Лютий 29, 2012 0 796 Переглядів

На Полтавщині розпочато навчання за програмою “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”

18 лютого 2012 р. в м. Полтаві, в приміщенні центральної церкви “Нове Життя” Полтавського обласного об’єднання церков ХВЄП відбулося перше заняття за навчальною програмою “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”, на яке прибули проповідники та представники церков з різних районів Полтавщини. За дорученням керівника обласного відділу освіти проводив заняття та презентував навчальний посібник співробітник Полтавської Богословської Семінарії Ігор Скрипниченко.

Навчальна програма, що складається з 21 теми, розрахована на вивчення на протязі 2012 року. На першому занятті, після вступної частини під назвою “Огляд тематичної проповіді”, було розглянуто наступні три теми навчального посібника:

1. Біблія – найбільший скарб

2. Триєдність Бога

3. Вчення про Христа.

Усі присутні проповідники та представники церков Полтавщини, які були призначені для вивчення засад віровчення Церкви ХВЄ України та майбутнього їх викладання в своїх церквах, залишилися задоволеними результатами проведеного семінару. Сподіваємось, що усі наступні семінари, присвячені вивченню інших тем навчальної програми, будуть проведені не менш успішно.

Прес-служба ПБС


Попередня 2012 – РІК МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ
Наступна "Гарне ворог кращого"- вважають християни-підприємці

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Триває перший спільний проект ЄТС і місіонерської школи «Ковчег спасіння» за програмою насадження нових церков

У групі – а це близько 20 хлопців та дівчат – переважно молодь із віруючих сімей, із західних регіонів України.

Новини братерства

Эдуард Грабовенко: «Призвание и служение в Духе Святом»

«Я верю, что мы живем в одно из самых благословенных времен за всю историю человечества, – сказал Начальствующий Епископ Российской ЦХВЕ Эдуард Грабовенко во время своего выступления на Конгрессе 11 октября. – Здесь я встретил одного старца…

Новини братерства

Понад 11 мільйонів гривень та більше 2,5 тисячі тон продуктів зібрали і доставили на схід України наші церкви – Комітет ЦХВЄУ

      18 лютого відбулося перше у 2015 році засідання Комітету ЦХВЄУ. Керівники обласних об’єднань приїхали до Києва  аби…