Червень 14, 2012 0 250 Переглядів

Відбулася зустріч голови НЕК України Василя Костицького з представниками релігійних та громадських організацій Івано-Франківська

В приміщенні Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбулася зустріч голови Національної експертної комісії України Василя Костицького з представниками релігійних та громадських організацій міста та області. Присутні обговорювали тему законодавчої заборони абортів в Україні. Була внесена та підтримана пропозиція прописати в Конституції України положення, яке б законодавчо забороняло переривання вагітності у жінок. Зокрема, прописати положення про те, що “життя людини починається з моменту її зачатття”. Відповідно, коли хтось захоче зробити аборт, то нестиме кримінальну відповідальність за вбивство.
Більше тридцяти представників різних організацій краю підтримали дану ініціативу.
Церкву ХВЄ Івано-Франківщини на зустрічі предсвляли єпископ ЦХВЄ Івано-Франківської області Юрій Веремій та головний редактор християнської молодіжної газети “Рибка” диякон Василь Дерун.
“Два роки тому в Івано-Франківську ми проводили акцію проти абортів, – сказав Юрій Костянтинович, виступаючи на засіданні. – Було надруковано біля 10 тисяч примірників спецвипуску молодіжної газети, в якому була надрукована попереджувальна інформація щодо жахливих наслідків абортів. Також наші волонтери спілкувалися зі студентами вишів, відповідаючи на їхні запитання”.
Прес-служба церкви ХВЄ м. Івано-Франківська

Попередня Місіонерська конференція у Рівному
Наступна Спілкування на острові Хортиця

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Завершилася шоста Міжнародна місіонерська школа: сертифікати отримали студенти із семи країн

23 серпня 2017 р. відбулося урочисте закриття шостої Міжнародної місіонерської школи, яка традиційно проходить на базі Київського біблійного інституту за сприяння місії «Світло для народів» (Швеція).

Новини братерства

Международный конгресс Христиан Веры Евангельской открыт!

ЛЬВОВ, 10 октября 2013 г.  Торжественное открытие Конгресса началось с теплых слов приветствия к братству пятидесятников из разных стран.  Старший епископ ЦХВЕУ Михаил Паночко пожелал, чтобы Господь за время этого конгресса коснулся каждого жаждущего сердца.

Новини братерства

Міжконфесійна хресна хода та богослужіння пройшла на Пасху у Запоріжжі, Херсоні та Дніпропетровську

   Події останніх років об’єднали християн більшості конфесій в Україні. Сьогодні вони мають спільність як у молитві, так і у доброчинній роботі. Так на Великодні свята…