Листопад 14, 2012 0 539 Переглядів

Старший єпископ ЦХВЄУ зустрічався з Послом Ізраїлю

13 листопада старший єпископ Михайло Паночко прийняв участь в зустрічі посла Ізраїлю Реувен Дін Еля  з священнослужителями Євангельських Церков і об’єднань України, що відбулася в Посольстві Ізраїлю в Києві.
Представники Церков розповіли про щорічну міжцерковну молитву за Ізраїль, що відбулась нещодавно в черговий раз. Унікальність молитви, яка пройшла 13 жовтня 2012 в Києві і в ряді міст України, полягає в тому, що вперше на спільну молитву за Ізраїль зібралися керівники та віруючі євангельських церков різних об’єднань, а також месіанських общин.
Учасники зустрічі обговорили стосунки українського і ізраїльського народу в різні часи. Михайло Степанович розповів,  як у роки Другої світової війни віруючі євангельських церков України рятували від смерті євреїв, переслідуваних німецькими фашистами. Україна займає 4 місце серед країн світу по кількості (більше 2800) праведників світу – відзначення державою Ізраїль неєвреїв, які ризикували життям під час Голокосту, щоб врятувати життя євреям від знищення нацистами.
Стів Вебер, президент Асоціації “Емануїл”, висловив пропозицію створити документальний фільм на основі свідчень українських Праведників світу. Посол Ізраїлю пан Реувен Дін Ель підтримав таку пропозицію і пообіцяв сприяння у цій добрій справі.
“Зустрічі на такому рівні сприяють взаєморозумінню і дають надію на подальшу співпрацю в різних сферах життя українського та ізраїльського народів” – сказав Михайло Степанович по завершенню зустрічі.

Фото із сайту Посольства Ізраїлю в Україні.

Попередня В Москві відбулося засідання комітету МАХВЄ
Наступна Олександрійська церква відзначила своє 80-ліття

Вам також може сподобатися

Новини братерства

На Кореччині дитячий табір для 80 дітей християни провели безкоштовно

На 5-денному літньому дитячому таборі, який проходив з 6 по 10 серпня у с. Користь Корецького району, що на Рівненщині, побували діти із с. Городища, Самостріл та Користі.

Новини братерства

Різдвяне привітання старшого єпископа ЦХВЄУ Михайла Паночка (ВІДЕО)

Дорогі брати та сестри у Христі Ісусі! Від усього серця вітаю вас із надзвичайно чудовим та радісним святом Різдва Христового. Кожного разу, коли ми згадуємо цю славну подію в історії людства, ми наче причалюємо до тихої пристані після плавби у бурхливому життєвому морі. Небесним спокоєм та любов’ю наповнюють наші серця слова: «Бо Дитятко народилося нам, Син даний нам, влада на раменах Його»  (Ісаї 9:5).

Новини братерства

Михайло Паночко взяв участь Лондонській консультації щодо гуманітарної кризи на Донбасі

     У Лондоні (Великобританія) 28 квітня 2015 року відбулися міжнародні консультації центральною темою яких була гуманітарна криза і релігійні переслідувань на Донбасі.