Лютий 29, 2012 0 514 Переглядів

На Полтавщині розпочато навчання за програмою “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”

18 лютого 2012 р. в м. Полтаві, в приміщенні центральної церкви “Нове Життя” Полтавського обласного об’єднання церков ХВЄП відбулося перше заняття за навчальною програмою “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”, на яке прибули проповідники та представники церков з різних районів Полтавщини. За дорученням керівника обласного відділу освіти проводив заняття та презентував навчальний посібник співробітник Полтавської Богословської Семінарії Ігор Скрипниченко.

Навчальна програма, що складається з 21 теми, розрахована на вивчення на протязі 2012 року. На першому занятті, після вступної частини під назвою “Огляд тематичної проповіді”, було розглянуто наступні три теми навчального посібника:

1. Біблія – найбільший скарб

2. Триєдність Бога

3. Вчення про Христа.

Усі присутні проповідники та представники церков Полтавщини, які були призначені для вивчення засад віровчення Церкви ХВЄ України та майбутнього їх викладання в своїх церквах, залишилися задоволеними результатами проведеного семінару. Сподіваємось, що усі наступні семінари, присвячені вивченню інших тем навчальної програми, будуть проведені не менш успішно.

Прес-служба ПБС


Попередня 2012 – РІК МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ
Наступна "Гарне ворог кращого"- вважають християни-підприємці

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Молодь Івано-Франківська зігрівала перехожих

“Зігрій любов’ю Івано-Франківськ” – 3 лютого 2012 року акцію під такою назвою провела молодь церкви ХВЄ м. Івано-Франківська на міському залізничному вокзалі.

Новини братерства

Пастор Віталій Яцюк: «Ми завезли допомогу на блокпост, а наступного дня його обстріляли з «Градів». Хлопці, яким ми свідчили, загинули…»

   Ця розмова  із старшим пресвітером Тернопільської області Віталієм Яцюком відбулася в канцелярії братерства у Києві, через кілька днів після того, як він повернувся із зони АТО.

Новини братерства

У київський церкві «Скинія» на свято П’ятидесятниці охрестили 36 нових членів та рукопоклали служителів

   Про те, що Слово Боже живе і дієве у церкві свідчить, насамперед, її ріст. Коли нові люди, прийшовши на зібрання, каються і вирішують присвятити своє життя Христу.