Лютий 20, 2013 0 567 Переглядів

“Благовістя має прийти в кожен населений пункт до кожної людини в Україні” – Олександр Попчук

14 – 15 лютого 2013 року на базі Київського біблійного інституту проходила зустріч відповідальних за благовістя в обласних об”єднаннях ЦХВЄУ.

Основними завданнями зустрічі були: аналіз зробленої у 2012 році роботи, обмін успішним досвідом та узгодження планів роботи на поточний рік. До учасників зустрічі зі словом наставлення та підбадьорення звернулися старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та його заступник Микола Синюк.
“Звіти відповідальних в областях показали, що праця Господня шириться і не зупиняється, Церква старається проникнути у всі сфери життя, поширювати Євангеліє для всіх людей – каже відповідальний за відділ благовістя в ЦХВЄУ Олександр Попчук. – Для цього ми ставимо перед собою наступні завдання: прийти з благовістям у кожен населений пункт і в кожен навчальний заклад, де євангельска звістка ще не була звіщена, а також  звершувати особисте благовістя – розповісти про спасіння у Христі хоча б одній людині кожного дня”.  

Служителі спланували обласні та регіональні конференції благовісників, що будуть проводитись у цьому році, а також розглянули інші організаційні питання. На завершення зустрічі була звершена спільна молитва за служителів – благовісників у всіх обласних об”єднаннях ЦХВЄУ.

Попередня Про особливості духовного життя сучасної молоді ЦХВЄУ говорили під час чергової зустрічі молодіжні лідери.
Наступна Служіння милосердя – надія на виживання суспільства

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Відбулася 18-та Конференція дитячих служителів СНД

«Служіння дітям, служіння з дітьми, служіння дітей» – такою була концепція 18 конференції працівників дитячого служіння, що проходила з 14 по 17 вересня в м. Одеса. На конференцію зібралися лідери дитячого служіння церков християн віри євангельської з країн СНД.

Новини братерства

В Івано-Франківську вручили дипломи докторам богослов’я та служіння

Останній день літа 2018 року став одним із знакових для

Новини братерства

Церкви Києва та області – 2014 був роком будівництва, благодійності і благовістя

   14 березня 2015 р. відбулося одразу дві річні звітні конференції –  Київського обласного об’єднання церков  та Київського міського об’єднання церков ЦХВЄУ.