Жовтень 30, 2012 0 333 Переглядів

Понад 250 сестер з церков Дніпропетровщини взяли участь в сестринській конференції

20 жовтня в  Дніпродзержинській  церкві «Суламіта» відбулася обласна сестринська конференція. Більше ніж  250 сестер з церков Дніпропетровської області не втратили нагоди поміркувати над тим, як Церкві – Нареченій Ісуса готуватися до приходу Жениха.

Конференцію відкрив пастор місцевої церкви Анатолій Малюк. Прочитавши текст з Євангелія від Матвія 14:15-16 – «А коли настав вечір, підійшли Його учні до Нього й сказали: «Тут місце пустинне, і година вже пізня; відпусти народ – хай по селах розійдуться і куплять поживи собі». А Ісус їм сказав: «Непотрібно відходити їм – нагодуйте їх ви!», Анатолій Олексійович наголосив на трьох важливих істинах. По-перше, Ісус показав, що Його посольство – від Небесного Отця. По-друге, коли роздаєш поживу – кошики будуть повні, і народ їстиме і насититься. І по-третє, той, хто роздає, сам буде мати хліба вдосталь і переживе особливе Боже благословення.
Лідія Галенко, відповідальна за жіноче служіння в місцевій церкві, привітала делегаток конференції і закликала повернутися до першої любові, коли вони ще тільки пізнали Господа.
Гостя з Одеси Олена Васильченко говорила про взаємовідносини, наголосивши на важливості прощення. А вчасно простити може тільки м’яке серце, наповнене любов’ю. Прощення – це ключ в Царство Боже, ключ до благословенного життя. Прощення – це багато друзів… Вражаюче особисте свідчення Олени Андріївни дуже вплинуло на сестер і сягнуло глибин душі кожної присутньої.
Світлана Олександрівна Заворотько, також з м. Одеси, говорила про відкинення – стан, з яким доводиться стикатися чи не кожній людині. Єдиний вихід для такої людини – зануритися у Слово Боже і шукати потіхи в Ісусі Христі. «Тільки від Бога чекай у мовчанні, о душе моя», – казав Давид (Пс. 62:1). А він знав, про що говорив, адже тема відкинення була йому добре знайома.
«Думка – сходинка до гріха чи до Божої благодаті?» – таку тему порушила Ганна Собко з м. Городка на Хмельниччині. За основу для роздумів Ганна Василівна взяла 22-й розділ Книги Чисел. Доречною ілюстрацією до теми послужило особисте свідчення сестри.
Відповідальна за жіноче служіння на Дніпропетровщині Ольга Трюхан закликала сестер до праці, бо віра без діл, як відомо, мертва. Кожній людині Бог дає таланти, і їх треба використовувати, щоб, як мудрі дівчата з 25-го розділу Євангелія від Матвія, увійти на весільну гостину, яку Бог готує для Свого Сина.
Ольга Вікторівна детально розповіла про структуру соціального служіння жіночого відділу, закликаючи сестер знайти себе в служінні Богу і реалізувати таланти, за які Він від кожної зажадає звіту.
Насамкінець до делегаток конференції звернувся старший пресвітер обласного об’єднання церков ХВЄ Дніпропетровщини єпископ Михайло Мокієнко. Він закликав сестер наслідувати біблійні приклади жінок віри і, зацитувавши тексти з Божого Слова (1 Сол. 1:6, Дії 17:16, Гал. 3:28-29, Рим. 8:17), заохотив з вірою і надією завжди довіряти Господу, бути вірними у служінні, яке доручив їм Ісус. «Бог для того став Людиною, щоб ми були синами і доньками Його».
Щира, сердечна подяка Господу наприкінці конференції полинула до Небесного Престолу. З нами був Ісус, і ми це відчували.
Ольга Трюхан.

Попередня Делегація РДС взяла участь в місіонерській конференції в Чехії
Наступна У Львові відбулося урочисте відкриття Дому Молитви Церкви "Голгофа"

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: вересень 2015

  Робочий розклад Михайла Паночка у вересні був насиченим подіями. Зокрема він здійснив поїздку до Сполучених Штатів Америки, послужив у церквах на Волині, Рівненщині, Львівщині, Одещині та в інших областях України.

Новини братерства

Християни допомагають армії молитвою, продуктами і засобами захисту

«Який важкий!?» – дивуються ті, хто вперше тримає в руках бронежилет військового.  Члени церкви ХВЄ міста Волочиськ , що на Хмельниччині днями закупили три бронежилети 6-го ступеню захисту (вага понад 15 кг). Кожен обійшовся у 4 тис.400 грн. – сума немаленька, як для зібрання в якому трохи більше ста чоловік. Однак залишатися осторонь люди просто не можуть: «Це ж наші хлопці, – кажуть вони. – Та й те, чим можемо допомогти армії, тільки крапля в морі. Найбільша допомога – це молитва».

Новини братерства

Відкрито четвертий набір до Міжнародної місіонерської школи

 З 1 червня по 21 серпня 2015 року стартує спільний проект Київського Біблійного інституту та місії «Світло для народів» (Швеція) – Міжнародна місіонерська школа. Вже вчетверте  молоді служителі Церкви християн віри євангельської України та зарубіжжя будуть здобувати освіту, мета якої…