Грудень 30, 2013 1 401 Переглядів

У грудні відбулися звітні зустрічі працівників відділів ЦХВЄУ

     Протягом останнього місяця 2013 року обласні керівники відділів братерства збиралися разом для того, щоб підвести підсумки спільної роботи та затвердити плани на 2014-й.

     Так, 9 грудня у Києві в Молитовному будинку церкви по вул. Кар’єрна, 44, мали зустріч християни-підприємці ЦХВЄУ. «Ми обговорили результати цьогорічної всеукраїнської конференції підприємців, я прозвітував про поїздки до областей, проведені семінари, – повідомив після зустрічі завідувач відділу християн-підприємців Сергій Вінковський. – Під час спілкування ми загострили увагу на питаннях двосторонніх стосунків християн роботодавців і працівників. Біблія каже, щоб робітники корилися своїм начальникам, однак нерідко виникає проблема, коли християни переносять свої церковні, братерські відносини в сферу бізнесу. Якщо начальник і підлеглий з однієї церкви, то часто дисципліна чомусь кульгає. На питання: «Чому запізнився на роботу?», можна почути – «Та, я молився»… Тому розповсюджена думка серед підприємців, що краще працювати з невіруючими, ніж з віруючими. Біблія вчить іншому, і про це треба говорити в церквах».

     Серед тем, яких торкнулися під час засідання відділу підприємців – питання залучення інвестицій та порядності. Нагадали про те, що безкоштовний сир буває тільки в мишоловці і серед різноманіття можливостей та пропозицій, які обіцяють швидкий прибуток, треба бути особливо пильним, покладатися на принципи Священного Писання. Кожні стосунки мають бути підкріплені договором – це «страховка» на випадок виникнення суперечки. Ще одне питання – своєчасна виплата зарплати:

     «Біблія три рази в Старому Заповіті і один раз в Новому попереджає, що «плата робітника не повинна залишатись до ранку», що вона «кричить до Господа». Про благословення і чистоту у цьому питанні ми звершили молитву», – розповів Сергій Петрович. За його словами на звітній зустрічі запланували наступну Всеукраїнську конференцію християн-підприємців, яка відбудеться у 18 по 21 лютого 2014 року на Закарпатті. Центральна тема конференції: «Благословенний, щоб благословлять». Планується участь відомих спікерів та бізнес-тренерів.792_3

     ***

     17 грудня в приміщенні Київського біблійного інституту відбулася зустріч керівників церковної та академічної освіти ЦХВЄУ. Зокрема на підсумкову зустріч освітян з’їхалися завідувачі обласних відділів освіти братерства, а також керівники духовних навчальних закладів – Київського біблійного інституту, Рівненської богословської семінарії, Слов’янської біблійної школи, Коростенської семінарії практичного богослів’я, Тернопільської біблійної семінарії, Полтавської біблійної семінарії, Київської богословської семінарії «Благодать та істина».

     792_2Привітавши присутніх, завідувач Відділу освіти Віктор Вознюк надав слово старшому єпископу ЦХВЄУ Михайлові Паночку. «Ми всі розуміємо наскільки важливим є біблійне навчання, – сказав Михайло Степанович, прочитавши уривок з Євангелія від Івана 10:9. – Ніхто не зможе вичерпати Слово Боже до дна, в основі Якого Ім’я Ісуса Христа. Хочу дати вам, вчителі, декілька порад: людей треба вести на «пасовиська зелені», сила Церкви полягає в близьких стосунках з Христом, і саме в Ньому є вся доброта і багатство християнина» – передає прес-служба Відділу освіти ЦХВЄУ.

     Після спільної молитви слово взяв Віктор Вознюк, який говорив про відношення до ситуації, що склалася в Україні. «Публічна інформація – це тільки невелика частина «айсберга». І саме через незнання повної картини християнами сатані вдається вивести їх із рівноваги. Тому остерігаймося, щоб, аналізуючи політичні події, не зайти в зону осудження, де люди травляться неправдивою інформацією, і не надіймося на людей, а тільки на Бога», – резюмував спікер.

     Керівники відділів освіти в областях та керівники навчальних закладів прозвітували про роботу у році, що минув, а також про стан реалізації проекту «Засади віровчення ЦХВЄУ» та реалізацію посібника для служителів «Богослужбова практика ЦХВЄУ». По обіді освітяни обговорили ряд важливих питань, серед яких: порозуміння між різними школами та навчальними програмами в контексті освітнього процесу ЦХВЄУ, поновлення реєстру викладачів, запровадження програми навчання для усіх проповідників братерства, питання майбутнього об’єднання церковної та академічної освіти, поїздка наступного року працівників Відділу освіти до Ізраїлю, а також дата наступної робочої зустрічі в Одесі.

     Після того адміністратор Відділу освіти ЦХВЄУ Василь Попудник представив корисну друковану продукцію – щотижневик та календар-планувальник на 2014 рік. Секретар відділу Богдан Галюк обговорив з присутніми проблеми прес-служб обласних відділів освіти братерства, зауваживши як позитивні так і негативні аспекти служіння в інформаційному середовищі. Наприкінці зустрічі з числа освітян була створена робоча група, яка займеться написанням підручника для батьків, ініційованим комітетом ЦХВЄУ.

792_1

     Протягом грудня відбулися звітні зустрічі більшості інших відділів братерства, на яких були узгоджені дати всеукраїнських конференцій на рік наступний, та підведено підсумки роботи за рік, що минув.

Попередня У Джанкої відбулася конференція Кримських служителів ЦХВЄУ
Наступна В областях тривають звітно-виборні конференції ЦХВЄУ

Вам також може сподобатися

Новини братерства

Час для особистого свідчення: благовісники братерства ділилися  досвідом євангелізації в сучасних умовах

«Євангелія для всіх!» – під таким гаслом пройшла конференція благовісників УЦХВЄ 21-22 лютого у Домі молитви церкви «Благодать»,

Новини братерства

Щоденник старшого єпископа: жовтень-листопад 2015

   Два останні місяці осені – традиційна пора для церковних Днів Подяки, або як їх ще називають, Свят Жнив. Михайло Паночко протягом цього часу майже щотижня служив на святкових зібраннях то в одній, то в іншій церкві. Брав участь у міжконфесійних заходах, приймав відвідувачів у головному офісі братерства, здійснював закордонні поїздки.

Новини братерства

Глави євангельських Церков закликають владу відхилити безбожні законопроекти

Мова про сумновідомі проекти законів № 2342 та № 2342-1, що мають на меті надати особливий правовий захист прихильникам одностатевих сексуальних відносин, тобто зазіхають на інститут традиційної сім’ї.