Лютий 29, 2012 0 564 Переглядів

На Полтавщині розпочато навчання за програмою “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”

18 лютого 2012 р. в м. Полтаві, в приміщенні центральної церкви “Нове Життя” Полтавського обласного об’єднання церков ХВЄП відбулося перше заняття за навчальною програмою “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”, на яке прибули проповідники та представники церков з різних районів Полтавщини. За дорученням керівника обласного відділу освіти проводив заняття та презентував навчальний посібник співробітник Полтавської Богословської Семінарії Ігор Скрипниченко.

Навчальна програма, що складається з 21 теми, розрахована на вивчення на протязі 2012 року. На першому занятті, після вступної частини під назвою “Огляд тематичної проповіді”, було розглянуто наступні три теми навчального посібника:

1. Біблія – найбільший скарб

2. Триєдність Бога

3. Вчення про Христа.

Усі присутні проповідники та представники церков Полтавщини, які були призначені для вивчення засад віровчення Церкви ХВЄ України та майбутнього їх викладання в своїх церквах, залишилися задоволеними результатами проведеного семінару. Сподіваємось, що усі наступні семінари, присвячені вивченню інших тем навчальної програми, будуть проведені не менш успішно.

Прес-служба ПБС


Попередня 2012 – РІК МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ
Наступна "Гарне ворог кращого"- вважають християни-підприємці

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Фоторепортаж з 20-ліття Фастівської церкви «Воскресіння»

        20 років – це багато чи мало? Як для церкви, вік порівняно молодий. А от у житті окремих служителів та й з звичайних членів – це вагома віха. Так, 11 травня, своє двадцятиріччя відзначила церква «Воскресіння» м. Фастова Київської області.

Новини братерства

«У розмові з Президентом ми торкнулися питань міжнародної співпраці та підтримки телепрограми «Вічне» – Михайло Паночко

   Підчас зустрічі 18 листопада представників ВРЦіРО із Петром Порошенком, Глава держави подякував церквам за молитву та дії, спрямовані на об’єднання українського народу.

Новини братерства

Представники церков та державні діячі привітали старшого єпископа Михайла Паночка з ювілеєм

   12 листопада старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Паночко відзначив 65-річний ювілей.