Серпень 4, 2016 0 534 Переглядів

«Закликаємо всіх християн остерігатися цього діяча» – заява прес-служби ЦХВЄУ

 

     Зважаючи на те, що в електронних медіа зусиллями духовного центру «Відродження» було поширено інформацію щодо участі Камінського М.М. 24 липня в церемонії благословення лідера вищеназваного центру В.Мунтяна для всесвітнього служіння та з метою уникнення невірних вражень та висновків вважаємо за необхідне прояснити наступне:

     Камінський М.М.  не був  засновником союзу п’ятидесятницьких церков в Україні,  як це подається центром «Відродження». Піонерами п’ятидесятницького руху та засновниками церков і об’єднань на українських землях були Іван Герис, Густав Шмідт, Артур Бергольц, Іван Воронаєв  та інші брати.

     Камінський М.М. згідно рішення Комітету ЦХВЄУ від 12.12.2012р. є позбавленим сану єпископа. Вважаємо, що  його участь в вищеозначеному заході має розцінюватися як дії приватної особи, а не «засновника п’ятидесятницького союзу».

     Користуючись нагодою наголошуємо, що Комітет єпископів ЦХВЄУ не змінив ставлення до діяльності В.Мунтяна і  залишається на позиції озвученій в Заяві від 24.07.2013 та Зверненні  від  25 квітня 2016р.

     «Ми рішуче заявляємо про наше відмежування від вчення і діяльності В. Мунтяна (Духовний центр «Відродження») та про те, що він не має жодного відношення до Церкви ХВЄ України.

     Закликаємо всіх християн остерігатись цього діяча, беручи до уваги застереження Апостола Павла: «Ввійдуть між вас вовки люті, що отари щадить не будуть, і будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою» (Дії 20:29-30)» – витяг із Заяви Комітету єпископів ЦХВЄУ від 24.07.2013р.

     «Користуючись нагодою, хочемо повторно наголосити, що і Володимир Мунтян, який очолює релігійну організацію «Відродження», іде тим же шляхом, що і Сандей Аделаджа. Застерігаємо віруючих людей від цих діячів, щоб не бути обдуреними та духовно зруйнованими (Звернення Глав євангельських церков України щодо діяльності Сандея Аделаджі від 25 квітня 2016р.)

Прес-служба ЦХВЄУ

Попередня У Богуславі провели табір «Шлях переможця»
Наступна «Якби мене запитали: чи хочу я замість усього, що досягла з Богом, мати руки, я б сказала, що ні» – Лєна-Марія Клінгвалл

Вам також може сподобатися

Новини братерства

«Сила і порядність – одежа її, і весело дивиться вона у майбутнє»

20 січня відбулося звітне засідання комітету жіночого віділу Церкви ХВЄ України. Проходило воно в Ірпіні у домі Маргарити Федорчук. Три місяці тому Бог покликав чоловіка сестри Рити у Свої чудові оселі, але його дім і надалі відчинений для дітей Божих.

Новини братерства
Новини братерства

На допомогу людям у м. Сватове після диверсії одними з перших прибули служителі церкви ХВЄ. Потрібна ваша молитва і підтримка

   Наслідки пожежі на складі боєприпасів, що розпочалася ввечері 29 жовтня у місті Сватове Луганської обл., виявились трагічними. За офіційними даними у результаті диверсії