Жовтень 4, 2012 0 255 Переглядів

Старший єпископ ЦХВЄУ обговорив з директором Іnternational Aid Trust перспективи подальшої співпраці

2 жовтня 2012 року старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Степанович Паночко провів зустріч з Бернардом Кокером, засновником і виконавчим директором Іnternational Aid Trust, благодійної організації, що працює з українськими партнерами з 1991 року.
Під час зустрічі було обговорено стан християнських церков Великої Британії та України, виклики та можливості англійських та укрїнських партнерів у задоволенні потреб цільових груп населення до яких спрямована діяльність Іnternational Aid Trust, а також ідеї щодо перспективних напрямків роботи.

Михайло Степанович висловив подяку колективу, волонтерам та всім партнерам організації, чия участь дозволяє їй одночасно проводити ряд маштабних соціальних проектів в багатьох країнах світу.

Попередня В Полицях святкували 90 річницю Церкви
Наступна Педрада відділу дитячого служіння спланувала подальшу роботу

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Регіональна молодіжна конференція: Бог навчає вибирати правильно

Ми живемо в особливий час, коли у молодих людей є безліч можливостей для самовираження, і так само багато є «підводних течій», що прагнуть відволікти, віднести вбік  від обраного Євангельського курсу. Правильно бачити, правильно розуміти і реагувати на події та обставини вчилися учасники конференції.

Новини братерства

У першу неділю листопада в церквах молилися за переслідуваних християн

3 листопада в багатьох церквах здійснювали служіння хліболамання. А також звершили молитву про гнану Церкву у різних куточках світу.

Новини братерства

У Рівному в рамках проекту R-500 провели християнський концерт та акцію «Назустріч Реформації»

     19 листопада 2016 р. у Рівному, в залі міського палацу культури «Текстильник» відбувся презентаційний захід «Назустріч Реформації» за участю євангельських церков Рівного та області.