Березень 13, 2012 0 453 Переглядів

Багатовекторність жіночого служіння

Жіноче служіння в Україні багатовекторне. Це і молитовний та соціальний напрямки, і праця у сфері освіти і душеопікунства, і милосердя та доброчинність. Про повноцінний розвиток усіх напрямків насамперед дбає відповідальна за жіноче служіння в Україні Віра Деркач.
У лютому разом із сестрами з жіночого комітету Людмилою Степанченко і Зоєю Виборною вона взяла участь у жіночій конференції на тему «Сила Моя звершується в немочі», організованій у церкві ХВЄ на вулиці Кар’єрній у Києві, відвідала сестер у Львові – на конференції «Святість Бога у нашому житті».
Інтерв’ю сестер на «Світлому радіо» стало чудовим свідченням дії Божої благодаті в житті кожного, хто посвятив себе Богові. Благословенням для незаміжніх сестричок стала зустріч з Вірою Іванівною, організована в київській церкві «Фавор». Плідною і цікавою виявилася також зустріч представниць жіночого комітету із місіонеркою Хезер Едвардс .
Наслідком справжньої віри зажди були добрі справи, адже віра без діл, як відомо, мертва. Натомість жива віра в живого Бога завжди знайде сферу, яка потребує її добрих діл.
Віра Іванівна  і її сестри це не тільки розуміють – вони цим живуть. За два тижні лютого вони побували  в будинку для людей похилого віку в Рівненській області, у тамтешній в’язниці – і старенькі люди, і ув’язнені особливо гостро потребують  Доброї  Звістки.
Не тільки духовну, а й матеріальну допомогу отримали деякі сім’ї Рівненщини. А ще Віра Деркач зустрілася з представниками місцевої влади Рокитнівського району Рівненської області – ця зустріч закінчилася спільною молитвою.
Приїжджаючи в Україну, Віра Іванівна старається не оминати увагою заслужену художницю України з м. Свердловська Луганської області Катерину Литовченко.  Катерина такої уваги дуже потребує – паралізована внаслідок давньої травми жінка творить свої картини, тримаючи олівець в губах, і вдячна Богові за кожну спільність, кожне добре слово, кожну краплинку турботи і любові. Тож і цього року сестра Віра побувала у Каті в гостях. А принагідно відвідала тамтешній дитячий притулок.
Це добрий приклад для наслідування. У кожній області є сфери, які потребують умілих жіночих рук, щирого й милосердного серця і Божої любові. А хто, як не ми, дорогі сестри, зможе явити світові добро і любов милосердного Бога.

Попередня "Каміння кричатиме" або як можна виконати Велике Доручення?
Наступна Євангелізація в служінні дітям

Вам також може сподобатися

Відділ сестринського служіння

Календар  сестринського  служіння: Волинь, лютий 2020

У церквах Волині плідно розвиваються всі напрямки служіння, у тому числі й жіноче.

Відділ сестринського служіння

Сестри з церков Києва та області провели конференцію на тему: «Хто я?» (ФОТО)

Сестринські конференції за участю сестер із п’ятидесятницьких церков Києва та області вже стали гарною традицією. Чергова з них мала тему: «Хто я?»

Відділ сестринського служіння

Служіння милосердя – надія на виживання суспільства

У кожній церкві ХВЄ в Україні, де працює жіночий відділ, особливо активно ведеться соціальна робота. Церква «Віра, надія і любов» з м. Коростеня Житомирської області – не виняток.