

     Регіональна молодіжна конференція ХВЄ Сходу України пройде 2 квітня 2016 р у  Запоріжжі за адресою: вул. Незалежної України, 39 б (Колишня вул. 40 років Рад. України), в церкві «Слово життя».

     Як повідомляє сайт Запорізького обласного об’єднання, на конференції будуть присутні молодіжні делегації зі східних областей України: Дніпропетровської, Донецької, Харківської, Луганської, Полтавської та Запорізької.

     Тема конференції: «Перемога, що світ перемогла – віра наша». Організатори кажуть: «Ми віримо, що молитви, навчання, прославлення, участь представників з різних областей, групи, соло, спілкування, знайомства і багато іншого, послужать рясним благословенням для молоді Сходу України».

     Під час конференції буде звучати Слово і вчення про те, як важливо перебувати у вірі. Також буде семінар про можливості інтернет-євангелізацій. Також  буде прекрасний час для спілкування неодружених і незаміжніх «Щастя поруч».

Попередня Стартувала підготовка до відзначення 500-ліття Реформації
Наступна Про капеланів, владу і власні вуста молилися члени церков м. Києва під час з’їздного зібрання у Бучі

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Поїздка єпископа Миколи Синюка у церкви Буковини та Івано-Франківщини

З 25 по 27 травня перший заступник старшого єпископа ЦХВЄУ  Микола Синюк відвідав з робочою поїздкою церкви Буковини та Івано-Франківської області.

Новини братерства

Завершено процес перереєстрації статуту Української церкви християн віри євангельської (УЦХВЄ)

У зв’язку з необхідністю перереєстрації статутів та на підставі попередніх рішень Правління, Комітету ЦХВЄУ та з’їздів, юридичну назву українського п’ятидесятницького братерства змінено…

Новини братерства

Дорогі та улюблені діти Божі, мир вам!

Від щирого серця та з братньою любов’ю вітаю вас з