Червень 14, 2012 0 336 Переглядів

Робоча зустріч працівників відділу освіти

В м. Генічеськ Херсонської області, у приміщенні готелю “Вілла Вікторія”, відбулася робоча зустріч працівників відділу освіти ЦХВЄУ та їхніх сімей.
Спеціальним гостем заходу став пастор Сергій Вінковський з дружиною Оленою.
На урочистому відкритті зустрічі керівник відділу освіти ЦХВЄУ Віктор Вознюк привітав співпрацівників, прочитавши уривок із книги пророка Малахії 2:7.
Віктор Володимирович також вручив пам’ятні подарунки – примірники книги Л. Якобчука «Сто відповідей на сто запитань» – працівникам відділу освіти Віктору Котяшу та Сергію Губені з нагоди здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня «магістр», а пастор з Канади Віктор Мельничук звершив молитву благословення.
Після того брат Віктор також звернувся зі словом підбадьорення до учасників зустрічі. «Наука – сильний інструмент, який треба віддати в руки Духа Святого. Нам потрібно створювати середовище, в якому проростатиме дар інших», – такою була основна думка служителя.
Спеціальний гість зустрічі пастор Сергій Вінковський порівняв відкриття про Воскресіння Христа в устах християнина з 3D-виміром в історії телебачення, а єпископ ЦХВЄ Херсонщини Олександр Бабінчук зауважив, що охорона від єресей – це одна з основних функцій відділу освіти. «Ми тут зібрані для того, щоб отримати від Бога те, що стане відповіддю для інших», – резюмував служитель.
Після загальної молитви освітяни обговорили впровадження програми «Засади віровчення ЦХВЄУ» в областях.
Наступні два дні були присвячені семінару Сергія Вінковського «Служіння сім’ї: хто повинен служити?», праці над наступним проектом відділу освіти – підручником “Богослужбова практика Церкви ХВЄ України. Посібник для служителя” та спільному відпочинку.
Прес-служба відділу освіти ЦХВЄУ


Попередня Олег Гайдаров: «Якщо твоє покликання – місіонерство, то навіть, залишивши цей шлях, ти не знайдеш кращої дороги»
Наступна Місіонерська конференція у Рівному

Вам також може сподобатися

Відділ освіти

Виходить з друку книга Дональда Джі «Духовні дари»

 УВАГА! Розпочався ПЕРЕДПРОДАЖ книги Дональда Джі «Духовні дари»! Не прогавте унікальну

Відділ освіти

Василь Войтович: «Програма «Доктор практичного богослов’я» у ЄТС – перша докторська програма серед вузів ХВЄ України»

Євангельська теологічна семінарія відзначила випуск першої групи докторів  практичного богослов’я. Також тут відбулася церемонія присвоєння звань «Почесний доктор практичного богослов’я» старшим служителям церков і об’єднань ХВЄ.

Відділ освіти

ЄТС запрошує на навчання за програмою «Відкриття церков»

Часто віруючі лякаються слова «місіонер», бо асоціюють його виключно з