Червень 14, 2012 0 434 Переглядів

Робоча зустріч працівників відділу освіти

В м. Генічеськ Херсонської області, у приміщенні готелю “Вілла Вікторія”, відбулася робоча зустріч працівників відділу освіти ЦХВЄУ та їхніх сімей.
Спеціальним гостем заходу став пастор Сергій Вінковський з дружиною Оленою.
На урочистому відкритті зустрічі керівник відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк привітав співпрацівників, прочитавши уривок із книги пророка Малахії 2:7.
Віктор Володимирович також вручив пам’ятні подарунки – примірники книги Л. Якобчука «Сто відповідей на сто запитань» – працівникам відділу освіти Віктору Котяшу та Сергію Губені з нагоди здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», а пастор з Канади Віктор Мельничук звершив молитву благословення.
Після того брат Віктор також звернувся зі словом підбадьорення до учасників зустрічі. «Наука – сильний інструмент, який треба віддати в руки Духа Святого. Нам потрібно створювати середовище, в якому проростатиме дар інших», – такою була основна думка служителя.
Спеціальний гість зустрічі пастор Сергій Вінковський порівняв відкриття про Воскресіння Христа в устах християнина з 3D-виміром в історії телебачення, а єпископ ЦХВЄ Херсонщини Олександр Бабінчук зауважив, що охорона від єресей – це одна з основних функцій відділу освіти. «Ми тут зібрані для того, щоб отримати від Бога те, що стане відповіддю для інших», – резюмував служитель.
Після загальної молитви освітяни обговорили впровадження програми «Засади віровчення ЦХВЄУ» в областях.
Наступні два дні були присвячені семінару Сергія Вінковського «Служіння сім’ї: хто повинен служити?», праці над наступним проектом відділу освіти – підручником “Богослужбова практика Церкви ХВЄ України. Посібник для служителя” та спільному відпочинку.
Прес-служба відділу освіти ЦХВЄУ


Попередня Олег Гайдаров: «Якщо твоє покликання – місіонерство, то навіть, залишивши цей шлях, ти не знайдеш кращої дороги»
Наступна Місіонерська конференція у Рівному

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

Звітна зустріч працівників Відділу освіти ЦХВЄУ

   9 грудня 2014 року в приміщенні Київського біблійного інституту відбулася зустріч керівників церковної та академічної освіти ЦХВЄУ.

Відділ освіти

До свого  10-річчя  Полтавська богословська семінарія зняла ролик-презентацію (ВІДЕО)

У травні цього року Полтавська богословська семінарія святкуватиме свій 10-річний ювілей. Великий шлях вже пройдено, багато перемог здобуто. Але це тільки початок, бо й на майбутнє ще дуже багато планів!

Відділ освіти

Київська церква «Ковчег» поблагословила на навчання чергову групу студентів-місіонерів

На базі однієї з найстаріших церков ХВЄ Києва «Ковчег» уже кілька років функціонує місіонерська школа «Ковчег спасіння». 11 лютого 2018р. тут відбулося святкове служіння, під час якого поблагословили на навчання чергову групу студентів.