Лютий 21, 2012 0 442 Переглядів

Багатовекторність жіночого служіння

Жіноче служіння в Україні багатовекторне. Це і молитовний та соціальний напрямки, і праця у сфері освіти і душеопікунства, і милосердя та доброчинність. Про повноцінний розвиток усіх напрямків насамперед дбає відповідальна за жіноче служіння в Україні Віра Деркач.
У лютому разом із сестрами з жіночого комітету Людмилою Степанченко і Зоєю Виборною вона взяла участь у жіночій конференції на тему «Сила Моя звершується в немочі», організованій у церкві ХВЄ на вулиці Кар’єрній у Києві, відвідала сестер у Львові – на конференції «Святість Бога у нашому житті».
Інтерв’ю сестер на «Світлому радіо» стало чудовим свідченням дії Божої благодаті в житті кожного, хто посвятив себе Богові. Благословенням для незаміжніх сестричок стала зустріч з Вірою Іванівною, організована в київській церкві «Фавор». Плідною і цікавою виявилася також зустріч представниць жіночого комітету із місіонеркою Хезер Едвардс .
Наслідком справжньої віри зажди були добрі справи, адже віра без діл, як відомо, мертва. Натомість жива віра в живого Бога завжди знайде сферу, яка потребує її добрих діл.
Віра Іванівна  і її сестри це не тільки розуміють – вони цим живуть. За два тижні лютого вони побували  в будинку для людей похилого віку в Рівненській області, у тамтешній в’язниці – і старенькі люди, і ув’язнені особливо гостро потребують  Доброї  Звістки.
Не тільки духовну, а й матеріальну допомогу отримали деякі сім’ї Рівненщини. А ще Віра Деркач зустрілася з представниками місцевої влади Рокитнівського району Рівненської області – ця зустріч закінчилася спільною молитвою.
Приїжджаючи в Україну, Віра Іванівна старається не оминати увагою заслужену художницю України з м. Свердловська Луганської області Катерину Литовченко.  Катерина такої уваги дуже потребує – паралізована внаслідок давньої травми жінка творить свої картини, тримаючи олівець в губах, і вдячна Богові за кожну спільність, кожне добре слово, кожну краплинку турботи і любові. Тож і цього року сестра Віра побувала у Каті в гостях. А принагідно відвідала тамтешній дитячий притулок.
Це добрий приклад для наслідування. У кожній області є сфери, які потребують умілих жіночих рук, щирого й милосердного серця і Божої любові. А хто, як не ми, дорогі сестри, зможе явити світові добро і любов милосердного Бога.

Попередня "Богослужбова практика Церкви ХВЄ України. Посібник для служителя"
Наступна 2012 – РІК МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Час відкриттів та зцілення душі і тіла – нотатки із Всеукраїнської сестринської конференції

    Рiчна конференція жіночого служiння УЦХВЄ відбулася з 13 по 16 червня 2017 р. на території християнської бази відпочинку «Азовський маяк», що неподалік Мелітополя. Під час богослужінь, семінарів та навчальних секцій сестри…

Новини братерства

«Закликаємо всіх християн остерігатися цього діяча» – заява прес-служби ЦХВЄУ

Зважаючи на те, що в електронних медіа зусиллями духовного центру «Відродження» було поширено інформацію щодо участі Камінського М.М. в церемонії …

Новини братерства

Михайло Паночко звернувся до Глави УПЦ Онуфрія з проханням щодо звільнення заручників

17 листопада 2016 р. старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко звернувся до Глави УПЦ (МП) митрополита Онуфрія (Березовського) з проханням задіяти авторитет і вплив православної церкви…