Листопад 15, 2011 0 358 Переглядів

Християни підприємці створюють асоціацію

4 листопада в Києві пройшла робоча зустріч обласних керівників відділу християн підприємців ЦХВЄУ. В порядку денному були розглянуті структурні питання роботи відділу та намічені плани на майбутнє. Разом з тим, одним із актуальних питань стояло питання подальшого становлення та розвитку «Асоціації християн підприємців України». Присутніми було зауважено, що така організація нам всім конче потрібна.

Тому, саме для цього і були прийняті наступні рішення:

1. Положення про членство та внески в асоціації

2. Цілі та задачі роботи офісу асоціації

3. Запланована VI Всеукраїнска конференція в Чернівцях з 14 по 17 лютого 2012р.

По завершенню зустрічі християни підприємці однодушно звершили молитву, щоби Господь благословив роботу відділу християн підприємців та асоціації християн підприємців України.

Всі роз’їхалися по своїх домівках, маючи в серці надію незабаром знову зустрітися вже в більш широкому колі своїх друзів християн підприємців.

Попередня М. С. Паночко відвідав українські церкви в Іспанії
Наступна 450-річчя Пересопницього Євангелія у Новому Дворі п’ятидесятники та православні відзначили разом

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Будете у Берліні, завітайтe до української церкви

   Церкви ХВЄ, якi належать до нашого братерства, є у різних великих містах Західної Європи. Одна з них, вже три роки діє у Берліні. 16 листопада 2014 року там відбулося рукопокладення старшого  пресвітера Леоніда Козаріза.

Новини братерства

Байкери Європи об’єдналися в молитві за пострадянські країни

   На адресу головного офісу ЦХВЄУ надійшов лист  від Європейської  церкви байкерів,  які заявили про свій намір, починаючи  з 14 квітня, сім тижнів стояти у постах та молитвах за Україну та її сусідів.

Новини братерства

Брати з Мотовилівки доставили допомогу на Донбас

Старший пастор Київського обласного об’єднання ЦХВЄУ Олександр Озеруга і ще троє братів церкви ХВЄ с. Червона Мотовилівка 3 вересня 2014 р. доставили на Донеччину допомогу. Зокрема близько 7 тон гуманітарного вантажу було розвантажено у місті Красноармійськ, де місцеві церкви проводять велику роботу з переселенцями із…