Лютий 29, 2012 0 1109 Переглядів

На Полтавщині розпочато навчання за програмою “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”

18 лютого 2012 р. в м. Полтаві, в приміщенні центральної церкви “Нове Життя” Полтавського обласного об’єднання церков ХВЄП відбулося перше заняття за навчальною програмою “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”, на яке прибули проповідники та представники церков з різних районів Полтавщини. За дорученням керівника обласного відділу освіти проводив заняття та презентував навчальний посібник співробітник Полтавської Богословської Семінарії Ігор Скрипниченко.

Навчальна програма, що складається з 21 теми, розрахована на вивчення на протязі 2012 року. На першому занятті, після вступної частини під назвою “Огляд тематичної проповіді”, було розглянуто наступні три теми навчального посібника:

1. Біблія – найбільший скарб

2. Триєдність Бога

3. Вчення про Христа.

Усі присутні проповідники та представники церков Полтавщини, які були призначені для вивчення засад віровчення Церкви ХВЄ України та майбутнього їх викладання в своїх церквах, залишилися задоволеними результатами проведеного семінару. Сподіваємось, що усі наступні семінари, присвячені вивченню інших тем навчальної програми, будуть проведені не менш успішно.

Прес-служба ПБС


Попередня 2012 – РІК МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ
Наступна "Гарне ворог кращого"- вважають християни-підприємці

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Мобільні будинки для постраждалих від пожеж доставили на Луганщину

12 жовтня служителі церков ХВЄ Києва на прохання наших братів з міста Сєвєродонецька доставили гуманітарний вантаж для постраждалих від пожеж сіл Луганщини.

Новини братерства

Михайло Паночко подякував фінським церквам за молитовну та матеріальну допомогу Україні

 На запрошення фінських п’ятидесятницьких церков 1-4 жовтня Фінляндію відвідали старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та завідувач відділу зовнішніх та міжнародних зв’язків Юрій Кулакевич. 

Новини братерства

Старший єпископ ЦХВЄУ служив у церквах різних конфесій на Закарпатті

Старший єпископ Церкви християн віри євангельської України  Михайло Паночко, як член центрального правління Українського біблійного товариства, 19-20 січня 2013 року відвідав християнські церкви різних конфесій у Закарпатській області.