Червень 14, 2012 0 350 Переглядів

Відбулася зустріч голови НЕК України Василя Костицького з представниками релігійних та громадських організацій Івано-Франківська

В приміщенні Івано-Франківської обласної державної адміністрації відбулася зустріч голови Національної експертної комісії України Василя Костицького з представниками релігійних та громадських організацій міста та області. Присутні обговорювали тему законодавчої заборони абортів в Україні. Була внесена та підтримана пропозиція прописати в Конституції України положення, яке б законодавчо забороняло переривання вагітності у жінок. Зокрема, прописати положення про те, що “життя людини починається з моменту її зачатття”. Відповідно, коли хтось захоче зробити аборт, то нестиме кримінальну відповідальність за вбивство.
Більше тридцяти представників різних організацій краю підтримали дану ініціативу.
Церкву ХВЄ Івано-Франківщини на зустрічі предсвляли єпископ ЦХВЄ Івано-Франківської області Юрій Веремій та головний редактор християнської молодіжної газети “Рибка” диякон Василь Дерун.
“Два роки тому в Івано-Франківську ми проводили акцію проти абортів, – сказав Юрій Костянтинович, виступаючи на засіданні. – Було надруковано біля 10 тисяч примірників спецвипуску молодіжної газети, в якому була надрукована попереджувальна інформація щодо жахливих наслідків абортів. Також наші волонтери спілкувалися зі студентами вишів, відповідаючи на їхні запитання”.
Прес-служба церкви ХВЄ м. Івано-Франківська

Попередня Місіонерська конференція у Рівному
Наступна Спілкування на острові Хортиця

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: березень 2016

  Перший весняний місяць у робочому календарі старшого єпископа Михайла Паночка відзначився поїздками по регіонах України. Звітні конференції, навчальні семінари, зустрічі як із главами інших конфесій, посадовцями, так і з простими членами церкви – частина щоденної роботи. Далі інформація про деякі з подій березня.

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: квітень 2015

вітень – місяць Пасхальних святкувань  та діалогу із міжнародними делегаціями. Михайло Паночко провів робочі наради із представниками посольства США, поспілкувався з членами групи фінських християн

Новини братерства

У серці міста Березного з’явиться християнський соціальний центр

У вівторок, 19 березня, у місті Березному відбулася молитва благословення