Червень 14, 2012 0 426 Переглядів

Спілкування на острові Хортиця

Цей захід мав дві частини. У першій частині молодь могла прославити Господа в молитвах та піснях, а також чути слово Боже для духовного укріплення молоді. На початку пастор Олександр Шевчик звернувся до молоді з проханням зосередити своє серце на Ісусі Христі. Щоб весь цей час на природі, дарований Господом, вони провели для слави Його.

Прославлення проводив молодіжний гурт церкви «Христос є відповідь». Після прославлення до молоді звернувся Василь Гедаревич (Єпископ ЦХВЄ в Запорізькій області, пастор церкви «Христос – єдина надія») зі словом наставлення  до молоді, в якому закликав нести відповідальність за своє християнське життя. Єпископ спонукав молодь до святості, до посвячення Господу Ісусу всього свого життя, щоб не емоції керували життям молоді, а перебування в Дусі Святому.

Також до молоді мали змогу звернутися гості Михайло Потребко (м.Тернопіль) та Віктор Нікітюк (США), які приїхали для підготовки євангелізаційного заходу для молоді Запоріжжя. Михайло Потребко послужив молоді співом, та своїм свідченням підбадьорював молодь іти до Ісуса, жити Ісусом і виконувати Його волю, бо в цьому є благословення для кожного життя. Віктор Никитюк говорив молоді про важливість розуміння необхідності спасати людей. Щоб не одна молода людина не нехтувала своєю молодістю, а відкривала серце та вуста для свідчення про Христа Ісуса своїм друзям та знайомим. Бо тільки в Ісусі спасіння.

У другій частині молодь мала змогу спілкуватися один з одним. Були різноманітні ігри, які давали можливість всім бажаючим з різних церков ближче познайомитись.

Попередня Відбулася зустріч голови НЕК України Василя Костицького з представниками релігійних та громадських організацій Івано-Франківська
Наступна У Львівській Богословській семінарії можна отримати державну освіту

Вам також може сподобатися

Новини регіонів

Ігора Луціва рукопоклали на пресвітерське служіння

5 червня в церкві ХВЄ м. Надвірна відбулося святкове богослужіння. В травні 2009 року пастор церкви м. Надвірна Михайло Скибновський з сім’єю змінив місце проживання. Після того з благословення єпископа Юрія Веремія, братерства та місцевої церкви диякона Ігора Луціва було поставлено на випробувальний термін в сані пресвітера.

Новини регіонів

День подяки у Здолбунові

16 листопада 2014 року віруючі Здобунова, що на Рівненщині, святкували свято подяки Господу.

Новини регіонів

Херсонская область


Как начиналось

История Херсонского объединения берет начало с того времени, когда еще не было Всеукраинского союза, и в наших краях было организовано, так называемое, «Автономное братство». В него вошли церкви, которые добились регистрации в советское время – это были семидесятые годы.