Липень 6, 2012 0 377 Переглядів

«Доля України не в руках політиків, а в руках Ісуса Христа»

– зауважив старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко на відкритті ювілейного XV Всеукраїнського фестивалю християнської молоді, який розпочався у четвер, 5 липня, поблизу міста Малину,  що на Житомирщині.

Серед почесних гостей були представники влади, служителі помісної греко-католицької церкви, науковці, громадські діячі, а також служителі ЦХВЄУ, які висловлювали привітання, побажання та слова настанови для молоді. Зокрема, завідуючий у справах релігій Житомирської області Олександр Пивоварський побажав молоді завжди бути такими ж активними, відзначивши великий вклад п’ятидесятницької церкви у соціальну сферу нашої країни. Його думку продовжив Віктор Єленський, доктор філософських наук, Президент Української асоціації релігійної свободи, який зауважив, що християнин винятково уважний до злободенних питань і справедливий у своїх діях та рішеннях. “Справедливість – це те, що шукає кожна людина, а християнство – це завжди вибір, це вогонь, якого всьому світу замало», – запевнив пан Віктор.
Постійний гість фестивалю, голова експертної комісії з питань моралі Василь Костицький, зауважив, що Україна має прокинутися у духовному та моральному плані. «Господь дав людині творчість не для зла, а на добро, – зауважив він. – Ми часто забуваємо про це. Бажаю, щоб те, чим наділив вас Творець, ви використовували задля слави Божої». 
Історію про Йосифа, який завжди залишався вірним Господу, незважаючи на обставини, які траплялись в його житті, нагадав молоді старший пресвітер ЦХВЄ Дніпропетровщини Михайло Мокієнко. «Життя Йосипа було непростим, але його руки залишились міцними. Тож і ви, дорога молодь, залишайтесь міцними у своїй вірі, стійко тримайтесь Христа», – побажав Михайло Михайлович.
«Я не вірю в трагічний кінець для України. Я вірю, що Бог готує щось особливе для нашої країни. Оскільки доля України не в руках політиків, а в руках Ісуса Христа», – зазначив Михайло Паночко, підсумовуючи відкриття фестивалю.
Впродовж цілого тижня на молодь чекають богослужіння, навчальні лекції, дискусії, тематичні секції, круглі столи, а також мистецькі, музичні і спортивні заходи. У рамках заходу відбуватимуться  презентації соціальних, благодійних, місійних проектів та організацій, які діють у Церкві. Особливим очікуванням є відкриття Міжнародного місіонерського центру, що є спільним проектом церков України та Південної Кореї.
Про свої враження та очікування говорять учасники фестивалю:
    Олена та Поліна, 17 та 20 років, м. Ізмаїл: «Ми приїхали виключно заради зібрань. Ще хочемо поспілкуватися з молоддю, познайомитися з новими людьми, зустрітися із старими друзями. На майбутніх з’їздах хотілося б бачити більше закордонних гостей».
Роман, 34 роки, м. Рівне: «Я вже всьоме у Малині. Від початку не пропускав жодного з’їзду. На мою думку, тут нічого не треба вдосконалювати. Польові умови молоді в цілому подобаються. Малин для мене – величезне благословення та натхнення. Тут відпочиваєш і тілом, і душею».     
Роман, 17 років, м. Миколаїв: «Перший раз у Малині. Хочу від Малину цього року отримати духовне наповнення та особисті настанови».
Анна, 18 років, м. Запоріжжя: «Дуже подобається у Малині. Жадаю духовних змін».       
Маркіян, 19 років, м. Львів: «Попередніх декілька років я не мав можливості приїжджати. Цікаво подивитися, що змінилося за цей час. Хочу подивитися на якість служінь та кількість учасників».

Прес-центр ЦХВЄУ               


Попередня «А я та дім мій будемо служити Господеві!»
Наступна Щоби утримувати молодь в церквах, треба навчати їх лідерству

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На Полтавщині розпочато навчання за програмою “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”

18 лютого 2012 р. в м. Полтаві, в приміщенні центральної церкви “Нове Життя” Полтавського обласного об’єднання церков ХВЄП відбулося перше заняття за навчальною програмою “Засади віровчення Церкви ХВЄ України”

Новини братерства

Звернення членів ВРЦіРО до Верховної Ради України на підтримку медичної реформи

Український парламент розглядає законопроекти, спрямовані на реформу системи охорони здоров’я в нашій державі. Звертаємося до вас з проханням підтримати цю реформу, адже вона є однією з ключових для подальшого…

Новини братерства

Михайло Паночко: «Висловлюємо співчуття сім’ям загиблих братів служителів церкви ХВЄ у Слов’янську»

   «Стало відомо від наших братів з Донеччини, що від рук сепаратистів загинули два диякони церкви ХВЄ «Преображення Господнє» м. Слов’янськ…