Жовтень 4, 2012 0 367 Переглядів

Старший єпископ ЦХВЄУ обговорив з директором Іnternational Aid Trust перспективи подальшої співпраці

2 жовтня 2012 року старший єпископ Церкви християн віри євангельської України Михайло Степанович Паночко провів зустріч з Бернардом Кокером, засновником і виконавчим директором Іnternational Aid Trust, благодійної організації, що працює з українськими партнерами з 1991 року.
Під час зустрічі було обговорено стан християнських церков Великої Британії та України, виклики та можливості англійських та укрїнських партнерів у задоволенні потреб цільових груп населення до яких спрямована діяльність Іnternational Aid Trust, а також ідеї щодо перспективних напрямків роботи.

Михайло Степанович висловив подяку колективу, волонтерам та всім партнерам організації, чия участь дозволяє їй одночасно проводити ряд маштабних соціальних проектів в багатьох країнах світу.

Попередня В Полицях святкували 90 річницю Церкви
Наступна Педрада відділу дитячого служіння спланувала подальшу роботу

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Плід, що виростав 20 років – привітати з ювілеєм церкву ХВЄ у Тарасівці прийшла влада і сільська інтелігенція

   Недільний день 18 жовтня 2015 р. видався погожим, як для середини осені. Біля молитовного дому церкви «Надія», ще з ранку було людно… 

Новини братерства

Заява ВРЦіРО за підсумками зустрічі з Головою Верховної Ради України Олександром Турчиновим

Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій, яка упродовж останніх майже трьох місяців, послідовно виступала на захист мирних протестів, проти застосування сили й за покарання винуватих, за підсумками зустрічі…

Новини братерства

Делегація з України візьме участь у Міжнародній місіонерській конференції у Молдові

26 лютого 2020 року у приміщенні Київського біблійного інституту відбулося