Лютий 21, 2012 0 393 Переглядів

Багатовекторність жіночого служіння

Жіноче служіння в Україні багатовекторне. Це і молитовний та соціальний напрямки, і праця у сфері освіти і душеопікунства, і милосердя та доброчинність. Про повноцінний розвиток усіх напрямків насамперед дбає відповідальна за жіноче служіння в Україні Віра Деркач.
У лютому разом із сестрами з жіночого комітету Людмилою Степанченко і Зоєю Виборною вона взяла участь у жіночій конференції на тему «Сила Моя звершується в немочі», організованій у церкві ХВЄ на вулиці Кар’єрній у Києві, відвідала сестер у Львові – на конференції «Святість Бога у нашому житті».
Інтерв’ю сестер на «Світлому радіо» стало чудовим свідченням дії Божої благодаті в житті кожного, хто посвятив себе Богові. Благословенням для незаміжніх сестричок стала зустріч з Вірою Іванівною, організована в київській церкві «Фавор». Плідною і цікавою виявилася також зустріч представниць жіночого комітету із місіонеркою Хезер Едвардс .
Наслідком справжньої віри зажди були добрі справи, адже віра без діл, як відомо, мертва. Натомість жива віра в живого Бога завжди знайде сферу, яка потребує її добрих діл.
Віра Іванівна  і її сестри це не тільки розуміють – вони цим живуть. За два тижні лютого вони побували  в будинку для людей похилого віку в Рівненській області, у тамтешній в’язниці – і старенькі люди, і ув’язнені особливо гостро потребують  Доброї  Звістки.
Не тільки духовну, а й матеріальну допомогу отримали деякі сім’ї Рівненщини. А ще Віра Деркач зустрілася з представниками місцевої влади Рокитнівського району Рівненської області – ця зустріч закінчилася спільною молитвою.
Приїжджаючи в Україну, Віра Іванівна старається не оминати увагою заслужену художницю України з м. Свердловська Луганської області Катерину Литовченко.  Катерина такої уваги дуже потребує – паралізована внаслідок давньої травми жінка творить свої картини, тримаючи олівець в губах, і вдячна Богові за кожну спільність, кожне добре слово, кожну краплинку турботи і любові. Тож і цього року сестра Віра побувала у Каті в гостях. А принагідно відвідала тамтешній дитячий притулок.
Це добрий приклад для наслідування. У кожній області є сфери, які потребують умілих жіночих рук, щирого й милосердного серця і Божої любові. А хто, як не ми, дорогі сестри, зможе явити світові добро і любов милосердного Бога.

Попередня "Богослужбова практика Церкви ХВЄ України. Посібник для служителя"
Наступна 2012 – РІК МОЛИТВИ ПРО УКРАЇНУ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: грудень-2016

   У році, що минув, українські євангельські церкви  уперше святкували Різдво Христове разом із більшістю християн Європи та світу – 25 грудня. А для старшого єпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка грудень став ще й першим у якості Головуючого у ВРЦіРО.

Новини братерства

У церквах ХВЄ тривають звітно-виборні конференції: на Рівненщині та Житомирщині обрано нових старших пресвітерів

У грудні-січні стартував період звітно-виборних конференцій обласних об’єднань УЦХВЄ, які триватимуть до березня 2018 р.

Новини братерства

«Що обіцяли, Боже, Тобі біля води в серці своїм дай зберегти на всі роки»

У першу суботу серпня, на Кресівському водосховищі, що неподалік від дамби (м. Кривий Ріг) відбулося урочисте зібрання – святе водне хрещення. У ньому взяли участь майже всі п’ятидесятницькі церкви міста – більше 1000 віруючих прийшли привітати охрещених.