Лютий 24, 2016 0 634 Переглядів

Мер Дніпропетровська зустрівся зі служителями християнських церков

19 лютого 2016р. відбулася зустріч священнослужителів, які входять до Ради християнських церков Дніпропетровської області (РХЦ) із мером Дніпропетровська Борисом Філатовим.

      Зустріч була ініційована служителями Ради для обговорення спільного плану дій щодо співпраці церков міста із владою з метою поширення християнських цінностей у суспільстві. Зокрема, пастори запропонували протягом року провести загальноміські служіння на центральній площі міста – на Пасху, на міжнародний День батька, і на День подяки у жовтні. Також мова йшла про те, щоб у міській раді періодично проводити молитовні сніданки.

       Як зазначив старший пресвітер об’єднання церков ХВЄ Дніпропетровської області, єпископ Михайло Мокієнко, який зараз очолює  РХЦ, це була перша зустріч представників церков із діючим мером міста: «Борис Філатов добре сприйняв нашу пропозицію, щоб при міськраді було створено дорадчий орган, у склад якого увійдуть представники від Ради християнських церков, – каже  Михайло Мокієнко. – А також охоче погодився на пропозицію зробити такі зустрічі регулярними».

DSC_7634

       Наступна нарада представників РХЦ із міським головою Дніпропетровська заплановано на березень 2016 р.

      Для довідки. Рада християнських церков Дніпропетровської області була створена у 2012 році.  До її складу входять представники дев’яти  конфесій – ЦХВЄУ, ЄХБ, АСД, УГКЦ,  Харизматична церква Дніпропетровська,  Римо-католицька Церква, УПЦ (КП), Союз вільних церков християн євангельської віри, Німецька Євангельсько-Лютеранська церква.

Попередня Старший єпископ Михайло Паночко: «Зважаючи на обстановку в країні, вважаю, що Всеукраїнська Рада Церков має ініціювати зустріч із Президентом України»
Наступна Громадська рада при МЗС засудила кремлівську пропаганду стосовно релігійної ситуації в Україні

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Слідами сестринської конференції: що відбувається за лаштунками служіння?

  Під час річної сестринської конференції, яка цього року відбулася 13-16 червня у Запорізькій області, традиційно проводиться навчання за напрямками… 

Новини братерства

Новий виклик: психологічна та соціальна реабілітація військових, які повертаються із зони бойових дій, став предметом обговорення пасторів Києва

   У понеділок, 6 жовтня 2014 р., відбулося чергове засідання Київського міського об’єднання ЦХВЄУ. Пастори…

Новини братерства

Віктор Єленський: ” Християнин завжди відстоює справедливість і залишається таким не тільки в церкві “

наша розмова з Президентом «Української асоціації релігійної свободи, відомим соціологом і релігієзнавцем, доктором філософських наук Віктором Єленським…