Жовтень 4, 2012 0 290 Переглядів

Старший єпископ ЦХВЄУ обговорив з директором Іnternational Aid Trust перспективи подальшої співпраці

2 жовтня 2012 року старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Степанович Паночко провів зустріч з Бернардом Кокером, засновником і виконавчим директором Іnternational Aid Trust, благодійної організації, що працює з українськими партнерами з 1991 року.
Під час зустрічі було обговорено стан християнських церков Великої Британії та України, виклики та можливості англійських та укрїнських партнерів у задоволенні потреб цільових груп населення до яких спрямована діяльність Іnternational Aid Trust, а також ідеї щодо перспективних напрямків роботи.

Михайло Степанович висловив подяку колективу, волонтерам та всім партнерам організації, чия участь дозволяє їй одночасно проводити ряд маштабних соціальних проектів в багатьох країнах світу.

Попередня В Полицях святкували 90 річницю Церкви
Наступна Педрада відділу дитячого служіння спланувала подальшу роботу

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Серед суспільних інституцій українці найбільше довіряють Церкві

   На сьогодні серед інститутів влади і суспільства найбільшою довірою громадян користується Церква. Такі дані наводить компанія Research & Branding Group за результатами дослідження громадської думки жителів України

Новини братерства

У Кузнецовську відбулося святе водне хрещення

 У той час, коли в одній частині України руїна, кров і гинуть люди, в іншій частині – мир і спокій.  13 липня на Рівненщині, на березі річки Стир відбулося святе водне хрещення нових членів церкви ХВЄ міста Кузнецовська.

Новини братерства

Служителі нової церкви «Соборна» розповіли про те, як їм вдається організовувати служіння

Для Київського обласного об’єднання церков ХВЄ 2016 рік увійшов в історію черговою приємною подією – відкриттям церкви «Соборна»…