Листопад 14, 2012 0 392 Переглядів

Старший єпископ ЦХВЄУ зустрічався з Послом Ізраїлю

13 листопада старший єпископ Михайло Паночко прийняв участь в зустрічі посла Ізраїлю Реувен Дін Еля  з священнослужителями Євангельських Церков і об’єднань України, що відбулася в Посольстві Ізраїлю в Києві.
Представники Церков розповіли про щорічну міжцерковну молитву за Ізраїль, що відбулась нещодавно в черговий раз. Унікальність молитви, яка пройшла 13 жовтня 2012 в Києві і в ряді міст України, полягає в тому, що вперше на спільну молитву за Ізраїль зібралися керівники та віруючі євангельських церков різних об’єднань, а також месіанських общин.
Учасники зустрічі обговорили стосунки українського і ізраїльського народу в різні часи. Михайло Степанович розповів,  як у роки Другої світової війни віруючі євангельських церков України рятували від смерті євреїв, переслідуваних німецькими фашистами. Україна займає 4 місце серед країн світу по кількості (більше 2800) праведників світу – відзначення державою Ізраїль неєвреїв, які ризикували життям під час Голокосту, щоб врятувати життя євреям від знищення нацистами.
Стів Вебер, президент Асоціації “Емануїл”, висловив пропозицію створити документальний фільм на основі свідчень українських Праведників світу. Посол Ізраїлю пан Реувен Дін Ель підтримав таку пропозицію і пообіцяв сприяння у цій добрій справі.
“Зустрічі на такому рівні сприяють взаєморозумінню і дають надію на подальшу співпрацю в різних сферах життя українського та ізраїльського народів” – сказав Михайло Степанович по завершенню зустрічі.

Фото із сайту Посольства Ізраїлю в Україні.

Попередня В Москві відбулося засідання комітету МАХВЄ
Наступна Олександрійська церква відзначила своє 80-ліття

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Координатор місіонерської школи Антон Кукса: «Треба навчитися відрізняти важливе і термінове, навчитися казати «ні», коли необхідно»

   П’ятий набір студентів Міжнародної місіонерської школи, що проходить на базі КБІ розпочав навчання з 1 червня…

Новини братерства

АНОНС: 3 жовтня в Українському Домі відбудеться форум «Місія в професії»

 Як поєднуються християнські цінності та ділові стосунки? Як проявляється наше християнство з понеділка по п’ятницю? На ці та багато інших запитань дасть відповіді Міжнародний молодіжний форум «Місія в професії»

Новини братерства

Нобелівський Лауреат Вернон Л. Сміт та міжнародний колектив відомих науковців презентували в Києві книгу про Реформацію

 1 червня за участю Нобелівського лауреата з економіки Вернона Л. Сміта відбулася презентація книги «Реформація. Успіх Європи і шанс для України»…