Липень 20, 2016 0 618 Переглядів

Відбулася робоча зустріч працівників відділу в Затоці

    З 5 по 8 липня 2016 року в Затоці відбулася робоча зустріч працівників Відділу освіти нашого братерства. Це вже вдруге освітяни та їхні сім’ї проводять зустріч на відпочинковій базі «Фаворит» в смт. Затока Одеської області.

     5 липня на урочистому відкритті заходу керівник Відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк привітав співпрацівників та представив гостей вечора: єпископа ЦХВЄ Одеської області Сергія Крученюка та головного спікера конференції керівника Відділу благовістя ЦХВЄУ Олександра Попчука.

     Наступні два дні були насичені цікавими семінарами та обговоренням. Зокрема Олександр Попчук прочитав семінари на такі теми: «Слово до служителів», «Три етапи євангелізації», «Про рукопокладання» та ін.

      Щовечора працівники Відділу освіти зі своїми сім’ями брали участь у богослужіннях, де проповіді виголошували Олександр Попчук, Віктор Вознюк, Василь Попудник, Сергій Губеня, Олександр Третяк, Микола Віннічук, Богдан Галюк, Віктор Котяш, Олександр Савчук, Петро Музичук та Микола Волков. А ще Олександр Іванович разом з Віктором Володимировичем та Миколою Івановичем молилися за зцілення від хворіб та за благословення сімей служителів духовної освіти.

     Після богослужінь відбувалися робочі наради освітян у вузькому колі, на яких було прийнято рішення про створення робочих груп з підготовки двох важливих проектів: 1) Підручника з робочою назвою «Учнівство, наставництво, передача досвіду» (робоча група: Петро Музичук – керівник, Віктор Вознюк, Василь Попудник, Богдан Галюк, Олександр Савчук, Віталій Варениця, Микола Волков); 2) Проекту церковного навчання (рівень А) (робоча група: Ігор Капустін – керівник, Віктор Вознюк, Василь Попудник, Богдан Галюк, Віктор Котяш, Олександр Гончаров).

     Оргкомітету при складанні програми робочої зустрічі вдалося поєднати робочу частину конференції з відпочинком на березі Чорного моря, до якого від бази «Фаворит» як рукою подати.

     Окрім того тепла атмосфера заходу була багатою на спілкування, смачну їжу та спільні фото.

     Прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ

Попередня На Рівненщині християни-меценати фінансували приведення літніх таборів відпочинку для дітей
Наступна Подарунки для маленького Іларіона

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

Василь Войтович: «Програма «Доктор практичного богослов’я» у ЄТС – перша докторська програма серед вузів ХВЄ України»

Євангельська теологічна семінарія відзначила випуск першої групи докторів  практичного богослов’я. Також тут відбулася церемонія присвоєння звань «Почесний доктор практичного богослов’я» старшим служителям церков і об’єднань ХВЄ.

Відділ освіти

Зустріч випускників Рівненської Семінарії

  «Оце яке добре та гарне яке, щоб жити братам однокупно!» (Пс.132:1)

  Наприкінці червня Рівненська Духовна Семінарія зібрала у своїх стінах випускників 2003 року, що 10 років тому навчались на  факультеті Християнської освіти, програма «Вчитель недільної школи».

Відділ освіти

Робочий візит до Південної Кореї


До складу делегації увійшли керівники відділу освіти ЦХВЄУ  Віктор Вознюк та євангелізму Олександр Попчук, ректор Коростенської семінарії практичної теології Віталій Лисюк і пастор церкви ХВЄ «Світло Євангелії»…