Серпень 4, 2016 0 493 Переглядів

«Закликаємо всіх християн остерігатися цього діяча» – заява прес-служби ЦХВЄУ

 

     Зважаючи на те, що в електронних медіа зусиллями духовного центру «Відродження» було поширено інформацію щодо участі Камінського М.М. 24 липня в церемонії благословення лідера вищеназваного центру В.Мунтяна для всесвітнього служіння та з метою уникнення невірних вражень та висновків вважаємо за необхідне прояснити наступне:

     Камінський М.М.  не був  засновником союзу п’ятидесятницьких церков в Україні,  як це подається центром «Відродження». Піонерами п’ятидесятницького руху та засновниками церков і об’єднань на українських землях були Іван Герис, Густав Шмідт, Артур Бергольц, Іван Воронаєв  та інші брати.

     Камінський М.М. згідно рішення Комітету ЦХВЄУ від 12.12.2012р. є позбавленим сану єпископа. Вважаємо, що  його участь в вищеозначеному заході має розцінюватися як дії приватної особи, а не «засновника п’ятидесятницького союзу».

     Користуючись нагодою наголошуємо, що Комітет єпископів ЦХВЄУ не змінив ставлення до діяльності В.Мунтяна і  залишається на позиції озвученій в Заяві від 24.07.2013 та Зверненні  від  25 квітня 2016р.

     «Ми рішуче заявляємо про наше відмежування від вчення і діяльності В. Мунтяна (Духовний центр «Відродження») та про те, що він не має жодного відношення до Церкви ХВЄ України.

     Закликаємо всіх християн остерігатись цього діяча, беручи до уваги застереження Апостола Павла: «Ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадить не будуть, і будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою» (Дії 20:29-30)» – витяг із Заяви Комітету єпископів ЦХВЄУ від 24.07.2013р.

     «Користуючись нагодою, хочемо повторно наголосити, що і Володимир Мунтян, який очолює релігійну організацію «Відродження», іде тим же шляхом, що і Сандей Аделаджа. Застерігаємо віруючих людей від цих діячів, щоб не бути обдуреними та духовно зруйнованими (Звернення Глав євангельських церков України щодо діяльності Сандея Аделаджі від 25 квітня 2016р.)

Прес-служба ЦХВЄУ

Попередня У Богуславі провели табір «Шлях переможця»
Наступна «Якби мене запитали: чи хочу я замість усього, що досягла з Богом, мати руки, я б сказала, що ні» – Лєна-Марія Клінгвалл

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Волинське об’єднання ХВЄ ввосьме взяло участь у телемарафоні «Бог багатий милосердям»

17 січня 2013 року Волинське об’єднання ХВЄ взяло участь у щорічному різдвяному благодійному марафоні «Бог багатий милосердям».

Новини братерства

Вузенькою стежкою джунглів

22 місіонерів із США, України, Болгарії прожили у Республіці Гана  два тижні з 11 по 25 листопада. Про третю поїздку до країни джунглів та враження після приїзду розповідає Оксана Вітюк, перекладач РДСА.

Новини братерства

Михайло Паночко зустрівся з українськими філософами та релігієзнавцями

          На запрошення керівництва Інституту філософії імені Г.С.Сковороди НАН України старший єпископ  ЦХВЄУ Михайло Паночко 17 травня 2013 зустрівся з колективом Інституту. Адже науковці завжди мають інтерес щодо  стану, тенденцій та розвитку п’ятидесятницького руху в Україні та загалом в світі.