Лютий 20, 2013 0 620 Переглядів

“Благовістя має прийти в кожен населений пункт до кожної людини в Україні” – Олександр Попчук

14 – 15 лютого 2013 року на базі Київського біблійного інституту проходила зустріч відповідальних за благовістя в обласних об”єднаннях ЦХВЄУ.

Основними завданнями зустрічі були: аналіз зробленої у 2012 році роботи, обмін успішним досвідом та узгодження планів роботи на поточний рік. До учасників зустрічі зі словом наставлення та підбадьорення звернулися старший єпископ ЦХВЄУ Михайло Паночко та його заступник Микола Синюк.
“Звіти відповідальних в областях показали, що праця Господня шириться і не зупиняється, Церква старається проникнути у всі сфери життя, поширювати Євангеліє для всіх людей – каже відповідальний за відділ благовістя в ЦХВЄУ Олександр Попчук. – Для цього ми ставимо перед собою наступні завдання: прийти з благовістям у кожен населений пункт і в кожен навчальний заклад, де євангельска звістка ще не була звіщена, а також  звершувати особисте благовістя – розповісти про спасіння у Христі хоча б одній людині кожного дня”.  

Служителі спланували обласні та регіональні конференції благовісників, що будуть проводитись у цьому році, а також розглянули інші організаційні питання. На завершення зустрічі була звершена спільна молитва за служителів – благовісників у всіх обласних об”єднаннях ЦХВЄУ.

Попередня Про особливості духовного життя сучасної молоді ЦХВЄУ говорили під час чергової зустрічі молодіжні лідери.
Наступна Служіння милосердя – надія на виживання суспільства

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Михайло Паночко: звертаюся до кожного з молитовною ініціативою – стати людьми заступницької молитви та носіями Божого миру

Дорогі брати та сестри!   Ситуація, що складається в Україні викликає в нас велике занепокоєння…

Новини братерства

Пам’ятайте наставників ваших: відійшов у вічність старійшина братерства Василь Миколайович Сарафінчан

19 квітня 2020 року відійшов до Вічних осель старійшина п’ятидесятницького

Новини братерства

Волинське об’єднання церков ХВЄ представило свою інтернет-сторінку

3 квітня 2012 року в інтернет-просторі з’явився сайт ще одного обласного об’єднання Церкви ХВЄ України — Волинського.