Березень 20, 2012 0 341 Переглядів

У м. Тбілісі відбулась зустріч представників п’ятидесятницьких церковних об’єднань та місій

З 16 по 18 березня у рамках налагодження місіонерської співпраці та обміну досвідом у м. Тбілісі відбулась зустріч представників  п’ятидесятницьких церковних об’єднань та місій.
Представники Росії, Узбекистану, Таджикистану, Вірменії, Грузії, Киргизстану, Казахстану, Білорусії, Китаю, Швеції, США разом обговорили питання щодо того, як покращити зусилля на місіонерських полях, щоб досягнути Євангелією Христовою недосягнуті народи.
Зустріч закінчилася спомином страждань і смерті Ісуса Христа – хлібопереломленням і спільною щирою молитвою. Церкву ХВЄ України на зустрічі представляв єпископ Микола Синюк.

Попередня Всеукраїнська Рада Церков заявляє про недоліки Закону про захист персональних даних
Наступна У Хмельницькому з’явилася «Благодать Христа»

Вам також може сподобатися

Новини братерства
Новини братерства

У дев’яти областях України пройшла перша хвиля проекту «День Служіння»

     Соціальний проект «День Служіння», ініційований Церквою християн віри євангельської України, стартував в 9 областях. Зокрема, у Київській, Харківській, Рівненській, Волинській, Чернівецькій, Запорізькій, Полтавській, Тернопільській та  Донецькій…

Новини братерства

Найстаріше село на Гуцульщині святкувало річницю хрещення

28 липня у центрі села Уторопи, Івано-Франківської області зібралося понад дві сотні місцевих жителів. Християнське свято, що проходило під відкритим небом, було організоване сільською громадою ХВЄ (пастор Василь Филищук) за сприяння місцевої сільради.