Березень 13, 2012 2 341 Переглядів

Сила Божого покликання

У структурі жіночого відділу, що діє в Церкві ХВЄ України, минулого року сталися зміни. Щоб ознайомити сестер з новими напрямками праці, у церкві с. Карнаватки Криворізького району Дніпропетровської області 15 лютого 2012 року відбулася з’їзна жіноча конференція. Участь у ній взяли близько 100 представниць церков «Вефіль», «Еммануїл», «Скинія», «Живі води», а також церков із приміських сіл Кривого Рогу – Глеєватки, Лозоватки, Новогригорівки, Новополля, Апостолова, Ниви Трудової тощо.

Пастор Карнаватської церкви Сергій Степанченко звернувся до сестер з підбадьорливим словом, наголосивши, що всі вони – помічниці, усі мають цей чудовий і гідний поваги статус жінки-християнки, а потім благословив сестер у молитві.
Відповідальна за жіноче служіння у церкві «Вефіль» Наталя Кравець побудувала своє звернення до конференції на основі тексту з 1 Сол. 5:16-18, зокрема на заохоті завжди радіти. І підкреслила важливість повної довіри Богу незважаючи на випробування і страждання.
Антоніна Димитрієва нагадала присутнім, що всі християни – посланці Божі, вибрані дивовижним чином, і кожен має від Бога свою місію.
Лекція Данути Мельник «Вибрана і покликана Богом» продовжила тему. Для того, щоб кожен з нас зміг виконати своє покликання, Бог дав усе необхідне. Наша відповідальність – розкривати і розвивати свої дари, а це – процес, а не справа якоїсь миті.
Оленка Ганчар і Оля Тройчак поділилися своїм враженнями від навчання в Київському біблійному інституті, закликаючи сестер вчитися біля ніг Христа. Присутні на конференції браття звершили молитву благословення за всіх сестричок, які навчаються в КБІ, а таких уже шестеро.
Світлана Овчаренко заохотила сестер впроваджувати в церквах програму «Мудрість матері», а відповідальна за жіноче служіння в Дніпропетровській області Ольга Трюхан закликала до праці в таких сферах, як служіння дітям, реабілітаційні центри і тюрми, багатодітні і малоймущі сім’ї, люди похилого віку.
Усе на конференції – псалми прославлення, щира молитва, настанови і свідчення перепліталися однією головною думкою про силу Божого покликання для кожної християнки.
Заключне слово виголосила відповідальна за жіноче служіння в Миколаївській області Лідія Іванченко. Вона говорила про благословення всіх сестер на діло Боже, закликала бути ревними і вірними Богові, првносячи плід духа, служачи людям на цій землі.
Антоніна Димитрієва.

Попередня Церква села Карпилівка привітала свого пастора з ювілеєм
Наступна Євангельські Церкви висловили подяку Президенту та депутатам за заборону пропаганди цигарок

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

«Над усе, що лише стережеться…»

    У Луцьку у церкві «Віфанія» відбулася конференція за участю сестер з церков ХВЄ Волинської області. Спікером було запрошено відповідальну за інформаційне служіння жіночого відділу ЦХВЄ України Людмилу Бендус. Вона поділилася із сестрами роздумами з важливої теми: «Думки та слова. Їхня роль у нашому житті».

Відділ сестринського служіння

Щаслива жінка – здорова жінка: про те, як залишатись такою сестрам розповіла акушер-гінеколог Анна Савочкіна (ФОТО)

У Києві на базі церкви «Філадельфія»  відбулася Всеукраїнська жіноча  конференція  «Здоров’я жінки» за участю відомого серед християн акушера-гінеколога Анни Савочкіної.

Відділ сестринського служіння

Емоції, почуття та їх наслідки. Як справлятися?

У суботу, 20 квітня, в молитовному домі церкви «Філадельфія» зібралися жінки з  помісних церков християн віри євангельської міста Києва. Говорили про те, що, як відмітила Світлана Каленик, розпочинаючи конференцію, близьке кожній жінці – про емоційне виявлення наших переживань, настроїв та відчуттів.