Лютий 29, 2012 0 930 Переглядів

На Полтавщині розпочато навчання за програмою “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”

18 лютого 2012 р. в м. Полтаві, в приміщенні центральної церкви “Нове Життя” Полтавського обласного об’єднання церков ХВЄП відбулося перше заняття за навчальною програмою “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”, на яке прибули проповідники та представники церков з різних районів Полтавщини. За дорученням керівника обласного відділу освіти проводив заняття та презентував навчальний посібник співробітник Полтавської Богословської Семінарії Ігор Скрипниченко.

Навчальна програма, що складається з 21 теми, розрахована на вивчення на протязі 2012 року. На першому занятті, після вступної частини під назвою “Огляд тематичної проповіді”, було розглянуто наступні три теми навчального посібника:

1. Біблія – найбільший скарб

2. Триєдність Бога

3. Вчення про Христа.

Усі присутні проповідники та представники церков Полтавщини, які були призначені для вивчення засад віровчення Церкви ХВЄ України та майбутнього їх викладання в своїх церквах, залишилися задоволеними результатами проведеного семінару. Сподіваємось, що усі наступні семінари, присвячені вивченню інших тем навчальної програми, будуть проведені не менш успішно.

Прес-служба ПБС


Попередня 2012 – РІК МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ
Наступна "Гарне ворог кращого"- вважають християни-підприємці

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко: «Країна і народ, які моляться до Бога, стоять на дорозі до успіху!»

В переддень виборів, 24 травня, відбулася загальнонаціональна Молитва за Україну. Глави Церков молилися за мир і чесні вибори разом із керівниками держави у Софійському соборі.

Новини братерства

«Лише у перший день акції, і лише у Сєвєродонецьку, ми роздали 8 тисяч Євангелій»

   Протягом трьох днів 14-16 жовтня 2015 р, у чотирьох містах Луганської області Сєвєродонецьку, Рубіжному, Кремінній та Лисичанську проходить масштабна євангелізаційна акція. Перша за час воєнних дій на Сході. Організатор цієї акції, яка проходить під назвою «Книга котра змінює життя» – Міжнародна християнська місія «Гедеон».

Новини братерства

Військовий капелан Артем Бабійчук: «У людей на Донбасі змінюється мислення – війна нікому не потрібна, від неї всі втомилися»

   У суботу, 27 грудня 2014 року, відбулася чергова ротація військових капеланів київських церков, які служать на Сході України.