Жовтень 30, 2012 0 519 Переглядів

Понад 250 сестер з церков Дніпропетровщини взяли участь в сестринській конференції

20 жовтня в  Дніпродзержинській  церкві «Суламіта» відбулася обласна сестринська конференція. Більше ніж  250 сестер з церков Дніпропетровської області не втратили нагоди поміркувати над тим, як Церкві – Нареченій Ісуса готуватися до приходу Жениха.

Конференцію відкрив пастор місцевої церкви Анатолій Малюк. Прочитавши текст з Євангелія від Матвія 14:15-16 – «А коли настав вечір, підійшли Його учні до Нього й сказали: «Тут місце пустинне, і година вже пізня; відпусти народ – хай по селах розійдуться і куплять поживи собі». А Ісус їм сказав: «Непотрібно відходити їм – нагодуйте їх ви!», Анатолій Олексійович наголосив на трьох важливих істинах. По-перше, Ісус показав, що Його посольство – від Небесного Отця. По-друге, коли роздаєш поживу – кошики будуть повні, і народ їстиме і насититься. І по-третє, той, хто роздає, сам буде мати хліба вдосталь і переживе особливе Боже благословення.
Лідія Галенко, відповідальна за жіноче служіння в місцевій церкві, привітала делегаток конференції і закликала повернутися до першої любові, коли вони ще тільки пізнали Господа.
Гостя з Одеси Олена Васильченко говорила про взаємовідносини, наголосивши на важливості прощення. А вчасно простити може тільки м’яке серце, наповнене любов’ю. Прощення – це ключ в Царство Боже, ключ до благословенного життя. Прощення – це багато друзів… Вражаюче особисте свідчення Олени Андріївни дуже вплинуло на сестер і сягнуло глибин душі кожної присутньої.
Світлана Олександрівна Заворотько, також з м. Одеси, говорила про відкинення – стан, з яким доводиться стикатися чи не кожній людині. Єдиний вихід для такої людини – зануритися у Слово Боже і шукати потіхи в Ісусі Христі. «Тільки від Бога чекай у мовчанні, о душе моя», – казав Давид (Пс. 62:1). А він знав, про що говорив, адже тема відкинення була йому добре знайома.
«Думка – сходинка до гріха чи до Божої благодаті?» – таку тему порушила Ганна Собко з м. Городка на Хмельниччині. За основу для роздумів Ганна Василівна взяла 22-й розділ Книги Чисел. Доречною ілюстрацією до теми послужило особисте свідчення сестри.
Відповідальна за жіноче служіння на Дніпропетровщині Ольга Трюхан закликала сестер до праці, бо віра без діл, як відомо, мертва. Кожній людині Бог дає таланти, і їх треба використовувати, щоб, як мудрі дівчата з 25-го розділу Євангелія від Матвія, увійти на весільну гостину, яку Бог готує для Свого Сина.
Ольга Вікторівна детально розповіла про структуру соціального служіння жіночого відділу, закликаючи сестер знайти себе в служінні Богу і реалізувати таланти, за які Він від кожної зажадає звіту.
Насамкінець до делегаток конференції звернувся старший пресвітер обласного об’єднання церков ХВЄ Дніпропетровщини єпископ Михайло Мокієнко. Він закликав сестер наслідувати біблійні приклади жінок віри і, зацитувавши тексти з Божого Слова (1 Сол. 1:6, Дії 17:16, Гал. 3:28-29, Рим. 8:17), заохотив з вірою і надією завжди довіряти Господу, бути вірними у служінні, яке доручив їм Ісус. «Бог для того став Людиною, щоб ми були синами і доньками Його».
Щира, сердечна подяка Господу наприкінці конференції полинула до Небесного Престолу. З нами був Ісус, і ми це відчували.
Ольга Трюхан.

Попередня Делегація РДС взяла участь в місіонерській конференції в Чехії
Наступна У Львові відбулося урочисте відкриття Дому Молитви Церкви "Голгофа"

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: березень 2015 року

    До вашої уваги деякі події березня – робочі поїздки та зустрічі Михайла Паночка в Україні та закордоном, які на наш погляд, заслуговують окремого висвітлення

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: січень-лютий 2017

Два перших місяці року традиційно є одними з найбільш насичених у календарі Михайла Паночка. Святкові різдвяні дні старший єпископ проводить буквально на колесах переїджаючи від одного зібрання до іншого.

Новини братерства

Служителі дитячого служіння провели звітну конференцію

21-22 листопада 2014 року на базі Київського біблійного інституту пройшла чергова звітна конференція працівників відділу дитячого служіння ЦХВЄУ.